Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://www.e-gify.strefa.pl/gify/okazjonalne/boze_narodzenie/boze_narodzenie30.gif

Krótko mówiąc: żeby te święta, radosne, rodzinne, wspaniałe i ciepłe były ostatnimi spędzonymi na IV piętrze w bloku, żeby nadchodzący rok był rokiem wytężonego zdobywania wiedzy budowlanej i stosowania jej w praktyce podczas pokazywania palcem, co należy zrobić, żeby podczas następnych świąt konieczny był spacer do stajni w celu połamania się opłatkiem z konikami i żeby "wdzięczny" ślicznie wygladał przysypany śniegiem i oświetlony lampkami, kiedy będziecie wracać ze stajni do domku na wieczerzę wigilijną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza

 

Całej Rodzinie życzę prawdziwie radosnych, pełnych ciepła Świąt,

niech uśmiech, gesty pełne miłości wynagrodzą trud przygotowań,

niech Gwiazdka Betlejemska ogrzeje każdy zakamarek duszy,

a Nowy Rok przyniesie same szczęśliwe, pomyślne, piękne dni.

 

http://www.szydlowiec.pl/photogallery/SWIETA.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Braza.

Wpadam właśnie do Ciebie zdać Ci relację z moich pierwszych w życiu pierogów z kapustą i grzybami :D :D

No więc nie wiem jak innym będą smakować jutro przy wigilijnym stole ale jak dla mnie wyszły bomba :D .

Dziękuję Tobie i małżonkowi za natchnienie do tych pierogów.

Wszystko zrobiłem tak jak w Waszym przepisie, dodałem jedynie do farszu dwie cebule podsmażone na masełku, ale z tego co pamiętam chyba też pisaliście o takiej możliwości.

Trochę to wszystko było pracochłonne, ale myślę że warto było :lol: :lol:

Jeszcze raz wesołych świąt!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Braza.

Wpadam właśnie do Ciebie zdać Ci relację z moich pierwszych w życiu pierogów z kapustą i grzybami :D :D

No więc nie wiem jak innym będą smakować jutro przy wigilijnym stole ale jak dla mnie wyszły bomba :D .

Dziękuję Tobie i małżonkowi za natchnienie do tych pierogów.

Wszystko zrobiłem tak jak w Waszym przepisie, dodałem jedynie do farszu dwie cebule podsmażone na masełku, ale z tego co pamiętam chyba też pisaliście o takiej możliwości.

Trochę to wszystko było pracochłonne, ale myślę że warto było :lol: :lol:

Jeszcze raz wesołych świąt!!!!!!

 

Gratuluję!!!! Cebulkę też dodajemy!!

 

Wesołych Świąt Romciu :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim odwiedzającym mnie Wspaniałym i Kochanym Ludziom dziękuję za piekne życzenia!! Dziękuję też za to, że jesteście i ... oby tak pozostało!!!

 

 

Wesołych Świąt, Kochani, oby spełniły się Wam wszystkie nawet te najgłębiej ukryte marzenia!!!

 

http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/kartki/21/1986.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://212.244.189.200/pics/choinka.jpg

 

'Mizerna cicha, stajenka licha, pełna niebieskiej chwały,

oto leżący przed nami śpiący w promieniach - Jezus mały'

 

życzenia błogosławieństwa Bożego w każdym dniu Nowego Roku

dla Ciebie i całej rodzinki składa Maksiu z rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałaś smażyć pierogi? Myśmy już zniszczyli wszystkie. Wczoraj mało nie pobiłam własnego dziecka, kiedy wieczorkiem graliśmy w Cluedo, a ona postawiła na stole michę pierogów. Byliśmy obżarci jak..., ale oczywiście ta micha opustoszała szybko. Jakoś tak na nas działają te pierogi, że, kiedy są, musimy je jeść. Na szczęście juz ich nie ma. Ale i tak po świętach chyba poważnie się zastanowię nad tym aerobikiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas było dużo luda do tych pierogów.

Cluedo to ciekawa gra, którą Weronika dostała od aniołka. Detektywistyczna, na logiczne myślenie. Madzia dostała "Wilki i owce", w które łupaliśmy z Andrzejem i moim bratem (Madzia wolała zająć się swoją świnką - najcenniejszym prezentem od aniołka). Też ciekawa gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...