Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mayland - z jednej strony masz rację .... ale z drugiej ..... to tak jakbyś powiedziała kierowcy malucha, że rozpędzenie się do 240 km/h to jego zasługa .... :wink: :lol:

Uważaj.... jeszcze nadal Cię lubię... :wink:

 

... ale ja nie mam złych intencji .... podałem tylko przykład, świadczący na korzyść kuchni .... bo jestem za nią (za kuchnią znaczy)

 

Ty wiesz co, mam pomysła: Ty przyjedź z Panią Gwoździkową do Uroczyska! My z Panią Gwoździkową pospacerujemy sobie, fryzurki poukładamy, paznokietki zrobimy a Ty mój kochany Ocynkowany Przyjacielu będziesz mógł się napawać gotowaniem na owej kaflowej ... kuchni ... :D Nawet na podpłomyki się zgodzę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia, do kogo ja mam blisko??? Albo coś Tobie umknęło,albo to ja guła jestem :roll:

do babci hehehe

mojej :lol: :lol: :lol:

 

tak to jest jak sie pisze na fm , z synem na gg , oglada film i gada z froschem jednoczesnie :oops:

 

To przyjedź do Babci ... potem już tylko rzut beretem do Uroczyska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia, do kogo ja mam blisko??? Albo coś Tobie umknęło,albo to ja guła jestem :roll:

do babci hehehe

mojej :lol: :lol: :lol:

 

tak to jest jak sie pisze na fm , z synem na gg , oglada film i gada z froschem jednoczesnie :oops:

 

To przyjedź do Babci ... potem już tylko rzut beretem do Uroczyska :wink:

myslisz,ze mnie tak szybko od siebie wypusci ?

kochana .... w okolicy mieszka jeszcze 6-oro rodzenstwa mamy z rodzinami

nie jezdze tam za czesto bo zawsze brakuje mi urlopu na odwiedzenie wszystkich :-? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten drugi posiada tzw "dochówkę" , grzeje sie tam zawsze woda w garnku albo jakies jedzonko

Ten mojej babci też :lol: Zawsze cos smacznego sie tam piekło :lol: :lol:

 

To i ta nasza kolubryna ma dochówkę, jutro będziemy mięsko piekli ... może Wam powiem, jak smakuje... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz gwozdzik, slyszalam o podplomykach i zawsze myslalam , ze ich nie jadlam :roll: :o

z tymi pecherzami to byly z ciasta makaronowego

 

... prawdopodobnie coś mylę .... pamiętam do dziś ten słony smak, ......te powstajęce podczas smażenia "burchle" .... i Babcię, która przy mnie ciasto "lała" na blachę ....

 

... ale z czego to ciasto było to ja nie wiem ....

 

... przepraszam, jeśli coś pomyliłem ....

 

może wcale się nie mylisz

ja znam tylko takie z wykradzionego mamie rozwalkowanego ciasta makaronowego

a kluski ? jeszcze surowe perfidnia rozplaszczalo sie na blaszce

pieklo z dwoch stron i to bylo to , co żaby lubia najbardziej :lol:

 

chyba kiedys bedac u depeesi namowie ja do szalenstwa 8) :oops:

 

Długo nie będziesz musiała namawiać. 8) :D

Ja tam na to jak na lato! :D :D

 

Braza, ja Ci mówię, Ty rozbierz tę wstrętną kuchnię, ja Ci kafle posprzątam, ja uielbiam, postawię od nowa u siebie, bo moja w domu (nie w stodole) już całkiem się prawie rozwaliła... 8) :D

No co się będziesz z nią męczyć, jak jej nie lubisz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Braza wciąż tylko rozbiera i rozbiera... Szybko trza do Uroczyska jechać, póki coś tam jeszcze stoi! No bo ten dom też nie taki do końca idealny - może trzeba rozebrać? Ja bym się zastanowiła...

 

Po mojej porannej półkawie odzyskałam swoją normalną inteligencję, zrobiłam się potwornie głodna i dostałam telepawki. Telepawka chyba przeszła, głodna jestem jak wilk, więc idę spać, żeby nie jeść. Może uda się zasnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...