Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Gwoli ścisłości: 12tys. więcej, płacę za wszystkie wszystkie piece z dynamicznym rozłądowanie!!! Jeden taki piec to ok. 1000, 1300 zł więcej niż DuoHeat.

 

Idę zakładać wątek ... może mnie nie zagryzą :wink:

 

 

Cześć wieczorne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak się nie zachwyca :oops: pisać tylko nie ma kiedy...kocioł totalny...

 

brazunia jeszcze raz napiszę, że naprawdę bardzo, bardzo Ciebie podziwiam...trzymaj tak dalej :D

 

A wszystkie zmiany oczywiście na plus :lol: dobrze, że te belki w małym pokoju rozjaśniłaś - nie przytłaczają...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się nad rolą tapety w kuchni i stwierdziłam, że to nie miejsce na wybijanie się czegokolwiek :wink: Ogólnie w rzeczywistości jest troszkę bardziej pomarańczowa.

Aparat okey, znalazłam w necie instrukcję do niego i się powoli uczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi zdjeć z oddali. Nijak nie mogę połapać sie w układzie w domu :roll:

Tapeta ma wzór z bluszczem? Czy ja dobrze widze?

Wywaliłaś bluszcz ze sciany zewnętrznej a dałaś go na ściany wewnętrzne? :wink: :p :lol: :lol: :lol:

 

Moja droga jak tak bedziesz kopac dalej to przyjmę Cię do Koła Gospodyń Wiejskich. :lol: Jeszcz ekilka tygodni i zostaniesz oficjalnie zapisana. A jak przetrwasz zimę to kto wie, moze nawet prezesową zostaniesz! 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maylandzia, to nie bluszcz, to pojedyncze kwiatki (?), wrażenie bluszczu może sprawiać wzór na łączeniach tapet, dałam sobie spokój z dopasowywaniem :)

Koło Gospodyń Wiejskich ... :roll: ... boszszeeee ....

Małgoś, samolot jest w naprawie, nie dam rady ...

 

Jamlesik, no patrz jak szybko ta nasza poczta działa :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałam się nad rolą tapety w kuchni i stwierdziłam, że to nie miejsce na wybijanie się czegokolwiek :wink: Ogólnie w rzeczywistości jest troszkę bardziej pomarańczowa.

Aparat okey, znalazłam w necie instrukcję do niego i się powoli uczę.

 

Czesc

Ja z jednym aspektem jego działania, bomi sie przypomniało. Ale pewnie juz doszłaś w instrukcji, że żeby ostrość dobrą złapać, to trzeba przytrzymać przycisk do połowy, on sobie zamruczy ale nie kliknie,i jak już złapie to dopiero robić zdjecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam foty - pieknie się robi, naprawdę!!! :D

Winobluszcz na domu dobry, jeśli ktoś może ciągle kosiarką podjechać i skosić to, co wyrasta potem wokół - lezie wszędzie i nie pyta o pozwolenie. :-?

Ja tam swój też mam zamiar zlikwidować.

Dzień dobry.

 

I gdzie ten tyłek Mocarta, ciekawe? Bo ja go nijak nie widzę! :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsiu, przeca tyłek Mocarta leży jak byk w prawym dolnym rogu!

W domu coraz piękniej i wcale się nie dziwię, że Tacie się podobało!

O zielonym na domu się nie wypowiem, bo... sama wiesz, ale co się stało z tymi pięknymi kwiatami, które rosły kole spiżarki??? To ja ich nie wykopywałam, żeby nie uszkodzic, a one tak brutalnie zostały potraktowane??? Wykop w wolnej chwili parę kłączy (jeżeli one kłącza mają) i wyślij. Może coś z tego będzie...

Trupiarnia wygląda już całkiem przytulnie z tym drewnem! Musi mebelki taki nastrój tam robiły.

 

A co u Młodej? Jak zdrówko? W tereny jeździ? A Ty byłaś już w terenie?

Ja posłałam właśnie Wero na wycieczkę integracyjną.

 

A ja coraz później do śniadania i netu zasiadam. Wciąż poranki zajmują mi kociambry wstrętne. Znowu dostały sraczki (pewnie po odrobaczaniu - glistami robią błe!!!), więc apiat' gotuję kleiki ryżowe na kurzych biustach. W dodatku Dewey opanował uciekanie z pokoju w takim tempie, że złapany i wrzucony do niego zwiewa, zanim zdążę zamknąć drzwi! Łobuz okropny! Gonię go po całym domu, łapię, a on znów ucieka.

Powinnam już je powydawać, ale jakoś się przywiązałam do tych futer i nie mam serca tak nieznajomym je rozdać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...