Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A może wykończyc wnękę drewnem a w środek wkleić lustro? Taką łądna rame wokół zrobić. Lustro w tym miejscu (wąsko) trochę optycznie poszerzy a i fajnie będzie jak kominek się będzie odbijał w nim.

Chyab wolałabym tam lustro niz jakiś obraz czy tapetę. Półki byłyby napewno wygodne ale czy konieczne? Zawsze cos by na nich stało i zamiast "lżej" to tłoczniej by się robiło.

Moze to być jedna tafla lustra lub taka mozaika z małych lusterek (nawiazanie do podziału na tej sciance dostawionej obok).

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/39151700

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60074007

Jysk ma chyba takie małe jak te z zaokręglonymi rogami z Ikea. Lepiej by pasowały z kątem prostym.

Edytowane przez mayland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, widziałam. Na razie nie mam pomysłu na wnękę po oknie. Ja tam bym je zostawiła chyba, żeby było jasniej. No ale może po wstawieniu duuużego okna (pomysł drzwi na taras został, czy poszedł w odstawkę?) wystarczy tam światła. Jeżeli zostanie tam wnęka, to automatycznie będzie półeczka. Czy uda Ci się jej nie zagracić (pamiętam, co stało na parapecie byłego okna...)? Jeżeli będziesz zdyscyplinowana, postawisz tam jedną rzecz. A jeżeli nie, to odłożysz na moment (z przyzwyczajenia) krem do rąk, okulary, jakiś list... No i będzie, jak było. A lustro we wnęce to niezły pomysł jest. A nad nim jakieś światło? Ino to by trzeba znów ryć ściany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maylandzia, pomysł z lustrem jak dla mnie ekstra i pewnie go kupię! Agduś ma rację, sama półka zagraciła by się w tempie kosmicznym!!

Drzwi tarasowe będą, są już zamówione, a w przyszłym roku dojdzie jeszcze okno na ścianie zachodniej, czyli od strony ogrodu i studni - będzie widno! Dlatego postanowiłam pozbyć się tego ni to okna, ni to otworu strzelniczego.

Drewno będzie też jako wykończenie tej ścianki - może w końcu znajdę chwilę i siądę do programu to pokażę na wizualizacji, jak chcę tę ściankę wykończyć.

 

Jassssooooo ... ma ktoś za dużo szmalu??? Przejmę wszystkie nadwyżki!!!!!!

 

 

Wuśka, no przecież cały czas powtarzam, że ja się na tej wsi zaje.... nudzę!!!!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, chyba z tym wołaniem o nadwyżki źle trafiłaś. Taż to forum budowlane, tu większość ludzi buduje, urządza, spłaca kredyty... No ale jakbyś znalazła jakieś forum dla znudzonych bogactwem milionerów, to daj znać, bo koniecznie chcemy dach nad drewutnią przed zimą zrobić (o dachu nad tarasem też marzę, ale to marzenie ściętej głowy), a jakoś kasy na drewno znaleźć nie możemy. Pianino nas dobije!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........bo koniecznie chcemy dach nad drewutnią przed zimą zrobić (o dachu nad tarasem też marzę, ale to marzenie ściętej głowy), a jakoś kasy na drewno znaleźć nie możemy.........!

Odrazu mi lepiej bo mam ten sam problem :D Drewno już mam ale na blache i dekarzy zabraknie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Brazuś sprzątanie, rozgarnianie ziemi mycie okien takie tam przyziemne:lol2:

 

Eeeeee ... nuuudaaaaa ....:rolleyes:

 

O nadwyżki wołałam na wsi słuczaj, a nóż widelec ....

 

P.S. To jest takie forum dla znudzonych nadmiarem kasy multimilionerów?????!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś ja miałam w planach, że całość zestawi mi jakaś ekipa ale kasy na to nie wystarczy więc też sami robić będziemy. Mąż z teściem i znajomym mają szkielet postawić i więźbe wydeskować. W przyszłym roku chyba dopiero deseczki na ścianki boczne kupię i blachę.

Strasznie drogo to wszystko wyszło a jesteśmy w połowie wszystkiego praktycznie. No nic, trzeba skończyć i nie marudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...