Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Granat - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wasiek

jeden tydzień w tą czy tamtą..... czy ma to jakieś znaczenie we wszechswiecie???????

 

hihi rewelacja :D :D to powinno być pierwszym przykazaniem w dekalogu każdego inwestora ;)

hmmm ale ja to niedługo będę mogła powiedzieć jeden rok w tą czy tamtą stronę ... hmmm rok to już jednak lekka przesada :-? :-?

 

piękną macie wiosnę, piękne miejsce na dom :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od samego początku budowa ma ciągle obsuwy :evil: :evil: :evil:

ławy zostały wylane we wrześniu 2006 a dopiero z końcem marca 2007 roku rozpoczęły sie prace nad ścianami, czyli czas obsuwy 6 m-cy w ciagu których mógł juz stać stan surowy zamknięty.... :o :o :o :o a na wiosnę moglibyśmy rozpoczynać wykończeniówkę. Wszystko potoczyłoby sie inaczej i teraz pewnie juz byśmy od dawna mieszkali w domku.... :cry: :cry: :cry: Mieszkanie sprzedałabym w szczycie więc więcej kredytu mogłabym spłacić, materiały kupowałabym taniej więc też zaoszczędziłabym. No i tak dalej, dalej, dalej........ :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej :D :D miło, że do mnie tez zaglądasz.... :D :D :D

No i masz rację, budowa to czas niesamowitych przeżyć... i tych złych i tych dobrych.... :D :D :D Fascynacja każdym przybywającym centymetrem muru i wszystkimi innym postepami..... to tak jak z dziećmi... cieszymy się kiedy ma sie urodzić a potem podziwiamy postepy w jego rozwoju....i marzymy kim bedzie w przyszłości.........

Przy budowie też marzymy o tym jak będzie wygladała kuchnia, pokój no i łazienki.....a potem staramy sie to wszystko co nam sie wymarzy przenieść do rzeczywistości. I tu nastepuję konfrontacja marzeń z ......wszystkimi nieprzewidzianymi okolicznosciami i ...............spadamy na ziemie..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Chyba mam zły dzien dzisiaj...... :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasiek

Chyba mam zły dzien dzisiaj......

 

hej, mam nadzieję, że dzis masz bardzo dobry dzień :)

 

wasiek

Dokumenty do Vatu budowlanego dzisiaj zostały oficjalnie przyjete przez US.... Ciekawe ile mi odwalą...wpisywałam rzeczy takie dla których nigdzie nie mogłam znaleźć PKW.

 

trzymam kciuki, żeby nic nie odwalili hihih wiadomo, że teraz to kazdy grosz sie liczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytko,

dzisiaj mam jeszcze gorszy dzien niż wczoraj, bo dowiedziałam się, że nie dostałam podwyżki...... :evil: :evil: :evil: :evil:

Jutro muszę się wyszalec fizycznie na budowie - będzie wielkie sprzątanie i przygotowanie do ostatnich prac związanych z ogrzewaniem czyli zrobienie kotłowni....już nie moge się doczekać.....wrrrrr mam nadzieję, że już mi nie przełożą terminu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytko,

dzisiaj mam jeszcze gorszy dzien niż wczoraj, bo dowiedziałam się, że nie dostałam podwyżki...... :evil: :evil: :evil: :evil:

 

przykro mi bardzo, znam ten ból, więc wiem co czujesz... wściec sie można ze złości :evil: :evil: :evil: a zreszta duzo by mozna o tym pisac.. ale co to da??

 

pewnie szalejesz już przy porządkowaniu budowy :) i bardzo dobrze :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, hej wyszalałam się na budowie....i przestałam myśleć o tym na co niestety nie mam wpływu. Tony pyłu wymiotłam z domu a potem z garazu . :) :) :) :) włosy sztywne miałam i wszędzie czułam pył....

 

oj jak ja lubię tak sobie poszaleć :D

Ale dzisiaj spełniliśmy się jako rodzice i byliśmy z dziećmi na spacerze w łazienkach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...