Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No przyznam szczerze Gwoździku, że jakoś nie miałyśmy sumienia ... chyba któreś dziecko w końcu się odważyło:yes:

Nareszcie widzę zdjęcia w całości ... rany, to w Uroczysku tak pięknie jest :eek::jawdrop:;)

W takiej ilości to ja bym te zdjęcia do Trzech Króli wklejała ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazuś, najlepszego w Nowym Roku :)

Uroczysko zimą zaczepiście piękne, psica przeurocza, modrzew widzę w porząsiu jest, czyli spokojnie mogę iść spać.

Chrusty wszystkie zjedzone, czy mogę wpaść na tego przedostatniego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, bolesny był koniec laby! No ale jakoś udało się wstać rano i nawet dzieci ściągnęły się sprawnie z łóżek. Na pocieszenie była wiadomość, że szkoła Magdy w piątek dała dzieciom wolne. Gdyby tak jeszcze gimnazjum, to bym nie musiała wstawać rano. W przedszkolu odwołali piątkowy basen. Jeżeli będzie dyżur zamiast zajęć, to Małgo zostanie w domu i sobie pośpię!

 

Wiedziałam, że Braza tylu zdjęć nie wklei, więc się wczoraj poświęciłam. No i chciałam się pochwalić, w jak pięknych okolicznościach nie tylko przyrody spędziliśmy Sylwestra z przyległościami. Wprawdzie logicznie rozumując kompletną głupotą było dwa dni spędzić w samochodzie, dla trzech dni wypoczynku, ale moim subiektywnym zdaniem było warto. Bo Uroczysko to miejsce magiczne! Są takie nieliczne miejsca na Ziemi, w których po prostu czuję się jakoś niezwykle DOBRZE i Uroczysko jest jednym z nich. A kto nie wierzy, niech sam sprawdzi (jeżeli Braza pozwoli).

 

Chrust zaczęliśmy degustować już w trakcie smażenia, więc nikt nie widział pełnej jego ilości.

 

http://img341.imageshack.us/img341/5030/dsc0281c.jpg

 

Tyle zostało, kiedy skończyliśmy smażyć.

W domu też sobie zrobimy. A co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też mieliśmy robić już teraz, ale moja mama sobie zamówiła na swój przyjazd z okazji urodzin pierworodnej wnuczki. Musimy więc czekać. Za to chyba spróbuję popełnić babkę. Ja - kompletna ignorantka i beztalencie w tych kwestiach! Koleżanka ze Środy nas poczęstowała taką babką, że do dzisiaj się ślinię na wspomnienie! Zaraz lecę napisać do niej prośbę o przepis!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...