Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry po świętach :D :D :D

 

Aaaaa, cześć Tygrysie :D Jak tam, brzucho większe, czy się nie dałeś ponieść emocjom :D

 

brzucho takie że strach przed lustrem stanąć

:oops: masz jakiś pomysł na szybkie i skuteczne zrzucenie kilku kg???

 

 

 

http://www.michalow.pl/galeria/foto/konie%20w%20kurzu_d.jpg

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza -

ale to nie chodzi o to , zeby konie zrzucily ;)

tylko ja , na przyklad :roll:

 

no właśnie :lol: :lol: :lol: :lol:

na koniu się tylko siedzi :wink: :lol:

 

Ignorant i dyletant :D :D Spróbuj posiedzieć na koniu w kłusie sam zobaczysz :D :D

 

Ja tam po każdej jeździe z kilogram mniej na pewno ważę :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignorant i dyletant

 

chyba powinienem teraz focha strzelić :wink:

 

Lekkiego focha możesz strzelić, byle nie na długo :D Powiem na pocieszenie, że mnóstwo ludzi sądzi tak jak Ty, że na koniu się po prostu siedzi, ja na początku swojej przygody z końmi też tak myślałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignorant i dyletant

 

chyba powinienem teraz focha strzelić :wink:

 

Lekkiego focha możesz strzelić, byle nie na długo :D Powiem na pocieszenie, że mnóstwo ludzi sądzi tak jak Ty, że na koniu się po prostu siedzi, ja na początku swojej przygody z końmi też tak myślałam :D

 

ja żartowałem z tym siedzeniem :lol: :lol:

a foch juz poleciał w siną dal :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bólu pleców, ud i łydek nie wspominam nawet :roll:

 

i tylka :oops: Ale to chyba z kiepskiego dosiadu. Moja dobra znajoma, trenerka Majuta jest tez zapalanym koniarzem. Ma trzy konie i na kazdym jezdzi bez siodla i bez wedzidla. Wszystkie "komendy" wydaje tylko swoim cialem ... Ja sie na tym zupelnie nie znam, ale jak dosiadla jej konia, to mialam wrazenie ze siedze na wygodnej kanapie :D Troche staral sie mnie nauczyc co i jak, ale o czym my mowimy ... ja dopiero staram sie zapanowac nad cialem podczas treningu z psem, a do konia to brakuje mi jeszcze lat swietlnych :lol:

 

brazuniu, temat dzialki tematem otwartym jak mniemam 8) A Ty wiesz, ze w Stanach srednia cena domu z dzialka to mniej niz 100 tys baksow :o :D Fajnie maja co? Taniocha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, Ty lepiej kupuj tę działkę szybko, bo jeszcze ceny u Ciebie się zrobią takie bardziej amerykańskie i co?

Usiłowałam kole południa wkleić dwa zdjęcia, ale dzieciaki zamiast do szkoły iść, siadły przy internecie, co zaowocowało tak oszałamiąjącą szybkością, że nawet z gazetą w ręce zaczęłam się nudzić przy kompie.

Jakimś cudem zdołałam teraz wcisnąć te zdjęcia na Fotosik, odczekałam swoje i forum też się otworzyło, więc może osiągnę sukces.

Pierwsze zdjęcie nikogo nie zaskoczy - to wczorajszy widoczek z drogi powrotnej do Krakowa:

(od kilkunastu minut usiłuję pobrać kod do tego zdjęcia...)

 

http://images30.fotosik.pl/183/97195952b3895ddf.jpg

Udało się!!! (No, nie mów "hop" - jeszcze nie wysłałam odpowiedzi.)

 

A ten widok nieodmiennie mnie fascynuje. Stoi sobie taki domeczek i nikogo by nie dziwił, gdyby nie pokrycie jego dachu. No, kto wypatrzy, co on ma na dachu?

(Jeden artykuł w gazecie i juz będę miała kod...)

 

 

http://images33.fotosik.pl/192/6628925d0367e6c9.jpg

 

Trzy artykuły później: Na szczęście skopiowałam ten post, bo, oczywiście, nie udało się go wysłać. KOlejna próba w toku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam tu zaprotestować. Do określeń "jest fajnie" "jest świetnie" ja mam dzisiaj wyłaczność. :evil: Spierniczone świeta miałam, od soboty kłócimy się ze ślubnym, a teraz sie nie odzywamy i tak przez jakieś 2 tygodnie przewiduję :roll: Kasa się skończyła a terminy płatności niebawem. Pieron wie co wyjdzie z zamówionej kuchni :roll: Wyliczać dalej? :wink: :lol:

A że zima jest to dobrze :lol: Wszystko jakoś spowalniało dzieko temu :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...