Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Się odstresikowałam!

Fajnie się jedzie, ale ja za krótka do niego jestem, fotel muszę chyba na maksa do kierownicy przysunąć bo do sprzęgła nie sięgam ... No nic, jakoś się chyba w końcu zgramy.

...

... siem przyzwyczaisz :)

... następne może być "bez sprzęgła" (dużo wygodniejsze) :) ... qrwa ... benzyna u mnie drożeje jak gupia (3,61/galon) ... a mam 6 litrów silnik :( ... trza pomyśleć nad czymś letko mniejszym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, nie przejmuj się! Mam koleżankę wzrostu naprawdę podłego, która szalała polonezem swojego ojca. Budziła przerażenie, bo właściwie nie było jej widać - auto widmo, a piraciła potwornie. Kiedyś jechałam z nią, zasuwała przez miasteczko znacznie za szybko, wpadła na skrzyżowanie, mnie głos odebrało, została solidnie otrąbiona, krzyknęła ze zdziwieniem acz parlamentarnie wyrażając zdumienie, że na nią trąbią, chociaż jechali z lewej strony. No to jej wyjaśniłam, że na jezdni było wymalowane, że jest na podporządkowanej. A ona na to, że nie zauważyła. No jak miała zauważyć, skoro jej oczy znajdowały się poniżej dolnej krawędzi szyby? Masssakra!

No, to nie narzekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe jest piękne!!!!!

 

Agduś - uśmiałam się po pachy:) Moje oczy na szczęście sięgają trochę wyżej!!

 

Chefie, niezłe to Twoje jeździdło, ale faktycznie smoczysko!!! Twierdzisz, że automaty są lepsze ...? Hmmmyyy ... kiedyś muszę spróbować.

 

Na parkingu przed Muszkieterami zobaczyłam Kia Soul ... i chyba chcę taką mieć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, apetyt ci rośnie :)

Ale ona weszła na rynek w 2009 czyli najstarsze są trzylatki. A ceny! Ale przyznaję, na coś takiego może nawet zamieniłabym moją kijankę.

Braza, masz regulowany fotel w górę? Bo ja w Nexii muszę ustawiać na maxa wysoko (też mała jestem) no i niestety też bardzo przesuniety do przodu. Tak po cichu mówiąc to moja kijanka wygodniejsza dla małych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam! Zawsze można poduszkę podłożyć albo lepiej taki poddupnik dla dzieci.

Ja automatu nie zaznam, bo Andrzej pogardza nimi. Kiedy zaczynałam od nowa jeździć, strasznie mi zmienianie biegów przeszkadzało i marudziłam, ze chcę automat, ale już mi przeszło. Naumiałam się i mi nie przeszkadza.

 

Z małych to nawet lubiłam cieniasa, palił tyle co nic, za terenowca dzielnie robił i dla dwóch osób był idealny. Jednak prowadziło mi się go bardzo niewygodnie, bo pedał gazu był dosyć wysoko i trzeba było bardzo zadzierać palce do góry, a mnie od tego zaraz noga bolała.

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam mam 160 cm w kapeluszu i fotel odsuniety tyle ile wlezie, pozycja jezdzaca na lezaco, tez mnie nie widac i wiecie jak wygodnie sie jezdzi? lepiej autko sie wyczuwa i odleglosci. a wy widzicie cos w lusterku jak tak na maxa przysuniete jestescie ;) ? Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś widzę.....

nie jest źle

po prostu Nexia i Lanos pewnie też (bo to ta sama rodzina) ma jakoś tak duuużo miejsca na długie nogi. A jak ktoś nie ma dłuuugich, to d..a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam mam 160 cm w kapeluszu i fotel odsuniety tyle ile wlezie, pozycja jezdzaca na lezaco, tez mnie nie widac i wiecie jak wygodnie sie jezdzi? lepiej autko sie wyczuwa i odleglosci. a wy widzicie cos w lusterku jak tak na maxa przysuniete jestescie ;) ?

 

rany TAR-cia mnie w takiej pozycji kręgosłup by pękł :jawdrop: ja siedzenie niemal pionowo i dopiero wtedy jakoś mogę jeździć:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat jest boski... też nie rozumiałam dopóki nie kupiliśmy mojego poprzedniego autka... super się jeździ. nie myślisz o mieszaniu w biegach nie myślisz o sprzęgle czy dobrze czy źle, jedna noga obsługuję...

Naprawdę polecam.

TARcia nie opowiadaj, że 160w kapeluszu....

A jak ktoś na małe nogi ma to nie buty na platformach tylko klocki przykleić proszę do pedałów... ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...