Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, chwilę mnie nie było a już nowy psiak sie szykuje??

Jeny, co kolejny to większy ;)

 

Wczoraj u weta widziałam nowofunlanda suczkę, zaznaczam ze suczkę bo psy są jeszcze większe. A ta była ogroooomna, jak niedźwiedź. Znaczy myślę jak niedźwiedź bo dawno w zoo byłam na niedźwiedziach.

A z dziennika to płotek zniknął, tak? to co teraz będzie?

Edytowane przez wiolasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak. Najwyraźniej koleżanka Braza do leżaczka przyrosła i znajomych z foruma olewa sikiem prostym.

 

Roślinki z Uroczyska raczyły się pokazać nad powierzchnią gleby!!! Jak ja się cieszę!!! Mam nadzieję, że im się spodoba u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie bez płotka lepiej. Za to mniej przytulnie.

Najważniejsze, że lepiej! Przytulność to ja sobie stworzę później:)

no własnie co Ci płotek zawinił;)

Przestrzeń mi zabierał;)

Ja w kwestii - znajdź różnicę.

 

Znalazłam - leżak się pojawił ;) :lol2:

Znaczy się, było trochę czasu na opalanie :cool:

Niezupełnie .... gdyby nie leżaczek padłabym na te brzydkie płytki tarasowe i poobijała co nieco - wszystko z morderczego wysiłku! Ale opalanko też zaliczyłam - przypadkiem;)

Chyba tak. Najwyraźniej koleżanka Braza do leżaczka przyrosła i znajomych z foruma olewa sikiem prostym.

Potwarz, kalumnie, pomówienia!!! Powtarzam się (patrz dziennik) ale jestem oburzona!!!!;)

Roślinki z Uroczyska raczyły się pokazać nad powierzchnią gleby!!! Jak ja się cieszę!!! Mam nadzieję, że im się spodoba u mnie.

 

Spodoba się, one lubią tych, co je lubią:)

 

Wiolasia - nic nie będzie dopóki czegoś innego nie wymyślę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo, się narobiło i ja się narobiłam! A zdemolowałam bo ... bo mi wyło! Już od jakiegoś czasu mi wyło i jedno i drugie, ale uszy zatykałam! W końcu zawyło tak, że nie dałam rady nie słyszeć;)

I w sumie to nie mam pomysłu, co dalej, chyba donice postawię, ale nie mam ochoty (w tej chwili przynajmniej) na żadne barierki, płotki i inne uje muje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pozbądź się i reszty płotka a wokół tego podestu odpoczynkowego posadź róże, taką obramówkę, żeby było ładnie, pachniało i chciało się tam siedzieć. W końcu nie masz obok sąsiadów, od których musisz się zasłaniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem pod wrażeniem Twoich demolatorskich (ładne słowo) zapędów! Zastanawiam się, czy planować przyjazd w wakacje. A nuż nie będzie już dachu nad głową?

 

Ale odszczekać mogę. Czemu nie?

Poczekasz do jutra? W naszej sypialni nie ma stołu, pod łóżko nie wlezę, a na dół nie chce mi się schodzić.

 

Zdemoluj jeszcze schody na taras. Moim skromnym zdaniem są gorsze od płotków. Okropne! Płytkowe takie i nie pasują do niczego. Ohydne wręcz! Kilof w dłoń i walcz! Przy okazji murek oporowy też załatw. A potem zrób, jak radzi Ewa, łagodny spadek. Masz w końcu szpadel i taczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje demolatorskie (faktycznie, bardzo ładne słowo) instynkty aktualnie są pod działanie środka nasennego, więc schody ocaleją, tym bardzo dach nad głową na Agdusiowe wakacje raczej też :rolleyes: A że schody są okropne to wiem, nie trzeba tego tak głośno wyrażać ...;)

Płotki zniknęły, bo mnie denerwowały - czy ta odpowiedź satysfakcjonuje wszystkich???;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...