Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiola, no ja naciskam do połowy, nie wiem dlaczego niektóre wychodzą świetnie, a inne do bani?? Nie liczyłam, ale te co wklejałam wczoraj i przedwczoraj ... cały czas na jednym ładowaniu. Jest ich oczywiście trochę więcej, niż w dzienniku
.

 

 

Na jednym ładowaniu powinno wyjsć ok. 250 zdjęć. Powinno, a jak nie wychodzi to cos jest nie tak z baterią albo ładowarką.

 

Co do zdjęć to te, które robisz z bliska, jak np te z miską, to albo rób z przybliżaniem obrazu a nie Ciebie, to taki przycisk srebrny: W lub T.

Jeśli zdjęcie ma być z bardzo bliska, coś ok. 0,5 metra to wciskaj macro, to taki kwiatek po lewej. On też bedzie wyswietlał się na ekranie, jeśli jest włączony.

Robiąc zdjecie łapiesz ostrość. Naciskasz do połowy aż wyswietli sie takie coś na środku ekranu [ ] i usłyszysz klick- to znaczy ze złapał AutoFocus. Powinno być dobrze. Jeśli na ekranie zobaczysz po prawej stronie AF na czerwono- to wyjdzie nieostro.

 

Lece do roboty. Daj znać jak wychodzi.

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolasz, dzięki! Będę próbować, przecież w końcu dopiero się go uczę, no nie :)

 

Maylandzia, nie spłyną, daszki im na to nie pozwolą (mam nadzieję)! Skoro z mebli nie spłynęła to co ja się martwię o okiennice!

 

Znowu się qurna nikt nie zachwyca, a taką twórczość odwaliłam :-? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz aksamitki na działce?

Zbierasz juz nasiona na przyszły rok? Ja mam ich dużo wiec jak nie masz to daj znać. Jeśli masz to uzbieraj dużo. Wiosną posiejesz i bedą kwitły całe lato do zimy. Chwasty wtedy nie rosną :wink:

Kwiatki nie wymagają uwagi wcale.

 

http://www.swiatkwiatow.pl/foto_thumb/aksamitka-8211-tagetes_3832_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupiłam się wczoraj na komentarzach i nie zajrzałam do Twojego dziennika.

No pięknie Braza nie tylko się zachwyciłam ale i zaraziłam Twoją twórczością malarską. Kurde może jeszcze zdążę przed zimą zrealizować swoje plany względem malowania kuchni.

Muszę częściej do Ciebie zaglądać :D

 

Potwierdzam aksmaitki są bardzo fajne...są właściwie bezobsługowe i pięknie ożywiają rabatki od lata do późnej jesieni.

 

Pozdrawiam słonecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu, ale żebyś później nie mówiła, że to przeze mnie ta kuchnia :roll: :wink: :D

 

Maylandzia, to ja bardzo poproszę, z tą fotograficzną instrukcją obsługi tych śmierdziuszków :D Efilciu, mój Tata ma je na działce ... nie powiem, żeby to był oszałamiający zapach, ale mi nie przeszkadza!!

 

Wusia, no jesteś debeściak :D

 

Czy ktoś wie, jak z Picassy wrzucić zdjęcie na Forum????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...