Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agduś - u mnie stwory-brudasy to te co na czterech chodzą (psuka i kociurka) :lol: :lol: :lol:

 

Takiego co pyskuje i pluje ...matka natura nie dała... :cry:

 

Ale przynajmniej po bitwie - posprzątał po sobie :lol:

 

Ja za sierściuchami ze szmatą latam co chwila przy tym błocie.

Jedno wnosi z dworu - drugie z balkonu ,tam kopie w doniczkach i skrzynkach a i choince nie popuści :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś - u mnie stwory-brudasy to te co na czterech chodzą (psuka i kociurka) :lol: :lol: :lol:

 

A tych to od 3 dni nie wpuszczam do domu, psina zaczęła się lenić koszmrnie i aż mnie wzdryga jak pomyślę, ile w domu zostawi.

Kociurek za to klekcze łapami i lata jak z pecherzem, wolę na dwór michę wystawić i popilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich czworołapnych brudasów to i u mnie dostatek. Własnie wczoraj sucz wróciła ze spaceru i wpadał do holu. Na moje protesty średnie dziecko stwierdziło ze smutną minką: ale mamo, ona nie lubi być w wiatrołapie, smutno jej tam! No i miałam całą podłogę uborsuczoną. Ech, wiosna przyszła... Zimą ganiała po śniegu i przychodziła cudownie czysta, a teraz... No ale średnie dziecko samo podłogę po suczy umyło. O, właśnie wróciły z dzisiejszego spaceru i słyszę, jak Madzia tłumaczy Emi, że "mama prosiła, żebyś nie wchodziła do domu zanim nie wyschniesz".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że ten pustostan znalazłem i u Gwoździa posiedzieć bezkarnie mogę...

Tutaj jakbym trochę błota na łapach przyniósł, to na pewno za stwora-brudasa by mnie wzięli i we wiatrołapie siedzieć by kazali :-? :roll:

 

(...) Ech, wiosna przyszła... Zimą ganiała po śniegu i przychodziła cudownie czysta, a teraz...
Nooo... - to twoje zamiłowanie do białego dziadostwa, to już wszyscy pamiętają Królowo Śniegu :wink:

 

...a mnie tam się wiosna podoba :lol:

http://www.koledzyzwojska.pl/userfiles/image/70%20tydzien/wiosna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mówił, że mi się nie podoba wiosna? Mnie się nie podoba błoto wnoszone przez sierściucha i na naszych butach też. A wiosna może być. Tylko niech się słoneczko bardziej postara i wysuszy naszą drogę, bo znów wyglądam cały czas, jakbym właśnie z pola po wykopkach wracała. Nie nadążam butów myć!

 

Musi Brazie nie udało się naprawić ustrojstwa albo dojechać do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...