Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

rany TAR-cia mnie w takiej pozycji kręgosłup by pękł :jawdrop: ja siedzenie niemal pionowo i dopiero wtedy jakoś mogę jeździć:(

mi by pekl w pionowej pozycji :D na szczescie oboje z lubym tak jezdzimy, grunt to wygoda. no i ja mam przedluzenie konczyn obcasami :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arni, tak 160 , po prostu jestem wzrostu siedzacego psa :D:D:D

 

teraz to juz padlam :lol2::lol2::lol2: O matko ... leze i kwicze :lol2::lol2::lol2:

 

Ja rowniez fotel na maksa do tylu cofam i prawie w lezeniu prowadze. Ale to z wygody :popcorn: Na dlugosc wlasna nie narzekam, a w szpilkach to juz calkiem wszedzie z przytupem dosiegam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka Verunia... będziesz miała najlepszy samochód.. bo służbowy :)

Ja tam nie mam 167 wzwyż i dużą furką jeździłam... i klocków na pedały nie naklejałam i siedzenia pod kierownicą nie miałam, ale dla mnie szczyt wszystkiego jak widzę kierowcę ( głównie kobiety) na maksa kierownica do przodu i cycki na kierownicy, a rękami trzyma ją oburącz tak kurczowo, że strach biegi przełączać....

 

Witam się z Państwem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka Verunia... będziesz miała najlepszy samochód.. bo służbowy :)

Ja tam nie mam 167 wzwyż i dużą furką jeździłam... i klocków na pedały nie naklejałam i siedzenia pod kierownicą nie miałam, ale dla mnie szczyt wszystkiego jak widzę kierowcę ( głównie kobiety) na maksa kierownica do przodu i cycki na kierownicy, a rękami trzyma ją oburącz tak kurczowo, że strach biegi przełączać....

 

Witam się z Państwem :)

 

i dodaj - lusterko za plecami :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany TAR-cia mnie w takiej pozycji kręgosłup by pękł :jawdrop: ja siedzenie niemal pionowo i dopiero wtedy jakoś mogę jeździć:(

O matko... raz próbowałam tak jechać to wyleźć z auta nie mogłam...:rolleyes:

 

mi by pekl w pionowej pozycji :D na szczescie oboje z lubym tak jezdzimy, grunt to wygoda. no i ja mam przedluzenie konczyn obcasami :D:D:D

No właśnie... tylko w wygodnej pozycji półleżącej da się jeździć :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko proszę nie kłaść się za bardzo, jak kręgosłup boli to pieszo zasuwać, zdrowiej będzie

 

Tak mi się skojarzyło - kazdy taki chojrak a jak przeskrobie i trafi na badania lekarskie "pod przymusem" to płacz się zaczyna, bo duzo ludzi prawko traci. Po prostu są wtedy pierwszy raz uczciwie i zgodnie z przepisami badani pod kątem zdolności do bycia kierowcą, a zwykle wiek już nie ten i kręgosłup boli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu dostałam bezterminową zgodę lekarską na prawko, a mój brat nie. I to dziwne było, bo ja już wtedy miałam okulary (zakładałam tylko w teatrze, w kinie i podczas jazd na kursie), a brat nie. I w ogóle zdrowy był całkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadam z Wami cały czas niezmiennie! Znowu mi białe g... z nieba leci, jestem zniesmaczona ...

 

Mam całe wielkie 160 cm wzrostu, siedząca Emi (Agdusiowa) jest ode mnie wyższa i ledwo do pedałów sięgam. Fotela nie da się podnieść, niestety, ale przesunąć i owszem, co też radośnie zrobiłam. Prowadząc na leżąco natychmiast spowodowałabym niezły karambol :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...