Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Rynka, witam najsłodziej uśmiechniętą kozunię tego foruma :D:) Rozgość się kochana i czuj się jak u siebie ... no byle bez przesadyzmu...;)

 

Sami se zasłonki powieście ;) ... drzwi już są zamówione, a oczekiwanie wynika jedynie z faktu, że koniec roku z początkiem roku się zeszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A bo Ty się zawsze pospieszysz! Zamiast mądrych ludzi zapytać! I potem kleisz tapety i zrywasz, malujesz pracowicie belki pod sufitem i zakrywasz je...

Z kozami to uważaj - jeszcze zje Ci taka roletę albo cóś innego... No chyba, że te uśmiechnięte są grzeczniejsze. Chociaż uśmiech taki dziwny ma... Ja bym się zastanowiła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyy, to chyba co roku tak sie schodzą, nie? ;)

 

Patrz ... nie zauważyłam ....:eek::wiggle:

 

A bo Ty się zawsze pospieszysz! Zamiast mądrych ludzi zapytać! I potem kleisz tapety i zrywasz, malujesz pracowicie belki pod sufitem i zakrywasz je...

Z kozami to uważaj - jeszcze zje Ci taka roletę albo cóś innego... No chyba, że te uśmiechnięte są grzeczniejsze. Chociaż uśmiech taki dziwny ma... Ja bym się zastanowiła!

 

Ty masz rację, ten uśmiech jakiś taki jakby po cytrynie, muszę na rolety uważać ...;)

:p

 

http://www.bandyci.org/img/sesese.gif

 

drzwi :rolleyes: .................. z porty to byle koza da radę :yes::lol2:;)

 

Te będą specjalnie wzmocnione ... Vat mają już wyższy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka menda, już się roztopił i dopiero teraz to menda jest!

Rynka, ja nie wiem, ale mi kiedyś z psychiatryka koza zwiała, czy Ty masz z nią cos wspólnego?

Kozunia, to Ty jesteś?

A gacie moje oddasz, te, co to z oddziału do Galki zabrałaś?

Kozunia, oddaj, nooo.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to nie były spodnie, a majtasy z koronkami! Pamiętam!

 

Kozę, która żre vat to każdy by chciał! Byle watów nie zżerała za dużo.

 

U nas tez rano było białawo. Nawet takie fajne ślady na drodze zostawały. Można było policzyć, ile ludziów wyszło i weszło. A potem stopniało, co zdążyłam zarejestrować w przelocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siemanko, śnieg spadł, menda jedna :bash:

 

Brazuniu u mnie jeszcze starej mendy z 10 centów leży w ogrodzie, a tu już nowa w nocy spadła.....i leży:bash:

To tak na pocieszenie......

 

O i znowu sypie...wrrrr

Edytowane przez Rynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynka, ja nie wiem, ale mi kiedyś z psychiatryka koza zwiała............ :D

 

DPS-iu właśnie wracam z Twojego magicznego miejsca i jeśli ta koza zwiała Ci z DPS to na pewno nie ja.......to rzeczywiście musiała być jakaś wariatka skoro dała stamtąd nogę:D Chociaż nie powiem...majtki mam :lol2:

A tak zupełnie serio to bardzo klimatyczne miejsce stworzyłaś.....bardzo,bardzo, bardzo "wery najs" Miałaś świetny pomysł na wnętrza. Chciałam skomentować na blogu, ale nie wiem gdzie i jak. Pod każdym starym wpisem czy mogę tak całościowo jakoś........zielona jestem, tak na 100%:(

Mam nadzieję, że Braza wybaczy ten :offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo, dziękować, dziękować za dobre słowo. :D

A komenty na blogu baaardzo pożądane, mozna komentować jak się chce, czyli pod każdym wpisem, albo zbiorczo, jak Ci wygodniej!

Jeśli chcesz gdzieś napisać komentarz :lol:, to klikasz nazwę danego postu i pod nim wyświetla się, na końcu, opcja dodawania komentarza. :lol:

Zapraszam!!!

 

A tamta koza to nie z domu mi uciekła, tylko z oddziału psychiatrycznego, takiego dla pacjentów z Muratora... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...