Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na dworze jest ślicznie i biało, wszędzie cisza i piękno, a w domu ciepły kominek, rozproszone światło lampy i szczęśliwe zwierzę przy nas.

Taka jest zima! :p

Nawet się z tobą zgadzam, tylko z drobnymi poprawkami:

Na dworze jest jak w starym telewizorze: czarno-biało i czasem śnieży. Za oknem bezruch, trupia cisza i zimno jak w kostnicy, a w domku dziecioki ugilane do pasa w rozproszonym świetle lampy (bo dzień krótki, a prąd kosztuje) i szczęśliwy piec, który obrzera się grochem drenując mi kieszenie.

Taka jest zima! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dworze jest ślicznie i biało, wszędzie cisza i piękno, a w domu ciepły kominek, rozproszone światło lampy i szczęśliwe zwierzę przy nas.

Taka jest zima! :p

 

Nawet się z tobą zgadzam, tylko z drobnymi poprawkami:

Na dworze jest jak w starym telewizorze: czarno-biało i czasem śnieży. Za oknem bezruch, trupia cisza i zimno jak w kostnicy, a w domku dziecioki ugilane do pasa w rozproszonym świetle lampy (bo dzień krótki, a prąd kosztuje) i szczęśliwy piec, który obrzera się grochem drenując mi kieszenie.

Taka jest zima! :p

 

:rotfl::rotfl:

 

I kto tu prowde goda :rolleyes: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i zawsze JA! :cool:

Yetus ma zaburzone postrzeganie świata, przez... gęste futro...? :o

 

No to znaczy że ja takoweż zaburzenia widzenia mam przez gęstą grzywę na oczach ... Yetuś trafiłeś w samo sedno!!!

Już zaczęło być fajnie... jakowaś nadzieja zaczęła mi świtać ... I cały misterny plan w pi...du!!! Tyle tego białego ścierwa naleciało, że ledwo rano wyjechałam!! Zamiast oddawać cześć boskiemu DAL-owi odstawiałam taniec z łopatą i targałam kolejne taczki drewna bliżej domu (a już się łudziłam, że nie trzeba będzie tyle dokładać do nienasyconej paszczy kominka)! Nie będę się też rozwodzić nad zamarzniętymi gilami ... bo i po co? Cudowne widoki???? Zapewniam, że bez nich wcale nie czułabym się bardziej nieszczęśliwa!!!!!

 

TAR-cia, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Yetus ma zaburzone postrzeganie świata, przez... gęste futro...? :o

Złośliwa bestia - nabija się (chyba) z mojego futra.

...ale to akurat może być prawdą - futro już galancie wyliniałe i miejscami wytarte przez co odczucie chłodu mogło się zwiększyć :rolleyes:

Edytowane przez Yeti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moose.. ja nie mam białej broni w turbolocie....;)

 

co było przyczyną nie wiem...

Mechanik maskę podniósł, zajrzał, miał wjechać na podnośnik ale wrócił, oddał kluczyki i kazał jechać... nie wjechał na podnośnik... Nie zdążyłam z warsztatu wyjść na zewnątrz.. nie wiem co...

Powiedział, że okres miał, ale ja mu na to, że to facet.. on ... to dobrze mu się zrobiło..

I tak w oto takiej niewiedzy nie mam pojęcia co było mojemu samochodzikowi. Mąż dzwoni pyta, ja mu mówię co mi na to mechanik... a on się drze na mnie... bo ja nie wiem co.. A skąd ja mam to wiedzieć..

Nie leje się.. i gitara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo powinnam. Szlag mnie chyba trafi! Szanowny będzie w Gdańsku na lotnisku w sobotę o 20.40. I psińco, do rana nie ma żadnego połączenia!! Taki kawał drogi nie pojadę, choćbym miała i Lamborgini a w takie pieprzone warunki pogodowe to nawet nie mam serce kogokolwiek prosić ... Będzie kwitł albo na lotnisku albo na dworcu do niedzieli.

Wrrrrrr ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje starsze dziecko tez tak ma.

Jak leci do PL, to albo musi siedzieć tam na lotnisku całą noc (też nie ma komunikacji nocą), albo po przylocie w dzień spędza następne 12 godzin w pociągu i dojeżdża rano do domu. :bash:

Rozumiem i współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierp ciało, kiedyś chciało... Zadupia z definicji mają gorszą komunikację...

 

 

Wiem, gdzie są drzwi...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zima piękna jest i biała! Zwłaszcza w górach. A że zimno? Trza przetrwać! Chociaż kiedy przesadza z tym mrozem, to i ja mam ochotę się okopać przed kominkiem z zapasem dóbr wszelakich głównie wysokoprocentowych i ciepłych. I to też byłby urok zimy, gdyby takie okopanie się było możliwe. Poczekam jednak cierpliwie do starości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...