Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Kościelne, barokowe... Jakoś tak mi się skojarzyło... Sorki.

 

Ewa, a skoro jesteś, to podpowiedz jakiś syropek dobry. Kretyński bezsensowny kaszel mnie męczy od tak dawna, że nie pamiętam od kiedy. Znaczy od miesiąca chyba. Paniom w aptece nie wierzę, bo podsuną taki, którego producent coś im odpala. Czasem mi daje spokój, a potem sobie przypomina o mnie. Najczęściej po przejażdżce rowerowej.

 

Ja nie stoję, bo wtedy forumuję. Pokrzykuję tylko od czasu do czasu dziarsko. A jeżeli przegną, to wpadam jak bomba z rykiem na ustach. Pierworodnej nie pilnuję z godzinami chodzenia spać. Stara jest, wie co robi. Młodych jeszcze pilnuję, bo... Braza wie najlepiej, do której potrafią siedzieć... Rano by nie wstały na pewno.

Te panie to chyba zawsze ubierają, bo dzieci przyzwyczajone. Siedzą jak lalki. Kiedy się spieszę i pomagam Małgo, to ona się ubiera, a ja podaję, coś wyprostuję, przewinę na drugą stronę. A na basenie w szatni gorąco jak w łaźni. Ostatnio z lubością przyglądałam się, jak mamusia skarpetki i butki dziecku zakładała już w holu, gdzie dziecko siedziało już suche całkiem i na pewno nie marzło. A jedna babcia to klęczała przed wnuczkiem i naciągała mu skarpetki i butki. W pierwszej chwili pomyślałam, że wnuczek może niepełnosprawny, ale nie - pognał do automatu z batonikami jak rączy jelonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej,

Ja sie przyznam ze ubieram, i to staram się jak najszybciej, bo moja się grzebie okropnie a tu mi czas leci(czyt. pieniądz). A leci i to ostro bo ten basen na który chodzimy tani nie jest ale fajny. I zimno w tej szatni u nas jak cholera. Sama mam lodowate ręce jak wychodzę..

Tak gdyby ktoś pytał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego wiatrodnia życzę, ja mam cudownie intensywny ...!

W stosunku do mojego dziecka to ... przeważyło moje lenistwo i wygoda, bardzo szybko starałam się pomóc Jej w usamodzielnieniu. Chyba się udało ...

Aktualnie na dole walczą Szanowny i Kominiarz contra kominy, ja postanowiłam zachować neutralność...

 

Ewa, nieźle się zgrałyśmy, napisałam na priva a teraz dojrzałam Twoje pytanie :)

 

Trzymajcie się ciepło i ... włóżcie na wszelki wypadek coś ciężkiego do kieszeni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, u mnie dziś nocą tak wiało, że nasłuchiwałam, czy dachówki nie spadają.

A i teraz wieje niczego sobie.

Zdrówka organom życzę, bo to najważniejsze.

Pozdrowienia Szanownemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, suchy kaszelek????? i tak przewlekle czy tylko po ostatniej chorobie/przeziębieniu?

1. Zrób sobie zdjęcie

2. Nie syropek ale albo uczulenie (przewlekle) znaczy astma, zespół Corrao się nazywa albo nadreaktywnośc oskrzeli po zapaleniu. Może trwać i trwać nawet miesiąc.

Są jeszcze opcje typu różen atypowe świństwa ale jak po wysiłku i na zimnie to raczej punkt 2. Czyli sterydek wziewnie przez jakiś czas, tydzień wystarczy zwykle. Ale to już na receptę...

 

Chyba dziecinnieję :(

 

Aaa, Braza netu nie ma. Co to znaczy? Limit zjadła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, a dlaczego ja niby nie mam netu, dlaczego Ty wiesz coś, o czym ja nie wiem ..??;)

Byłam u dentysty - no teraz dopiero mi ciśnienie podskoczyło!!! - trochę prasówki odwaliłam, żeby mieć jakieś pojęcie co, kto i gdzie i przy tej prasówce mnie zmogło ... Polityka to straszliwie nudna jednak jest!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa,dzięki za rady, ja wybieram 2b. Uczulenia raczej nie mam, bo nigdy nie miałam. Ewidentnie to jest po przeziębieniu, często po przeziębieniach tak miewam (znaczy raz na dwa-trzy lata średnio). Zaczynam kaszleć, a kaszel powoduje, że kaszlę bardziej, aż do metalicznego posmaku w ustach, a potem powoli przechodzi. Mniej spodobała mi się dalsza część, bo ja strasznie nie lubię lekarzom głowy zawracać. Poczekam jeszcze chyba. Teraz sezon na przeziębienia, nasza pani doktor ma urwanie głowy...

A swoją drogą, to te badania pracownicze, na które tak klęłam, mają sens - od kiedy nie pracuję, to się nie badam, bo mi się nie chce (no poza jednym specjalistą, ale to chyba też tylko dlatego, że potrzebuję od niego regularnie recept).

 

Czemu znów zeszło na dentystów? Miałam iść we wrześniu i jakoś się zebrać nie mogę. Może jednak się zmobilizuję, biorąc przykład ze starszej koleżanki...

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłam dwa wpisy w dzienniku ... matko jedyna, dlaczego ja się tak zaharowuję :eek:;)

 

W skrobanki się jeszcze nie bawię i mam nadzieję, że tak pozostanie przez czas jak najdłuższy! Nawet ładne słoneczko mieliśmy, ale zimno i wietrznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłam dwa wpisy w dzienniku ... matko jedyna, dlaczego ja się tak zaharowuję :eek:;)

 

W skrobanki się jeszcze nie bawię i mam nadzieję, że tak pozostanie przez czas jak najdłuższy! Nawet ładne słoneczko mieliśmy, ale zimno i wietrznie!

U mnie też wiecznie ładnie i gorąco... od rury wodociągowej:lol2:

Kolorki przyjdę podziwiać jak zakopię;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to, na czym ona śpi?

Na nowej sofie! :lol2:

 

A pokoje w nowej szacie bardzo mi się podobają, fajne energetyczne kolory, ciepły look - tak trzymaj! ;)

Lepsze są, niż te ciemne. :yes:

 

Napracowaliście się, ale są fajne efekty! Gratuluję! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówczynię - ładnie jest! Największe wrażenie wywarł na mnie pokój gościnny w nowej szacie. Pokoje Młodej tyle już przechodziły przemian, że nic mnie nie zdziwi.

Kota wie, co dobre i wygodne, zauważyłam jednak, że ubiegłaś ją i położyłaś kocyk. Ot taki kompromisik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...