Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poprzypinać pinezkami?

 

Kurna, jak Gwoździk zobaczy, to niechybnie się zdziwi nieco... :lol2:

 

Wzruszyłam, wzruszyłam... Ale bardziej Cię wzrusza że ten owies czy że w doniczce...?

Bo nie wiem, czy więcej owsa wepchać, czy mało owsa w dwóch doniczkach na ten przykład...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Ooooo ... Yeti chyba komputer odzyskał ...

Nic nie odzyskał. Komputer bez życia leży z wszystkimi wnętrznościami na wierzchu. Jeden Pchełek reanimacji próbował, ale chyba bez transplantacji (i to radykalnej) nic się nie da zrobić:oops:

Zaglądam tu kiedy dzieciory od ich sprzęta odpędzę. Tylko, że z tym coraz trudniej, bo rosną;), no i zwięźle muszę myśli wyrażać, bo ciężko w klawiaturę laptyćka trafić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak .... to ten owies dla konia ma być, czy na popijawę, bo zaczynam się gubic ...

 

Depsia, moje wzruszenie jest obustronne - i doniczki i ten owiec, a jeszcze marchewka doszła ... no nie, łzy mnie zaleją totalnie ...

 

Od 40 minut próbuję namierzyc telefon do przychodni, Młoda chrycha jak stary silnik - no nie ma nigdzie telefonu, nigdzie - pójdzie mi w ciemno udać się w drogę nieznaną ...

 

Siemano - wstawajta ludziska, juz poniedziałek!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, ja wszystkiego nie dam rady obsiać, przecie w końcu to Twój koń ma być, a nie mój, nie? :p

Po jednej doniczce mogę nasiać, a co! :D

Chociaż nie ręczę za plony marchewki doniczkowej. :lol2:

 

To Ty do tej pory nie potrzebowałaś w Uroczysku telefonu do doktora? :eek:

Nooo, to Wy zdrowi jak rzepy jakie jesteście... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie potrzebowałam, a co!!! Jak się całe życie przeżyło nad brzegiem morza przy piździejących wiecznie wiatrach to się można zaharcić, no nie :lol2:

P.S. To ja chyba jednak zacznę szukać kogoś, kto ma siano i owies w większej ilości do odstąpienia .... a te z doniczek to będą dla nas :wiggle:

 

Aaaa ... i ciekawi mnie niezmiernie, czy ktoś był w dzienniku ....

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz, po anonsie, to KTOŚ był. :p

 

Wszystko piekne, panele fajne, wykładzina też, ale najlepsze to te vintage'owe cudka w okolicach kominka.

A to klatka ozdobna (nie widziałam jej u Ciebie!), a to koszyczek biały z drobiazgami...

Ho ho, kochana, jednak klimaty retro i u Ciebie się zdarzają! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie byłam. Teraz idę. Czekam aż się otworzy.

 

Tymczasem dodam, że owies, konie i popijawa mają się do się jak najlepiej! Wiem z doświadczenia!

 

Rolety widziałam na żywca, za to deseczek przy kominku gratuluję! Sama je tam poprzybijałaś?http://www.bandyci.org/img/brawa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia, klatka to jest z nami już mnóstwo czasu, ale cicho w kącie siedzi to i się w oczy nie rzuca ...

 

Agduś, a bogać tam sama - Szanownego zagoniłam w ramach szukania sobie zajęcia:yes:

 

Sipatka, Wiolasia ... byłyście, okey, fajnie .... a pochwalić to nie łaska (innej opcji nie przewiduję:no:;))

 

Dobranoc :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...