Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

 

Natomiast pomysł płacenia podatku bez stringów uważam za świetny. Jeżeli w kasie siedzi facet, to właściwie forsy nie trzeba brać - tak się zagapi, że wyda pokwitowanie bez płacenia. Jeżeli kobieta, to może się zlituje nad biedną Brazą, której na nowe stringi nie stać.

 

Jżeli w kasie siedzi kobieta to niech Braza szybko coś na dooope wciągnie bo nam wymyślą jeszcze jeden podatek

 

"Od lubieżności" :o

 

Facet da jej na pewno jakąś ulgę podatkową ( stringówkę może ? :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wpadłam na chwile, część się nie udała chyba przez brak stringów.

Lecę dalej - podatku jeszcze nie płaciłam, stringów nie mam, jak w końcu zagryzę przedstawicieli Orange i odbiorę router powiem więcej. Cześć i czołem, lubie Was cały czas .... bo jeszcze wszystkiego nie czytałam.

 

Papatki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z ostatniej chwili. Dostałam sms-a:

"Byłam, część się udało, część nie, pewnie przez te stringi. Jadę zapłacić podatek, bez stringów"

 

Nasuwa mi się kilka pytań:

1. Która część się udała, a która nie?

2. "Przez te stringi" to znaczy przez ich szczątkową obecność, przez ich ukrycie pod nieopatrznie zabraną odzieżą wierzchnią czy też przez ich brak?

3. "Przez te stringi" było to, co się udało, czy to co się nie udało?

4. Jakiej płci były osoby, u których sie udało, a jakiej te, u których nie?

 

Natomiast pomysł płacenia podatku bez stringów uważam za świetny. Jeżeli w kasie siedzi facet, to właściwie forsy nie trzeba brać - tak się zagapi, że wyda pokwitowanie bez płacenia. Jeżeli kobieta, to może się zlituje nad biedną Brazą, której na nowe stringi nie stać.

 

Dokłądnie te same myśli mnie natychmiast nawiedziły! :D

 

...część się nie udała chyba przez brak stringów.

 

I co, zmarzłaś? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, trzeba kobiecie jak najszybciej jakieś gacie podesłać, bo się nam ciężko rozchoruje!

Jamles, Ty byś się poczuł! Skoro sprułeś, to wypadałoby odkupić albo wydziergać własnoręcznie.

Ja szydełkować nie potrafię, ale może jakąś zrzutkę na bieliznę dla Brazy zrobimy?

 

O rąbaniu nic nie napisała. Ciekawe, czy już porąbała wszystko wokół, czy z sił opadła i rzuciła organizmem o sofę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz juz necik?

Najwidoczniej ma.

 

dobry wieczór

ooooooooo nadzór wrócił :lol: :lol: :lol:

 

No własnie. Trza brać nogi za pas! Teraz pewnie czyta, co wypisywaliśmy pod jej nieobecność i jak zara tu wpadnie, jak wrzaśnie, jak pogoni...

Na wszelki słuczaj znikam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...