Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Depsia, wysłalaś, wysłałaś, ale ja kufffa teraz lekko zakręcona byłam! Zadzwonię do Cię jutro!!! A tego Samsunga to niech szlag jasny trafi, no mówię Ci!!!!

Chyba jednak pozostanę przy tym Elektroluksie, co ja się będę po necie szlajać! A co do Clatronika to nie wiem czy działa, bo nie nie piekłam jeszcze - Depsia rzuć mi jeszcze raz linka do tych przepisów bo ich znaleźć nie mogę! Głupia jestem w sensie pieczenia, nie mam pojęcia jaką mąkę kupić i w ogóle, ale pierwszy to chyba na drożdżach zrobię zgodnie z tym, co tam w mądrej instrukcji piszą! Aaaaa, właśnie, ta instrukcja to faktycznie majstersztyk!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Siapatka, to samo mam z lodówką - też niby młodsza o parę miesięcy od pierworodnej, o dziecku mówię "Młoda", a lodówka to stary rupieć. Że o kompie nie wspomnę, bo niespełna dziesięć lat ma, a na ludzkie to jakieś 110 będzie. To tak jak z psami - też się szybciej starzeją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, ja Ci dam Beksę!!!! Oberwie Ci się jak nic, zbierasz se już od dawna - jak to Dochtór delikatnie zwykł określać "srasz se w papiury"!!! 4 dni??? To o 4 dni za rzadko!!!!

 

Depsia, no ja czytam, rozumiem niby każde słowo, a jak zu zamen to próbuję zebrać to jak z piosenkami Urszuli - ni hu..hu..!!!:no: Miałam dzwonić, wiem, ale drewno znosiłam do skrzyni, rąbałam to co zostało i zakupy robiłam, dopiero jakoś usiadłam ... jutro przedzwonię!

 

W domu miałam zimno i zachodziłam w łepetyne z jakiegoż to powodu... Zapomniałam jeno spojrzeć na zewnętrzny termometr ... grzejniki miałam na "pół gwizdka" a gdy spojrzałam na ów termometr to zamarłam - minus 10 w słońcu!!!!! :o:jawdrop:I jak ja mam mieć ciepło, kufffa, no jak?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już wiesz, dlaczego Ci tłumaczyłam tyle razy, że pieczenie w piekarniku jest lepsze od tej durnej maszyny...

W sumie to jest dość proste, wrzucasz składniki, włączasz i wychodzisz! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już wiesz, dlaczego Ci tłumaczyłam tyle razy, że pieczenie w piekarniku jest lepsze od tej durnej maszyny...

W sumie to jest dość proste, wrzucasz składniki, włączasz i wychodzisz! :lol:

 

Potem usłyszysz wybuch ...i możesz wracać. Posprzątasz kuchnię i odechce ci sie jeść i myśleć o pierdołach. Zaoszczędzisz na opale bo człowiek w ruchu (czyt. zapier ...na szmacie pół dnia ) generuje dość energi co by ogrzać ciało ( szczególnie twoje wątłe). Następny dzień spędzisz w łóżku celem wchłonięcia przez wątły organizm nagromadzonego w mięśniach kwasu mlekowego...a że pod kordełką ...znowu zaoszczędzisz na opale ... I siedź pod ta kołdrą ile się da.O ile nie wycieńczysz się z głodu - do wiosny odłożysz na nowe autko i wyruszysz w świat ! Po drodze do Yetusia masz mnie !!!

 

I tak to z powodu wyższości piekarnika nad durną maszyną Braza wyruszyła w świat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni??? To o 4 dni za rzadko!!!!

 

...Niech ja sprawdzę, co ile dni pojawiasz się u mnie...

 

 

 

W domu miałam zimno i zachodziłam w łepetyne z jakiegoż to powodu... Zapomniałam jeno spojrzeć na zewnętrzny termometr ... grzejniki miałam na "pół gwizdka" a gdy spojrzałam na ów termometr to zamarłam - minus 10 w słońcu!!!!! :o:jawdrop:I jak ja mam mieć ciepło, kufffa, no jak?????

 

To od ilu dni nie wychodziłaś z domu, że nie wiesz, jaka tam temperatura???

 

Ale nic to - upiecze się kruche ciasto do kawy i będziemy czekać :lol2:

Kawy nie musicie kupować - jeździ ze swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I siedź pod ta kołdrą ile się da.O ile nie wycieńczysz się z głodu - do wiosny odłożysz na nowe autko i wyruszysz w świat ! Po drodze do Yetusia masz mnie !!!

I tak to z powodu wyższości piekarnika nad durną maszyną Braza wyruszyła w świat ...

 

Nie tak szybko :mad:, po drodze od Jeży do Yetich jest jeszcze Sipatkowo :yes: lekki skręt w lewo lub w prawo (w zależności jaką trasę wybierze) i już jest u nas.

 

Jeżynka, myślisz, że przy nowym autku przekroczy ten magiczny limit 10km na dzień:D

Bo jeśli nie, to do ciebie ma tylko miesiąc drogi, a do mnie niecałe 2 tyg dalej:p

Ale nic to - upiecze się kruche ciasto do kawy i będziemy czekać :lol2:

 

To do nas ma akuracik tydzień drogi. Posili się w przelocie - grilka postawimy, popije - herbatki zrobimy i może jechać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Braza teraz już czekamy tylko wszyscy na sygnał startu od ciebie.

 

Ale wita co - ja to już dzikiej Kocicy mówiłem, że latem to trzeba będzie jakiś karawaning urządzić - całkiem atrakcyjna alternatywa wakacyjna dla zrujnowanego budowaniem inwestora ;). Oflagujemy się i ruszymy w Polskę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...