Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Braza dzielna z Ciebie kobieta. Ja fuche układania drewana zostawiam małzowi. Nagromadzil w tym roku 30 kubików drewna. W zeszłym roku - pierwszy rok zamieszkania w nowym domu poszło ponad 20 kubików. Ale ja podobnie jat ty ciepłolubna jestem i mus 25 stopini.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wciornastku :D Też bym chętnie tę fuchę zostawiła Szanownemu, ale powyższy właśnie zarabia pieniądze ... to dzięki temu, że On zarabia, ja mogłam się tak styrać :D

A czy jestem dzielna, to się jeszcze okaże ... :roll:

 

Wiolaszku, nasza kochana poczta działa tak, jak działa, nic na to nie poradzimy! Pewnie w poniedziałek przyjdzie, to porobię mnóstwo zdjęć! Jaki to typ przypomnij mi proszę, to zamówię jeszcze dzisiaj kabel USB do zgrywania!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Braza!

Masz piekne miejsce! Gdybym takie miala to nigdy bym nie pomyslala a co dopiero wrocila do miasta. Nawet gdybym miala chodzic w korzuchu po domu i szuflowac snieg albo brnac na nogach w sniegu nooo np: na przystanek autobusowy tooo nigdy bym takiego miejsca nie zostawila, za nic w swiecie!! Serio!!

Nie wiem co ze mna jest, pewnie w poprzednim zyciu bylam ... lesna boginia ;) :D ze tak bardzo kocham las, moglabym w nim zamieszkac gdybym miala taka mozliwosc. Nic nie bylo by wstanie mnie przerazic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Fairy, miło mi widzieć Cię u siebie :D To magiczne miejsce ... ale magię to mi na razie przysłania szara rzeczywistość ... no ja wygodna cholernie jestem :oops: :wink:

 

Wusia, jak tylko aparat dojdzie ... nie wiem, czy można to nazwać dobry bólem ... ale bólem na pewno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nazwałam to miejsce trupiarnią? Nie przypominam sobie. No owszem, pisałam coś chyba o nieboszczyku tam zakopanym, ale to była jedynie sugestia. A teraz, jeżeli nawet tam naprawdę jest, przysypany drewnem już nie wstanie w listopadową ciemną noc, więc nie masz się czym martwić... do wiosny, kiedy to drewna w trupiarni nie będzie zapewne.

 

Gratuluję zakwasów! Przynajmniej się wie, że się żyje - no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem, że żyję i bez zakwasów :-?

 

Nieboszczyk = trup no to miejsce, w którym leży trup (nieboszczyk) to trupiarnia - dobrze to sobie wykoncypowałam :roll:

Gdzie się pałętałaś????

 

trupiarnia= kostnica :p

 

No to nam się wątek rozwija :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...