Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja nie mam pralni ani suszarni. Miało być takie pomieszczenie ale zrezygnowaliśmy z niego. Zawsze piorę wieczorem. Pranie wieszam latem na suszarce na dworze (nie robię bynajmniej przegladu gaci na kilometrowym sznurku przez całe podwórko pod oknami sasiadów :wink: ) a zimą mam suszarke w garażu. Jak coś potrzebne na szybko to poprostu rozstawiam na korytarzu na dole jak idziemy spać a rano jak wstane to chowam. Ewentualne dosuszanie mogę zrobić w garderobie bo tam tez mam miejsce na suszarkę a i skrzynka rozdzielaczowa jest i jest to nader ciepłe pomieszczenie :lol:

Ja wiem, ze jakbym miała jeden pokój na samo pranie to wisiałoby ono tam CIĄGLE!!! :evil: A tak mnie to mobilizuje do systematycznego składania suchego :lol:

No ale to chyba osobiste preferencje i indywidualny wybór. Poprostu szkoda mi bylo pokoju na pranie i proszek do niego. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooooo, super :D Wychodzi powoli na prowadzenie!

To ja polecam też coś takiego:

http://dovre.com.pl/?mod=tf&id=piece_760CB

To podobno tańsza wersja Jotula. Przy wyborze kominka byliśmy nastawieni na Jotula, bo to super firma. Ale znajomy, który zajmuje się stawianiem kominków doradził nam wybór Dovre'a, bo jakość podobna, a cena niższa...

 

A nam wlasnie odpowiada Jotul bo ma doprowadzenie powietrza z zewnatrz

F400 lub 500. Ale podobne tez zeliwne sa w dobrej cenie z Invicty.

http://www.komo.pl/katalog/kategoria/2/piece-wolnostojace/strona-6.html?fmark=14&fpcatID=

 

A ten nam sie podoba

http://www.kominek.pl/pl/kominek/Main-Menu/Produkty/Jotul/drewno/piece-na-drewno/Jotul-F-4001/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Depsiu ja po prostu muszę mieć pralnio-suszarnię, nawet najmniejszą!!! W tej chwili suszę w gościnnym, ale ileż można??!

do przyjazdu gości 8)

 

Bingo :D

 

Jestem przed demolką trzech pomieszczeń: dwóch pseudo łazienek i spiżarni. Stąd pomysł na pralnio-suszarnię. A ponieważ ciuchów mam mało, to szybko zbiorę je z suszarki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do piecyków - no to się zdziwiłam informacjami, że małe żeliwne dają radę. :D

 

Depsia - a Ty nie wiesz, że to nie rozmiar się najbardziej liczy :D :wink:

 

W przypadku piecyków jeszcze moc wchodzi w grę

-chociaż ona jakoś tam z rozmiarem jest powiązana.

 

 

Też nie mam pralnio-suszarni.Suszą się w gościnnym i w ogóle mnie to nie dopinguje do codziennego zbierania - niestety :roll:

Moi sąsiedzi mają suszarnię razem z prasowalnią i garderobą - wydzieloną z sypialni zresztą - i to jest bardzo fajne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za. Mam pralke i wiszaca suszarke w pomieszczeniu gosp i to jest super rozwiazanie dla mnie, tyle ze druga czesc suszenia odbywa sie w nieskonczonej lazience na gorze i juz sie martwie gdzie bede rozstawiac ta suszarke jak wykonczymy ta lazienke, bo jest mi wciaz potrzebna. Jakbym nie miala tej pralnio-suszarni to nie wiem gdzie bym to wszystko rozkladala, u mnie pranie musi dojrzec do prasowania, he, he, bo nie mam czasu a niewyprasowanego nie schowam do szaf. W mieszkaniu chowalam do szafy, jak juz nie moglam jej zamknac to musialam sie brac za prasowanie :lol:

 

braza gratuluje Ci wytrwalosci w dazeniu do posiadania domku - piekny jest a okolica niesamowita i tyle ziemi - suuuper!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie, witanko serdeczne :D Takie gratulacje stawiają mnie na nogi :D

 

Osobne pomieszczenie, w którym będę mogła suszyć pranie marzy mi się już od dawna, jeśli nie uda mi się takowego zrealizować to zakup domu będę uważała za bezsensowny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie, witanko serdeczne :D Takie gratulacje stawiają mnie na nogi :D

 

Osobne pomieszczenie, w którym będę mogła suszyć pranie marzy mi się już od dawna, jeśli nie uda mi się takowego zrealizować to zakup domu będę uważała za bezsensowny :wink:

:o

syndrom blokersów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie, witanko serdeczne :D Takie gratulacje stawiają mnie na nogi :D

 

Osobne pomieszczenie, w którym będę mogła suszyć pranie marzy mi się już od dawna, jeśli nie uda mi się takowego zrealizować to zakup domu będę uważała za bezsensowny :wink:

:o

syndrom blokersów :roll:

 

I znowu Bingo!!! Mądry z Ciebie Facet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie, witanko serdeczne :D Takie gratulacje stawiają mnie na nogi :D

 

Osobne pomieszczenie, w którym będę mogła suszyć pranie marzy mi się już od dawna, jeśli nie uda mi się takowego zrealizować to zakup domu będę uważała za bezsensowny :wink:

:o

syndrom blokersów :roll:

Chyba tak :lol: Dobrze, ze to wyleczalne :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tak, szanowne szczęście udaje się dla odmiany do ... Norwegii, jakby u nas nie było wystarczająco zimno :o :wink:

 

Jamles, to ja chciałam wysłać swój nr skoro Tobie tak świetnie idzie :D

ma się monetę na sznurku do jednorękiego :lol:

tylko te trzy truskawki nie chcą wyskoczyć :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...