Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 249
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Beton B20 - płaciłem po ok. 280 zł/m3 NETTO :wink: To jest takie netto, jakie każdy inwestor lubi najbardziej :wink:

 

 

Nie ma sie co uśmiechać.

Łódź b-20 za 190zł/m3 + 250 zł za godz pracy gruchy + dojazd okolo 100 zł. to wychodzi nieco ponad 210 za m3 PRZY 20m3 bez szemranego netto.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 months później...

B 12,5 - 317 z pompa i rozładunkiem vat 22% (wyszło drożej niz b15 bo była mała ilość - 5m3 (a do betoniarki wchodzi normalnie 9m3) i doliczyli 180zl za rozładunek) - czyli netto 200 m3 + 30 pompa + 30 rozładunek

B 15 - 305 z pompa (rozładunek gratis) vat 22% - czyli netto 220 m3 + 30 pompa

B20 jeszcze nie zamawiałem. Troche strach brac beton na lewo... zeby potem nie popekal ;)

poznań, dobra markowa betoniarnia biorąca cement od GÓRAŻDŻE CEMENT oraz WARTA CEMENT

 

UPDATE:

B20 - 365 zł, brutto, w cenie rozładunek, pompa, operator z joystikiem.

Edytowane przez Franz84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
okolice Wrocławia,

B20 - 244 brutto

pompa 360 brutto za godzinę - dojazd gratis

 

Witam forumowiczów. Prawdę mówiąc jestem mile zaskoczony. Po przeczytaniu tematów o cenach betonu liczyłem się z wiele większym wydatkiem. W ubiegły piątek zalewałem fundament z betonu B20 cena jednego m3 140 zł + transport 15 zł !!!!!! rewelacja! Pytałem też ile będzie kosztować pompa do zalania stropu. 20 zł za 1 m3 i tylko jeden warunek ilość minimalna 9m3 ( więc spełniam) :wiggle: cena do zapłaty. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Prawdę mówiąc jestem mile zaskoczony. Po przeczytaniu tematów o cenach betonu liczyłem się z wiele większym wydatkiem. W ubiegły piątek zalewałem fundament z betonu B20 cena jednego m3 140 zł + transport 15 zł !!!!!! rewelacja! Pytałem też ile będzie kosztować pompa do zalania stropu. 20 zł za 1 m3 i tylko jeden warunek ilość minimalna 9m3 ( więc spełniam) :wiggle: cena do zapłaty. Polecam

 

Qr..Gdzie takie ceny?! Ja mam ofertę na B-20 za 220netto plus dojazd i plus pompa....

Pompa koszt 200zł za godzinę lub w drugiej betoniarni 25zł za 1m3 :(

Betoniarnie pod Poznaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...

140 zł + dodatki, hm... też bym tak chciał...

Ja wylewałem w ubiegłym tygodniu i płaciłem 275 zł/ m3 za beton B20. W cenie pompa i dojazd. (Podkarpackie okolice Rzeszowa, dojazd ok. 30km). Dzwoniąc do kilku dostawców cena wahała się od 270 do 340 zł/m3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...