Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spokój, qurna, właśnie maszynę do chleba włączyłam (ze składnikami, żeby nie było)!!!!! Rozpoczynam ewakuację!!!!!!!

Jeśli nie odezwę się za 3,5 godziny ruszajcie z odsieczą, bo dach nad głową będzie mi potrzebny!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję!!!! Ewakuacja na szczęście okazała się przedwczesna!!! Jestem niezmiernie szczęśliwa, że tak się skończyło ... No co, myśleliście o mnie trochę???

 

Wszystko piękne - wszystko - ale kuffa dałam co trzeba i jak kazali ale nie dopiekł mi się w środku... no porażka!!!! Jak myślicie, dlaczego???? Za to smak .... pychota!!!!

 

 

Dobra, już się nie będę rozwodzić nad Waszymi błyskotliwymi pomysłami, przyjmuję do wiadomości pomysł z carawaningiem i poddaję pod rozwagę! A z mojego skośnokołowego autka prosze się nie naśmiewać, bo ono dzielne jest jak nie przymierzając Land Rover jakiś!!!!! Przejechałam nim 60 kilosów (w te i wewte) i jakoś przetrwaliśmy wszyscy, całego dnia też na to nie potrzebowaliśmy, więc wiecie ... no .... do Yetusiów niekoniecznie miesiąc bym się przedzierała :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inny program trzeba nastawić, wyższą temperaturę?

On i tak zawsze wyglądał u mnie na niedopieczony, bo blady u góry i taki jakiś... zapadnięty na środku.

Najpierw myślałam, że to niedopieczony, ale potem okazało się, że maszyny tak mają, ten chlebek tak wygląda, bo maszyna nie ma grzałki u góry, jak to jest w piekarniku, więc chlebek od góry jest blady i wygląda jak niedopieczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właczyłam drugi, tak se pomyślałam, że może czegoś było albo za dużo, albo za mało, więc dałam trochę więcej mąki a mniej wody - sprawdzimy. Ponieważ nie muszę tego robić ręcznie mogę próbować, a co mi tam!

Wiolasia, ja mam Clatronika. Jak na moje potrzeby pewnie w zupełności wystarczy!

 

Dzieńdoberkowo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właczyłam drugi, tak se pomyślałam, że może czegoś było albo za dużo, albo za mało, więc dałam trochę więcej mąki a mniej wody - sprawdzimy. Ponieważ nie muszę tego robić ręcznie mogę próbować, a co mi tam!

...

... ufffffffff ... żyjesz i obyło się bez "wielkiego wybuchu" :)

W swych próbach nie dolewaj tylko nitro miast wody ;) ... bo jeszcze chciałbym Cię (razem z Szanownym) zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłam na jakieś krwiste opisy sytuacji, a tu nuuuda i zakalec...

 

....Braza poszła na kompromis ... zasadę opisałem u Depsi ...

 

Krótko mówiąc ... domniemam, że upiekła chleb ... i pozostawiła go w garażu, aby ostygł ...

 

 

... i za rok go spróbuje .... kroić :)

 

 

cześć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...