Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 249
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jezeli chodzi o ilosci to pewnie kreca ale nawet jak mnie nakreca na 1m3 to i tak wyjdzie taniej - przykra prawda - sama liczylam beton na strop i wyszlo mi 20m3 -a liczylam dokladnie- a wpompowali mi 21m3 :( :o :x , no a jezli chodzi o dodatki to jak mam sprawdzic czy gdzie indziej nie pakuja jakichs popiolow :roll: :roll: :roll: - takie zycie !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o ilosci to pewnie kreca ale nawet jak mnie nakreca na 1m3 to i tak wyjdzie taniej - przykra prawda - sama liczylam beton na strop i wyszlo mi 20m3 -a liczylam dokladnie- a wpompowali mi 21m3 :( :o :x , no a jezli chodzi o dodatki to jak mam sprawdzic czy gdzie indziej nie pakuja jakichs popiolow :roll: :roll: :roll: - takie zycie !!!!!

 

Zgadza się, że takie życie :lol:

Teraz jestem mądry bo lałem fundamenty i rozeznałem się co nieco z różnych źródeł, raczej pewne info. Ja brałem z Dyckerhoffa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas B15 250 zl bez kwita. Z pompa i operatorem. Dojezdzaja 40 km, a miejscowa betoniarnia drozej o 80 zl na metrze, dodatkowo pompa... PARANOJA

 

218zł już z pompą z fakturą i atestem. zamawiałem więcej, na szczęście poszło trochę mniej i ostatniego transportu już nie wysyłali. Płaciłem tylko za dostarczony towar. Dyckerhoff Radom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
B10 - 200

B15 - 210

B20 - 220

Wszystkie ceny netto z dojazdem bez pompy

Gm. Czosnów

uu znaczy się, że idzie w dół :)

mógł byś powiedzieć i kogo te ceny - w PolBetonie niedawno było za B20 260 netto

zawarłem z wykonawcą umowę, że ustaliliśmy cenę betonu i jeżeli będzie się różniła to zapłacę mniej lub więcej - a zapisaliśmy 300 pln'ów netto - on twierdził, że będzie jeszcze drożej.

widać, jest szansa, żeby na piwo zostało ;)

pzdr

grzechoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...