Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Zamawiam zblizenie płytki i dekora!!! :D Nie są ciemne, chyba takie akurat.

A czemu te przy przyszłym piecu są nizej położone?

 

Aaaaaaaaa i zapomłam ;) Kawał roboty przy kamieniach odwaliłaś;) Fajnie będzie jak mech Ci zarośnie przerwy pomiedzy kamieniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo, płytki Ci się galancie położyły, a kamienie to nawet jeszcze galanciej!

Już nie będe psuła Ci hunoru i nie napiszę, iż szkoda, że nie położyłas pod nie takiej grubej folii, nie rosłyby pomiędzy nimi chwasty... ;)

Ale może tak ma być, czasem trawa w szczelinach między kamieniami wygląda naprawde pięknie, jeąśli tylko jest skoszona. :lol:

Gratuluję postępów! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bez folii! Trawa i mech pomiędzy to jest to! Ja czekam niecierpliwie na mech i wcale nie mam zamiaru go wydłubywać nożykiem spomiędzy. Już się pojawia nieśmiało tu i ówdzie, a bałam się, że w pełnym słońcu nie wyrośnie. No, w tym roku ma szanse!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polazłam, jeno z trudem przedzierałam się do innych przez zarośla i krzaczory mojego wolnego internetu!!!

Kamieni nadmiaru nie mam Jeżyczku, jeszcze wieeeeeeleeeee mi potrzeba - mam koncepcję;) A co do tapety ... no przestała być najpiękniejsza ... tak jakoś ...

Depsia, udam, że nie doczytałam o tej folii;)

Matko, idę spać, buziaki 102:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejeczka popołudniowa!! Ranyyyyy, jak mi dzisiaj było cudnie!!! Słońce, ciepeło, córcia w Perle Bałtyku ... cały dzień przeleżałam na słońcu wysilając się tylko w celu przewrócenia boczku;)

 

Wiolasia, to są płytki Braid Tubądzina płytka podstawowa nr 2 i dekor red. Zamawiane w ciemno, ale trafione:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O swojej wiem, że w porzo jest, toż w końcu u dziadka siedzi i w stajni. A mi dooooobrzeeeee ... trudno Wusieńka musisz to jakoś przetrawić...;)

 

Niech mi ktoś powie jak uzupełnić ten durny wynalazek - bloga, nowymi wpisami. Jak zauważyłam ostatni wpis na blogu to kwiecień tego roku ... matko, czy ja to muszę ręcznie przenieść??? I jak to czytać, takie pokręcone????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...