Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...

2. Przemyślawszy sprawę doszłam do wniosku, że pisownię łączną można by zastosować, jeżeli "minusdziwietnastostopniowy" uznać za przymiotnik w całości. Rozumiesz? Jako przymiotnik określający jakąś cechę "minusdziewiętnastostopniowości".

...

 

Dokladnie tak samo odpisalam DPS-i na priva. Poza tym calkowice zgadzam sie z Toba Agdus, ze sam wyraz jest bardzo dziwaczny i nielogczny :roll: I tez niemieckimi konstrukcjami mii " zalatuje" :) No ciekawe, co specjalisci na UJ wymysla?

Poza tym pozdrawiam wszystkich - wlazlam tu DPS-i - wiadomoscia do odpowiedzi wywolana :) Fajnie tu u Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

proszę o wyjaśnienie :oops:

czy te kociambry są cudne czy też może minuscudne :roll: :wink: :lol:

 

wziawszy pod uwage minusyy dodatnie i plusy ujemne to moje kociambry sa

 

minuspluscudne - jak mozna miec watpliwosci :roll: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zochna, powiem tak: w swoim towarzystwie to ja się nigdy nie nudzę :wink: Wal Kobieto o co chodzi!!

 

wiedziałam . tak to mają ludzie inteligentni :D

 

jak o co chodzi :o koleżanka chce odwiedzić Uroczysko 8)

 

to też, ale nie moge aż tak Brazy straszyć :D (jak mam interes ;))

 

No więc - żeby tak porawnie zacząć, będę stawiac piec w kuchni,fajerkowy.

Spokojnie - to nie jest prośba o wykonanie.

Mogę przy okazji przestawić obecne graty - a mam tam szafki dolne marki IKEA , nie będę ukrywac. Stoją w rzędzie pod oknem. I tak - mogę zmienić układ i włączyć piec "do ciągu" zabudowy, robiąc układ "L". Albo nic nie zmieniać i postawić piec osobno w kącie. Ze względu na wrodzone lenistwo skłaniam się żeby nie zmieniać. Ale z drugiej strony - może lepiej zmienić :lol: A z trzeciej strony - piec to mi się podoba jak osobno stoi - a taki "w ciagu " to nie wiem. Z czwartej strony - jak zmienię to zrobi mi się miejsce na lodówkę

w tym samy ciągu (ale wypadnie góra od kredensu :roll: )

No i co teraz :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, Zochna, to Ty może lepiej przyjedź, co :roll: :wink:

Daj mi jakiś pogląd na tę swoją kuchnię, jakiś rzut, nawet odręczny. Aha i chciałam dodać: "Co za ironia!!!". Ja właśnie kombinuję, jak się pozbyć swojej kaflowej kuchni :D

 

wziawszy pod uwage minusyy dodatnie i plusy ujemne to moje kociambry sa minuspluscudne - jak mozna miec watpliwosci

 

Howgh!!!

 

Jamlesik, no nareszcie przyszedłeś!!! Znowu gdzieś Cię nosiło :-? :D

Wiolaszka, nikt nic nie wie dalej, ale co tam, fajnie jest :D

 

Cześć i czołem wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...