Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ładowarka wyszła ze sklepu, znaczy się jest szansa, że w poniedziałek będzie ... znając Pocztę Polską na ten tydzień nie liczę...

 

Agduś, szablony do malowania zamówiłam, no jak dla mnie śliiiiiczneeeee są i córci się podobają. Nota bene, cócia mi się wziena i przeziębiła, w domu siedzi, a taka piękna pogoda!!!

Rosół na kuchni ugotowałam ... mam mało subtelne wyczucie smaku, jak dla mnie to on smakuje tak samo jak na elektrycznej :wink:

Kaśka, bo koty są cudne!!! Wszystkie!!! :D Np. ten:

http://i359.photobucket.com/albums/oo40/brazylka/10092009%20Dom/2.jpg

Dzień dobry wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko :o

 

No nie winorośl - winobluszcze!

 

Ale co za różnica w tym aspekcie??

Chodziło o zadaszeni i inne takie z zieleni, które Brazula wyciachała brutalnie (życzyłam jej, żeby jej natychmiast odrosło :evil: )

 

Ja uwielbiam domy wpisane w zieleń, tak że nie widać gdzie się kończy przyroda a zaczyna architektura :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagata, a wyraziłaś życzenie, żeby móc dostąpić zaszczytu bycia przedstawioną Jej Wysokości???? Nie, no to teraz masz!! A Jej Wysokość istnieje, tego możesz być pewna :D

 

 

Znalazłam 8 podgrzybków i całe mnóstwo, wiele kurek, a wyszłam tylko po trochę chrustu ....

 

Córcia pozdrowiona, dziękuje uprzejmie :D Winogrona już dojrzewają, dobre są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Widziałam wszystko i jestem zaskoczona :o

I niech ktoś mi powie, że baba sama nie może cudów dokonać :lol: :lol:

 

Wogle to tak mi przypomina otoczenie i dom moich dziadków, bosko tam jest, no cudnie...

Braza, powoli powoli i bedzie ta reszta w domu, której teraz jeszcze brakuje. Ale oprócz tego, to jakbym już tam była, taka przytulna ta Twoja chałupka. I nie obraź sie ale naprawdę chałupka, a nie jakis tam dom- :lol:

 

Miałaś farta, że udało sie go kupić, mówię Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazula, jak znajdziesz firmę, od której będziesz chciała kupić piece to oni Ci wszystko obliczą. Nawet przez internet to zrobisz (uzgodnisz), nie musi być z okolicy, tylko zdecyduj się na firmę. I wtedy do nich napisz (możesz do kilku na raz) , napisz jaki masz dom, jakie pomieszczenia i dostaniesz informacje.. Będziesz mogła porównać tez oferty, bo to nie zobowiązuje Cie jeszcze do kupna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Wiola trochę racji ma, parę razy mi się to prztrafiło - nie mogłam nic zrozumieć! :o

A jak prosiłam o znacznie bardziej łopatologiczne wypowiedzi, to przestawali w ogóle mnie zauważać - widać nie chcą dyskutować z laikami.

Mnie się domek niezmiennie podoba, a co do pieców - Gagata rację ma, weź jakąs firmę z listy i po prostu napisz maila z wymiarami domu, niech obliczą moc pieca. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle, skoro jeszcze nie jest za późno...

Po naszej u Ciebie, Leśna Kobieto, bytności, mamy z Gagatkiem takie pomysły:

 

1. Z dwóch łazienek na dole zrobić jedną dużą z pralnią (tak jak chcesz). No bo co to za dziwaczny pomysł - dwie łazienki jedna OBOK drugiej... :o

 

2. Na górze maksymalnie otworzyć przestrzeń (znów te dziwne rozwiązania - wnęki na trumny..??) i zrobić: jeden pokój dla Karli podwójny (z jednymi drzwiami ale wewnętrznie wizualnie podzielony na strefę naukową :wink: i sypialną), Waszą sypialnię (będzie nieduża) i pokój-gabinet ( z kompem itp).

...Czy ja czasem nie dodałam jednego pokoju...?

 

3. A ta piękna sypialnia na dole to najlepiej by się sprawdziła jako gościnna, a na co dzień dać jej inną funkcję (biblioteka czy coś). Dobrze jest oddzielić się od gości na noc, góra byłaby taką tylko Waszą strefą prywatną.

 

Ale - w takim razie - czy nie dałoby się tam na górze zrobić (nad którąś ;-) obecną) maleńkiej choćby łazieneczki z wc i natryskiem? Tylko dla domowników? Wiem z doświadczenia, że pod taką mini łazieneczkę, która spełni wszelkie funkcje, potrzeba NAPRAWDĘ zaskakująco mało miejsca.

 

To takie nasze przemyślenia poUroczyskowe. Może się przydadzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagatko, ja upieram się przy naszej sypialni na dole. Latka lecą a schody nie są przyjaciółmi starych ludzi... W planach również jest przebudowa całkowita obu łazienek i spiżarki - z tych 3 pomieszczeń zrobię 2 - sporą, aczkolwiek nie wielką, łazienkę i pomieszczenie "3 w 1": pralnia, suszarnia + jakieś półki na rzeczy kuchenne, nie używane za często. Góra na pewno też pójdzie pod młotek: powiększenie holu poprzez rozwalenie tej ścianki na przeciwko schodów (wchodząc na górę, za każdym razem mam wrażenie, że grzmotnę w nią nosem), co jednocześnie zlikwiduje trumnę w pokoju po prawo od schodów, postawienie ścianki kolankowej i prawdopodobnie wydzielenie "apartamentu" dla Karli.

To są plany. Łazienki - nawet mikroskopijnej, na tę chwilę nie przewiduję, ale wszystko może się zmienić. W ogóle wszystko może się jeszcze zmienić!

 

Megana - dzięki bardzo :D

 

W nocy chyba będzie burza, jakieś dziwne odgłosy dochodzą z zewnątrz już od jakiegoś czasu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...