Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Macie szczęście, dzisiaj jeszcze możecie czuć się bezpieczni. Zaległe płatności odrabiam, a coś słabo dzisiaj biega ten mój internet więc mogę nie dać rady wszystkiego przejrzeć. Jutro jadę do mojej Perły Bałtyku, obie księżniczki w sobotę skaczą w zawodach - trzymajcie kciuki od 10-ej, ale wieczorkiem usiądę ... no i wtedy bójcie się, jeśli macie czego :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Moose, miło Cię widzieć! Cieszę się w kwestii kominka, ale zapytam na wsi słuczaj, czy chodzi o posiadany obecnie, czy raczej ten wyczekiwany??

 

Jamles, no za to porąbane drewno to Ty akurat niczego nie musisz się bać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ja pierniczę ...Braza wróciła :roll:

 

A dooopę masz przyodzianą ? :wink:

 

I jak sie odnajdujesz w swoich komentach :roll:

 

Bo my tu solidarnie i z miłości ... nie dali komentom w niebyt popaść i dźwięcznośc nam proszę okazać dobraaaaaaa ? 8)

 

No !

 

I kiciuki trzymaj za Jeżyka bo buduje od poniedziałku ...aż za mocno :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie szczęście, dzisiaj jeszcze możecie czuć się bezpieczni (...), ale wieczorkiem usiądę ... no i wtedy bójcie się, jeśli macie czego :wink:

...no też zaczynam się obawiać...

...że ci się żadne z tych majteczek nie spodobały i... :o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.ekartki.pl/cards_files/20/20775_strach%20ma%20nie%20tylko%20wielkie%20oczy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, no to do jutra jeszcze pożyjemy. Ba, nawet możemy sobie jeszcze popisać, bo gdy kota nie ma, myszy harcują.

 

Na zawody proponuję coś klasycznego, coby się córka wstydzić nie musiała za mamę:

 

http://www.adsneeze.com/media/2008/02/body-painting-ad-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, no to do jutra jeszcze pożyjemy. Ba, nawet możemy sobie jeszcze popisać, bo gdy kota nie ma, myszy harcują.

 

Na zawody proponuję coś klasycznego, coby się córka wstydzić nie musiała za mamę:

 

http://www.adsneeze.com/media/2008/02/body-painting-ad-3.jpg

http://www.adsneeze.com/media/2008/02/body-painting-ad-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psińco, mnię na zawodach nie będzie - po raz pierwszy w historii kariery obu księżniczek...

 

W skrócie, telegraficznym, bo skonana jestem, nabiegałam się znowu po tej mojej Perle Bałtyku i duch ze mnie uchodzi...

- las wycięty - mnóstwo wiele drzew pod piły poszło a wszystko przez to, że koty Depsi cyckonosz zaanektowały ... w sutki zimno mi było, trza było się jakoś rozgrzać!

- drewna Jamles narąbał tyle, że i do końca świata (czyt.: 2012 rok) wystarczy! Jeśli ów zapowiadany koniec świata nie nastąpi będzie Jamles musiał znowu za rąbanie się wziąć!

- kutasiki od stringów się ostały, jeden to sobie nawet do telefonu komórkowego przywiesiłam ... ładny jest, to niech oczy cieszy!

 

No i tyle, się znaczy odniosłam, a co!! O odszkodowanie nie wystąpię ... z Foruma muratorowego jestem więc jednak nie takie rzeczy musiałabym czytać, żeby zemdleć :wink:

 

Moose ... a jak chcę go (kominek, znaczy) na angielski zmieniać - no patrz Pani :roll:

 

P.S. Yeti tylko papieros się zgadza, ta kokardka we włosach nie w moim stylu, takoz falbanki przy kusej sukienusi!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździk, Tobie się coś popiertegowało .... toż nie Antarktyda, do lipca ten lód sam pójdzie precz :o :wink:

 

... widać, że w drewutni Cię zamknęli na długo ... :wink:

 

... chodzi o dostarczanie tlenu Wacusiom :roll:

 

Hmmm twoje Wacusie ...bez tlenu ...tyle czasu ...

 

Może funkcjonuja już jak bakterie beztlenowe :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...