Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem, chociaż późno. Jeszcze raz bardzo, bardzo Wam dziękuję za ciepłe słowa. Świadomość tego, że jesteście, jest niesamowicie kojąca.

 

 

 

 

Odczułam dzisiaj po raz pierwszy co to znaczy zakopać się samochodem i ... to jest bardzo złe uczucie :-? Pocieszające jest to, że już po 10 minutach od tel.do sąsiadki pojawiło się 4 sąsiadów gotowych do pomocy i wyciągnęli bezradne jeździdełko - no i jak nie lubić sąsiadów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą Yeti chyba miał okazję poznać Mocarcika - czy się mylę?
Noooo, miałem ten zaszczyt podrapać go za uchem i poklepać po zadku :D .

I zrobił na mnie duuuże wrażenie. Szczególnie, gdy się czuło jego oddech na wysokości... brzucha :wink: , to człowiek rozpaczliwie mierzył w myślach odległości i kombinował, gdzie bliżej: do furtki czy drzwi domu(?).

I jakoś mało uspokajały zapewnienia, że on łagodny jest :wink:

 

(...)pojawiło się 4 sąsiadów gotowych do pomocy i wyciągnęli bezradne jeździdełko(...)
Fajnie mieć tak na telefon o 4 konie mechaniczne więcej mocy :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, co miałam rzec, rzekłam przez telefon. Mocek już za tęczowym mostem, spokojny, szczęśliwy. Tylko pewnie mu smutno i wstyd, że tyle łez wylała jego ukochana Pani przez niego. Żałuje, że nie może położyć wielkiego łba na kolanach, popatrzyć wymownie w oczy i powiedzieć, że taka jest kolej rzeczy...

Tylko czemu oczy mi też się pocą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazuś ... tak sobie myślę o TYM cały dzień ... bo wiesz ...ja TYM zyję od jakiegos czasu...

 

Modlę się ( choć to może "mocno powiedziane" ) żeby moja sunia ...odeszła tak jak Mocart ... po cichutku. Najlepiej na serce, które ma chore ...albo na starośc zwyczajną...

 

Nie przeżyję jeśli będę musiała podjąć decyzję - UŚPIĆ ... BO CIERPI ...

 

Zazdroszczę ci ( wybacz ale tak - ZAZDROSZCZĘ ), że nie musiałaś takiej decyzji podejmować i nie widziałaś starsznego cierpienia o ktorym zwierzę nie potrafi powiedzieć ...

 

Zabrzmi okrutnie ale ... to było szczęście .... a śmierć "piękna i godna " choć to też okrutne określenie - widać sobie na taką zasłużył ...

 

Dobranoc ... przytulam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Mocuś za Tęczowym Mostem ... niech śpi, nic mu tego snu nie zakłóci, w sumie dalej pilnuje terenu ...

Na pewno lepiej, gdy żywa istota odchodzi bez cierpienia, ale mimo wszystko to boli ... jeszcze jakiś czas poboli. Później zostaną wspomnienia i zdjęcia.

 

Yeti a czy Ty wiesz, że wybrałeś tę dłuższą drogę do drzwi domu :wink: Odważny jednym słowem jesteś, albo ja taka przekonująca :D

A dodatkowe 4 konie mechaniczne to się zawsze przydają 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim. Dzisiaj Depsia poddała mi cudowny pomysł: na miejscu, gdzie pochowałam Mocusia posadzę jakiś fajny krzaczek albo drzewko i to będzie Mocusiowy Krzaczek (lub Drzewko) 8) W ten sposób wszyscy będziemy czuli się lepiej.

 

Nie wiem, czy to miało sens, ale naharowałam się dzisiaj jak głupia w drewutni. Ponieważ mają przywieźć drewno stwierdziłam, że lepiej będzie jak to już "zleżałe" dam bliżej wyjścia. Niby niedużo tego, ale w tej chwili boli mnie wszystko ... ja to sobie potrafię życie umilić, psia krew :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaa, bo ja najczęściej mam dobre pomysły! 8)

 

Chyba, że nie są dobre. :lol:

 

Nasza Abrunia ma swoje drzewo, Bobik (i nie śmiać mi sięz jego imienia!) ma swój bez... :roll:

 

Chcecie? To pokażę Wam Bobika potem u siebie w komentach, był taki zabawny, bo jak był już starszym mocno panem, to jakoś jedno ucho mu klapło, a drugie chyba postanowiło pracować za oba - stało twardo na środku jego łebka!!! :lol: Słowo daję, jak znajdę zdjęcie, to Wam pokażę! :lol:

 

Brazunia, dobrze, że było po kogo zadzwonić, bo dopiero byś się miała z wyciąganiem autka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą roślinką dla Mocusia świetny pomysł DPS-i (jak zwykle 8) ).

 

Ale to musi być coś adekwatnego :wink:

 

Dla takiego Mozarta Wspaniałego (zauważcie podobieństwo do Ferdynanda Wspaniałego - prawda?? Można sobie spokojnie wyobrazić Mocka na dwóch nogach w marynareczce i meloniku jak spaceruje alejkami niczym Ferdynand.. :wink: ) no więc dla takiego Super Psa jaka pasuje roślina? Chyba jednak drzewo. Buczek lub dąbek może. Tylko trzeba wsadzić młodziutki i przypilnować, żeby się ładnie przyjęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim. Dzisiaj Depsia poddała mi cudowny pomysł: na miejscu, gdzie pochowałam Mocusia posadzę jakiś fajny krzaczek albo drzewko i to będzie Mocusiowy Krzaczek (lub Drzewko) 8) W ten sposób wszyscy będziemy czuli się lepiej.

Dobry pomysł z tym drzewkiem. Powiedziałam męzowi co się stało i co chwile przychodzi tu do mnie i wzdycha za Mocusiem. Mówiłam juz ci że się zakochał w nim od pierwszego wejrzenia. Jak sobie dałaś radę z pochowaniem? Ziemia musi byc zmarźnięta na kość :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolaszka, Ty wiesz ... to super pomysł! Pogadamy jutro, zadzwonię.

 

Verunia. miejsce przygotował "Dobry człowiek"(?), to On wykopał dół. Okazało się na szczęście, że pod kilkoma centymetrami zamarzniętej ziemi jest już lepiej i jakoś się udało. I też mi go brakuje...

 

Gagatka ... porównanie do Ferdynanda Wspaniałego ... genialne!!!!

 

Zaczytałam się w trylogii, tym razem nie Sienkiewicz ani Tolkiena, ale ... świetnej. Seria nazywa się "Czarny Mag" ... nie mogłam się oderwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...