Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miałam Maluszku FireFoxa i ... nie podobał mi się :oops: Jakoś nie mogliśmy się dogadać. Teraz z Operą tego próbuję :D

 

Mhk ... no bardzo zabawne, bardzo... :-? :wink: :D Veluxów nie zamówię, Activi nie będę spożywać, bo mi zdrowie miłe, a z Pampersów wyrosłam, niech się wypchają!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, ja mam teraz włączone otwieranie wyskakujących okienek w tle i nie lata nic. :D

Narzędzia-Preferencje-Ogólne.

Spróbuj, powinno pomóc. :roll:

 

Ja bardzo lubię Operę, bo jest szybsza od IE, można powłączać sobie różne opcje, ustawić wiele rzeczy. dopasować do siebie.

No i jest darmowa i legalna. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych opcji to te okularki z prawej strony, na samym końcu, za napisem "Google". Jak się kliknie i potem Dopasuj do szerokości, to wszystkie porozciągane stronki dopasowują się i się dobrze czyta. 8) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okularków za googlami nie mam :-? Włączyłam "Otwieraj wyskakujące okna w tle" i właśnie jak otworzyłam okno na tego posta to wlazł mi na sam środkek pamiętnik kota, albo psa, nie pamiętam - reklama Puriny (boszszszee, a mój pies tak ją lubi :-? )

 

Ale pomijając to wszystko podoba mi się ta Opera. Jest na pewno bardziej przyjazna niż FireFox, przynajmniej dla mnie.

Depsia, co to są widżety?????? :o

 

Aaaa i jeszcze. Ustawiłam OPerę jako główną przeglądarkę ale i tak gdy otwieram linka do powiadomienia o odpowiedzi otwiera mi się Internet Explorer. Co jest?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze dwie przeglądarki współistnieją pokojowo.

Mnie nic nie lata, więc chyba mammy cóś zablokowane, ale jak? FireFoxa wyrzuciliśmy, bo nam tak namieszał, że za Chiny nie można było się z komputerem dogadać.

 

A czy ktoś wie, dlaczego dzisiaj nie ma Imperium kontratakuje? Chamstwo normalnie!!! :evil: Jakieś gwiazdy będą się popisywały na lodzie przez cały wieczór!!! A kogo to obchodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze dwie przeglądarki współistnieją pokojowo.

Mnie nic nie lata, więc chyba mammy cóś zablokowane, ale jak? FireFoxa wyrzuciliśmy, bo nam tak namieszał, że za Chiny nie można było się z komputerem dogadać.

 

A czy ktoś wie, dlaczego dzisiaj nie ma Imperium kontratakuje? Chamstwo normalnie!!! :evil:

 

jakbym swojego meza slyszala, ale my jestesmy zabezpieczeni i mamy wszystko na dvd wiec mnie nie ominie :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, chamy totalne :evil: Za to nabyłam drogą kupna za całe 8zł. legalną kopię "Skarbu Narodów 2" :D Pierwsza część jest bardzo przez lubiana to zobaczymy jak będzie z drugą???

 

Dlaczego ja w mordę jeża nie mam na płycie "Gwiezdnych Wojen" :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałam tylko "Nową nadzieję" w tej poprawionej i wzbogaconej wersji. Tym większa jest moja wściekłość dzisiaj!!!

 

Dawno temu oglądnęłam część 1 i tak się rozczarowałam, że drugiej i trzeciej nie widziałam do niedawna. Musze jednak przyznać, że się zdziwiłam, bo nie są złe. Oczywiście starym częściom nie dorównują, ale oglądałam je bez bólu.

 

A Twoje pytanie jest... dziwne. OCZYWIŚCIE, że chcemy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okularków za googlami nie mam :-? Włączyłam "Otwieraj wyskakujące okna w tle" i właśnie jak otworzyłam okno na tego posta to wlazł mi na sam środkek pamiętnik kota, albo psa, nie pamiętam - reklama Puriny (boszszszee, a mój pies tak ją lubi :-? )

 

Ale pomijając to wszystko podoba mi się ta Opera. Jest na pewno bardziej przyjazna niż FireFox, przynajmniej dla mnie.

Depsia, co to są widżety?????? :o

 

Aaaa i jeszcze. Ustawiłam OPerę jako główną przeglądarkę ale i tak gdy otwieram linka do powiadomienia o odpowiedzi otwiera mi się Internet Explorer. Co jest?????

Pewnie potrzebny jest restart komputra, żeby system zmienił sobie główną przeglądarkę.

Jak to nie masz okularków? :o

Czekaj, zaraz spróbuję wkleić na fotosika zrzut ekranowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images36.fotosik.pl/16/aae3787fff698a86.jpg

 

jEŚLI NIE MASZ TEGO, TO ALBO MASZ WYŁĄCZONY JAKIŚ PASEK NARZĘDZI, POSZUKAJ W Narzędziach, albo jak już nie wiesz co zrobić, to Widok - Dopasuj do szerokości.

 

Widżety to jak makra, wcześniej zdefiniowany ciąg czynności, ja tego w ogóle nie używam, nie jest mi potrzebne.

 

Tam wyżej to CapsLock mi się niechcący włączył. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na Twój zrzut, to ja mam zupełnie inna Operę :roll: Mam na dole ikonkę "Dopasuj do szerokości" nie wiem czy to to samo,

Komputera zrestartować nie mogę narazie.... hmmmyyyy no nie będę się tłumaczyć :wink:

A z tą prędkością Opery to chyba z lekka przesadziłaś, albo to ja mam tak ślimaczący się dzisiaj Internet. Ale i tak ją polubiłam, naprawdę :D

 

 

Wusiaaaaaaaaaa, jesteeeeeem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...