Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Niewielki Pedzelito - dziennik budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 237
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czesć.

Mam pytanko odnosnie twojego "zwirowca", a konkretnie chodzi mi o projkt. Robisz wg wlasnej koncepcji czy zamawiales gdzies gotowy projekt!?

Pozdrawiam

Robię go wg koncepcji forumowicza adam_mk i przy jego wydatnej pomocy "e-mailowej".

 

witam

mam pytanko gdzie kupiles stemple i po ile?

Stemple kupowałem na dwóch budowach w Budziwoju (100+200szt.) po 4 zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ pędzisz :D jak pędziwiatr :wink:

Rośnie rośnie co?

No to przeciez jestem Pedzelito. ;)

No pewnie że rośnie!!! Ma rosnąć!!! ;)

 

Widzę, że domek rośnie z dnia na dzień. Ale Ci zazdroszczę! Mówią, że najgorzej wyjść z ziemi, bo potem to już szybko pójdzie i widać, że u Ciebie tak jest.

Tak, zdecydowanie. W moim przypadku (ze względu na piwnice i bardzo wysokie fundamenty) "w ziemi" grzebałem sie straszliwie długo. Ale to już poza mną z czego BARDZO sie cieszę.

 

U mnie dopiero wylane ławy i zaczęli robić izolację.

To jeden dzień i zaczną robić fundamenty i zobaczysz zarys ścian, wielkość pomieszczeń. Pierwszy moment kiedy porozglądasz się po "chałupie". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Będziesz mieć piękne schody! Ja sie nie odważyłam i zmieniłam swoje, ale zabiegowe od zawsze podobały mi sie bardziej! Zdecydowanie trafny wybór.

Z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia schodów, bo nie ukrywam, że bardzoooooo mnie interesują.

 

A tak w ogóle to śliczny masz ten domek :) I świetny pomysł z tarasem. Ja schrzaniłam temat tarasu u siebie :roll: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mieć piękne schody! Ja sie nie odważyłam i zmieniłam swoje, ale zabiegowe od zawsze podobały mi sie bardziej! Zdecydowanie trafny wybór.

Z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia schodów, bo nie ukrywam, że bardzoooooo mnie interesują.

A tak w ogóle to śliczny masz ten domek :) I świetny pomysł z tarasem. Ja schrzaniłam temat tarasu u siebie :roll: :cry:

Dziękuję. Ze schodów jestem naprawdę BARDZO zadowolony. Zrobię nowe zdjęcia i Ci podeślę. A z tarasem to nie widziałem innego wyjścia i powstało taki "koromysło" na którym jest BARDZO dużo miejsca, pod tarasem też będę wylewał płytę więc powstanie drugi, zadaszony/zacieniony taras.

 

Jak Ci dobrze, natura strop podlewa i jeździć nie musisz.. :D

No faktycznie :) nawet mi to na rękę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Marcin w koncu zalane to teraz juz z górki.Gratulacje .napisz cos wiecej o tych schodach ja doliczyłem się tylko 14 stopni ? ile maja wysokości i ile ich jest

 

Oki, schody opiszę jak tylko pojadę na działkę dokładnie je pooglądać i sfotografować. Teraz nie mam po co tam jechać, nie chcę spłynąć razem z domem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hejka Pedzelito! :D

 

Bardzo lubię Twój Dziennik budowy. Gratulacje z okazji zalania stropu! Fajnie wygląda Twój Niewielki. Jestem bardzo ciekawa końcowego efektu.

A ja trochę za Tobą. Zamówiłam gotowy strop z Ytonga, żeby było szybciej, a tu opóźnienie z dostawą i mnie trafia. :evil: W każdym razie - gonię Cię.

 

Jeśli chodzi o Twoje kolano, to uważaj na nie. Kolana goją się dłuuugo i nie lubią być nadwyrężane. Masz chwilę przerwy na budowie, to je teraz "dopieszczaj". Życzę zdrówka.

____________

Pozdrowionka

Aleksandra

 

http://LEKSA.fotosik.pl/albumy/255232.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...