Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po co ja te zdjęcia robiłam, skoro i tak się nikt nie zachwyca :-?

...

... siem zachwycam :) ... głównie pięknym, wielkim moździeżem mosiężnym :)

... pozatem

- w "trupiarni" oddzielił bym olchę od brzozy (a olchę, okorowaną do przyszłej wędzarni zachował) 8) :wink:

- kabel z komina zlikwidował bym natentychmiast :roll: :wink:

 

pozdróweczka

 

ps - zes tego zachwycania to jeno krytyka się ostała, ... no ale moździeż :p ... zazdraszczam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to są miski Katmy, chyba dobrze jej się z nich spożywa :D

 

Dzięki za słowa pochwały! Chefie - ten moździerz to w spadku ... no ludzie nie wiedzą, co dobre normalnie :o Jest jeszcze maszyna do szycia, ale aktualnie służy jako podpórka pod deski, na których leży drewno na opał :oops: Nic straconego, odzyskam ją. Chefie ... mówisz o tym kablu od wentylatora?? Mam zamiar wywalić i jedno i drugie, ale wtedy powstanie wielka dziura. Poczekam z tym na Szanownego, może coś wymyśli :D

 

Agduś, te żółte rabarbary są na skalniaku przy winorośli, nienaruszone (jeszcze). Nabrałam jednak ochoty na wrzosy, zobaczyłam u Toli i pozazdrościłam Jej. Przymierzam się do zrobienia "dywanu" przy modrzewiu i właśnie na tym skalniaku. Nie wiem, czy te rabarbary przyjmą to z godnością, czy się obrażą?

 

Depsia, gwoli ścisłości tyłek Mocarta jest w lewym dolnym rogu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza , no zesz :D jestem pod ogromnym wrazeniem :D

Lifting domku bardzo udany - te poprawki na jasno bardzo fajnie wyszly, gadam o okiennicach i innych zewnetrzach i o kolorach w srodku .

A drzwiczki od kuchni kaflowej jakie piękne :D

Z powodu winobluszczu serce by mi krwawilo letko - ja moj na stodolce od 3 lat hoduje i slabo mu idzie.

Ale Ty masz tyle zielonego wkolo - ze juz trudno z tym bluszczem ;)

I zwierzyniec piękny :D No miodzio - kawal dobrej roboty . Podziwiam . I trzymam kciuki za dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabrałam jednak ochoty na wrzosy, zobaczyłam u Toli i pozazdrościłam Jej. Przymierzam się do zrobienia "dywanu" przy modrzewiu i właśnie na tym skalniaku.

 

ja Ci Brazunia też zazdroszczę...modrzewia rzecz jasna, ale ochota nie wystarczy, aby taki stuletni mieć :roll:

a wrzosowisko rób, koniecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czy ja nie mówiłam, że coś z tym tyłkiem nie tak?

Jedna gada z prawej, druga z lewej, a ja wcale nie widzę! :o :lol:

Może jak zasięg będzie lepszy to pokaże cały obrazek. :-?

 

A ja bym zostawiła tamten kolor okiennic! :p

Ale to Ty tu urządzisz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu dużo zmian u ciebie... Cebule w Biedronce też wyczaiłam i zakupiłam (3 rodzaje tulipanów i narcyzy). Ja włożę po 3 cebule w takie doniczki plastikowe i zakopię w ziemi. Później nie będę musiała szukać tych cebul jak będę je wykopywać. Co do piecy, to ja bym jednak rozważyła te akumulacyjne :roll:. A wyceny wszystkie już dostałaś, czy jeszcze czekasz na jakieś?

Okiennice śliczny kolorek dostały. A zwierzyniec boski i chyba im tam dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - tyłek Mocarta w lewym dolnym rogu jest. Cóś mi się pomyliło.

A te rabarbary pod domem to wykopane zostały, czy tylko ścięte? Bo jeżeli ścięte, to wiosna odżyją. Jeżeli wykopane, to :evil: . Jeżeli ścięte i mają nie odżywać, to wykop i przyślij - co będziesz niszczyła te przy studni?!

Znów dzisiaj nabyłam na targu różne zielone (niektóre w postaci cebulek i kłączy), a miałam się hamować... No dobra, hamowałam się - nie nabyłam wszystkich, które mi się podobały.

Kolor okiennic nie był rewelacyjny - za rudy trochę, ale ja też bym wolała ciemne, kontrastujące z domem. Pocieszyć się można, że Braza pomalowała to wszystko zwykłą farbą do wnętrz, więc zapewne po zimie ona spłynie lub się złuszczy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okiennice zostają, a farba ... niby do wnętrz, ale się nieźle jeszcze trzyma :D

Wiem, że są śliczne, a zazdrośników nie słucham :D

 

Realizuję się artystycznie-malarsko. Jak się akumulatorki naładują, to może pokażę :roll:

 

Tyłek Mocarta jest, w lewym dolnym rogu, więc to, że go nie widzisz, to wina internetu Depsiu kochana!!

 

Tolunia, przyjeżdżaj, modrzew czeka :D

 

Verunia, nie mioałaś kiedy z tą nogą, cooooo :-? Grzyby się pokazują!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgladam, podglądam co u Ciebie.

Widzę, że po huśtawce nastrojów idziesz jak burza , zmienia się u Ciebie pięknie.

Okiennice są ok. nawet bardzo ok. :D

No i zamartwiliście mnie z tym bluszczem, że taki ekspansywny. Wiosną zakupiłam sztuk dwie :-?

Posadziłam przed wejściem do domku a tam z kosiarą nie bardzo wjadę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolaszka, wyładowały się koło południa, chyba kiepsko trzymają. Nie wiem też, dlaczego niektóre zdjęcia wychodza nieostre, chociaż trzyman ten przycisk chwilę do połowy wciśnięty ... :roll:

 

Edziu, witaj :D Dzięki za pochwały. A ten bluszcz i winobluszcz .... rany, co terroryści!!!! Mam tego od groma, teraz tylko poobcinane. Dwa korzenie wczoraj usuwałam .... masakra. A dzisiaj walczyłam z pigwowcem, zrobiłam w końcu wokół niego porządek i chyba już wiem, gdzie go przeniosę. Irgę spod okien też wywalę w inne miejsce, taki mam plan niecny :D

 

Wieczór dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolaszka, wyładowały się koło południa, chyba kiepsko trzymają. Nie wiem też, dlaczego niektóre zdjęcia wychodza nieostre, chociaż trzyman ten przycisk chwilę do połowy wciśnięty ... :roll:

 

Musi się ustawić autofocus, jeśli na monitorku pali się czerwone AF to znaczy ze się nie ustawił. Jak wciśniesz lekko do połowy przycisk i zapika to dopiero rób zdjecie. Popróbuj co?

Ja w ruchu nie umiem zdjęc robić, ale mojemu męzowi i siostrze wychodzą sliczne, wiec nie wiem czemu ja nie umiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, no ja naciskam do połowy, nie wiem dlaczego niektóre wychodzą świetnie, a inne do bani?? Nie liczyłam, ale te co wklejałam wczoraj i przedwczoraj ... cały czas na jednym ładowaniu. Jest ich oczywiście trochę więcej, niż w dzienniku.

 

Maylandzia, no co????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...