Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Dziennika Budowy CoolaTT


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 168
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Cześć, dawno nie zaglądałem a tu takie zmiany :)

Bardzo fajnie wyglądają wnętrza, będę śledził z ciekawością dalsze postępy prac :)

Czemu zdecydowałeś się na łuki w podłodze?

Co do białego gresu pod kominkiem już wiem, że jest ciut niewygodny w użytkowaniu - ja palę w nim bartdzo rzadko a każdorazowo jest tam strasznie dużo brudu (trzeba sprzątnąć bo na białym świetnie widać) ;)

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej CoolaTT,

znowu mam pytanko. Jakim preparatem malowałeś szalóweczkę? nie chodzi mi oczywiście o kolor, ale o markę, podkłady,ile razy itd. Mam teraz z tym problem, bo każdy sprzedawca zachwala coś innego.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

 

Bezbarwny to były chyba bondex. A koloryzujący to Altaxin Woskowy - kolor sosna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dawno nie zaglądałem a tu takie zmiany :)

Bardzo fajnie wyglądają wnętrza, będę śledził z ciekawością dalsze postępy prac :)

Czemu zdecydowałeś się na łuki w podłodze?

Co do białego gresu pod kominkiem już wiem, że jest ciut niewygodny w użytkowaniu - ja palę w nim bartdzo rzadko a każdorazowo jest tam strasznie dużo brudu (trzeba sprzątnąć bo na białym świetnie widać) ;)

 

pozdrawiam serdecznie

 

Z tymi łukami to końca sam nie wiem dlaczego, może kaprys dnia, czy tam kaprys chwili.

 

Odnośnie białego gresu - zdaję sobie sprawę o jego ciut niewygodności, ale po prostu taki mi nam pobadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie białego gresu - zdaję sobie sprawę o jego ciut niewygodności, ale po prostu taki mi nam pobadał.

 

To tak jak nam :lol:

Teraz gdy czyszczę kominek to podkładam taką dużą tekturę - przynajmniej popiół nie sypie się między fugi :)

Jednak przy normalnym paleniu jest zawsze trochę brudu dookoła. Z drugiej strony to dobrze bo twardsze kawałki czy kamyki mogłyby poniszczyć drewno na podłodze dookoła kominka więc jak od razu sprzątnę to mam z tym spokój

 

pozdrawiam

 

KK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

[wpis przeniesiony z "dziennika"]

 

Witam

Czy mogę prosić o więcej fotek, a może jakiś projekt altany i drewutni? Jestem pod ogromnym wrażeniem tych budowli. Mam zamiar wybudować sobie podobne a nie mogę nic ciekawego wypatrzyć. Dziękuje i pozdrawiam życząc wszystkiego dobrego w Nowym 2009 roku

Chivas

[email protected]

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik34905.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...