Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Podobno wyjąc zwołują swoje stado i chcą iść na polowanie (albo pociągać sanki ;) ).

Może jakby Cię zobaczyła, to by troche przestała...? :rolleyes:

 

Tarcia - i ja Ciebie lubię, Kochana, mimo, żeś mało zimowa... :lol2: ;)

 

Co do zimowych spacerów - nasz Karuś w te silne mrozy wcale nie chce z budy swojej wychodzić, ma tam cieplutko, buda ocieplona, materacykami wyłożona, z wejściem zasłoniętym i on nie chce wyleźć z niej!

Jak jest prognoza, że w nocy ma być poniżej -10*C, to ja chcę, żeby on w domu spał, bo się boję, że będzie mocno marzł.

Próbowaliśmy go wielokrotnie wołać, wabić, namawiać, żeby poszedł do domu.

Ma nas w nosie.

Nie wylezie za żadne skarby.

A ja potem co rano się martwię, czy wszystko w porządku.

Na szczęście - co rano JEST wszystko w porządku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nasza psuka bez względu na pogodę będzie darła na spacer tylko się kurzy! A ile się przy tym naszczeka histerycznie to już moje - dobrze, że sąsiedzi daleko to przynajmniej rozstroju nerwowego nie dostają (ja już mam)!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, Ciebie naprawdę tylko ten dwupak ratuje ;)

(...)

Córcia dostała swoje wymarzone słuchawki do MP4 i kocha mnie w tej chwili jak niewiemco :)

Ale zdaje się, że okres ochronny dla dwupaka zbliża się ku końcowi ...i co później - odstrzał? :rolleyes:

 

Kupowałaś przez www czy organoleptycznie?

Pokaż jakie to są te wymarzone. Zobaczyłbym czy stać mnie taką miłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później nie będzie zimy :p

 

Z tym wyciem to wiem tylko niech ona juz nikogo nie zwołuje. Ostatnio jakiś narwaniec, jak tak wyła, pchał sie przez pręty ogrodzenia, tylko tyłek mu urósł za mocno i utknął. Myślał że jak suka to na coś się załapie a tu bidny zonk-sterylka :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarpeteczki dla niemowlat sie sprawdzily maja gumowe podeszwy i okruch sie nie slizga, dosyc ciasne wiec mu z tych chudych lapek nie spadaja. no i co, jak lapulce zabezpieczone do srulewicz wcale do domu nie chce wracac, przemarzlam jak nie powiem co , bo by mnie wywalili za przeklenstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty, upały nie są fajne, ale za to jak fajnie wtedy jest w cieniu albo w basenie czy jeziorze/rzece/morzu/wybrać właściwe!

I zawsze można powiedzieć, że jest ABSOLUTNIE za gorąco, żeby cokolwiek robić! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza psuka bez względu na pogodę będzie darła na spacer tylko się kurzy! A ile się przy tym naszczeka histerycznie to już moje - dobrze, że sąsiedzi daleko to przynajmniej rozstroju nerwowego nie dostają (ja już mam)!

... z "nerwowym" se poradzisz ;) ... byle byś "trawiennego" nie dostała :no: :rolleyes: ...

 

...

Ja potrafię znaleźć coś fajnego w każdej pogodzie poza upałami. Upałów nienawidzę!!!

... ufff ... dobrze, że u mnie teraz tylko trochę ponad +20 :) - to chyba jeszce nie "upał" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sredecznie wszystkich;

Pewnie nie na temat i nie w pore, ale siedze w hotelu w Saint Nazaire, czekam na jutrzejsze loty;

Poki co francuskie lotniska strajkuja i podroz moze byc ciekawa;

Nie mniej jednak mam jutro lot do Dublina/ troche nie po drodze/ a potem do Gdanska.Mam nadzieje zakonczyc podroz w niedziele rano w ramionach ukochanej rodzinki.

Braza jak to przeczyta to pewnie nie uwierzy i bede mial za chwile jakis #straszny#sms

Milego wieczoru i do zobaczenia juz z Uroczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, to forum jednak wyjątkowe jest.

Musze tak myśleć patrząc na swój staż ;)

Ukłony SzanownemuPanu :)

Brazuś, żeby nie było, ukłony bardzo przyzwoite ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo, Szanowny, witam! :D

Mam nadzieję, że podróż jednak jakoś w miarę bezboleśnie przebiegnie (już wiemy, że przed Tobą czekanie na lotnisku w Gdańsku), życzę jak najszybszego powrotu w rodzinne pielesze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum to faktycznie coś w sobie ma. Ale Szanowny Pan cwany, jest, nie siedzi na lotnisku tylko sobie do hotelu poszedł - i to się nazywa męska potrzeba przygód;)

 

Tikuś nie zastrajkuje, nie będzie miał okazji. Zrobiłam mu dowcip i jadę z sąsiadem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...