Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

moze popluc tak na wszelki wypadek , co? :D

tffu, tfuu, tfu...

 

nie chce byc natretna i zbytnio nie reklamowac mych zdolnosci :oops:

"mam swoj honor " 8) :wink: :wink: , jesli zechcesz to sie wycofam :roll: :p

 

Ciebie to pogło :o Pluj, Kobito ile wlezie!!!!! I radzę Ci, przyłóż się, co by podziałało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze popluc tak na wszelki wypadek , co? :D

tffu, tfuu, tfu...

 

nie chce byc natretna i zbytnio nie reklamowac mych zdolnosci :oops:

"mam swoj honor " 8) :wink: :wink: , jesli zechcesz to sie wycofam :roll: :p

 

Ciebie to pogło :o Pluj, Kobito ile wlezie!!!!! I radzę Ci, przyłóż się, co by podziałało :wink:

dobra :roll:

 

chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr .....!!!! tfuuu, tfuu!!! :D

 

zeby potem nie bylo , ze gdzie nie wejdziesz to moje charki widac :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze popluc tak na wszelki wypadek , co? :D

tffu, tfuu, tfu...

 

nie chce byc natretna i zbytnio nie reklamowac mych zdolnosci :oops:

"mam swoj honor " 8) :wink: :wink: , jesli zechcesz to sie wycofam :roll: :p

 

Ciebie to pogło :o Pluj, Kobito ile wlezie!!!!! I radzę Ci, przyłóż się, co by podziałało :wink:

dobra :roll:

 

chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr .....!!!! tfuuu, tfuu!!! :D

 

zeby potem nie bylo , ze gdzie nie wejdziesz to moje charki widac :roll: :oops:

 

No smieszne, jak nie wiem co :-? A widać, i owszem, tylko że charki pomagają :D w przeciwieństwie ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie :D

 

Braza , przeczytałam Twój dziennik , i powiem tak:

Najwdzięczniejszy dziennik , wdzięcznego Domku jaki czytałam na tym forum :D

 

Jeśli chodzi o prawko to szkoda że nie mieszkamy po sąsiedzku załatwiłabym Ci lekcje gratis.

Choć sama prawka nie mam :oops:

I dobrze bo ludzie mogą sie przynajmniej bezpiecznie poruszać po chodnikach :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszsych dwóch tygodniach jazdy dwa razy urwałam tłumik, miałam awarię silniczka krokowego i.............. poprosiłam zawodowego keirowcę w pracy, by przestawił mój samochód na drugą strone ulicy do myjni i miał stłuczkę na parkingu :lol: :lol: Niby nie ja, ale tylko auto z domu zabrałam i.... same przypadki :wink:

 

Ale dziewczyny, jakbyście jechały kiedys samochodem i nagle usłyszałybyście hałas, taki jak motocykl wyprzedza to.... nie szukajcie motoru w lusterkach, to tłumik się urwał :wink: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziewczyny, jakbyście jechały kiedys samochodem i nagle usłyszałybyście hałas, taki jak motocykl wyprzedza to.... nie szukajcie motoru w lusterkach, to tłumik się urwał :wink: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

 

Frosia

Nie chrachaj tak duzo , bo sie malo co nie zabilam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorpionku witam serdecznie :D Dziękuję za pochwały, to miłe, bardzo mnie cieszy, gdy innym podoba się to co robię :D Mam nadzieję, że będziesz już teraz stałym gościem :D

 

Rrmisia - masz Słonko wycieraczkę, ale do Frosi pretensji nie miej, Ona mi tu uroki odczynia :D

http://www.electromat.pl/os2.jpg

 

Mayland - dobra jesteś!!! Jak narazie jeszcze niczego nie uszkodziłam, ale hm... wszystko przede mną :wink:

 

 

Dziewczyny!!! W piątek jadę do Koszalina i będę szaleć po mieście!!! Żal mi mieszkańców zaprzyjaźnionego miasta ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to muszę napisać, bo normalnie duma mnie rozpiera tak, że pęknę!!! Oczywiście byłyśmy z córcią na koniach (pogoda, że k...wa mać :evil: ) i moja córcia jeździła - na oklep!!!! No normalnie, to było coś tak szokującego, że wszystkich zatkało!!! Ostrożna aż do przesady ta moja córcia jest a tu patrz Pan, bez siodła i to na największym "wypłochu" w stajni :D I mam też drugi powód do dumy mój osobisty - wsiadłam i jeździłam po raz pierwszy na klaczce, do której do dnia dzisiajszego nawet podejść się bałam!!!! Mówię Wam, świadomość, że pokonało się własny strach jest najwspanialszym uczuciem!!!!

 

No a teraz czekam na pochwały :wink: (mogą być jutro :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brazunia, muszę Cię pochwalić i Twą córcię :wink:

zazdraszczam pozytywnie 8)

 

Kuleczko witam cieplutko!!! Zaglądaj częściej, a będzie i mi baaardzooo miło :D

 

Wszystkim baaardzo dziękuję za pochwały, bo ja łasa na nie jestem jak no ... koń na cukier :wink: Jak znowu coś wymyśle, to dam znać, jesteście świetne w chwaleniu :D :D

 

Lecę spać, jutro kolejny dzień marznięcia tyłków na koniach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to muszę napisać, bo normalnie duma mnie rozpiera tak, że pęknę!!! Oczywiście byłyśmy z córcią na koniach (pogoda, że k...wa mać :evil: ) i moja córcia jeździła - na oklep!!!! No normalnie, to było coś tak szokującego, że wszystkich zatkało!!! Ostrożna aż do przesady ta moja córcia jest a tu patrz Pan, bez siodła i to na największym "wypłochu" w stajni :D I mam też drugi powód do dumy mój osobisty - wsiadłam i jeździłam po raz pierwszy na klaczce, do której do dnia dzisiajszego nawet podejść się bałam!!!! Mówię Wam, świadomość, że pokonało się własny strach jest najwspanialszym uczuciem!!!!

 

No a teraz czekam na pochwały :wink: (mogą być jutro :D )

 

Ja to przed toba tylko czapkowac moge :oops: , do konia to sie nawet podejs boje :oops: a jeszcze wsiasc na niego :o chyba nie dla mnie :roll:

Bedziesz chyba moja bohaterka i twoja córa tez.

Buziaczki i gratulacje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia Ty się Kobieto nie waż zaprzestawać swojego odczyniania uroków!!!!!!! Pluj, ile wlezie byle pomogło!!!!! Pamiętaj!!!!!

 

Ullerciu konie to cudowne istoty!!! Na czułość i przyjaźń odpowiadają tym samym!! A oglądanie świata z końskiego grzbietu to tak cudowne uczucie, że aż trudno to określić!!! Uczę się jeździć samochodem po to, żeby móc w każdej chwili bezproblemowo na konie dojechać :wink: :D Przejażdżka najlepszym nawet samochodem nie umywa się do przejażdżki konnej!!!

 

Nie sądziłam, że można jeszcze bardziej nadąć się z dumy, niź to zrobiła moja córcia wczoraj po pochwałach od instruktorki i samego Wielkiego Szeryfa, ale byłam w błędzie!!!! Można!!!! Po Waszych pochwałach to normalnia pękata jest - tak się tą duma nadęła!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...