Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

hmmm przeczytałam

się pisze...

tylko kurcze jak tylko wakat na rusałkę się ostał, to doopa blada

no ni w ząb się nie nadaję...

 

już prędzej na jakomś czarownicę czy wiedźmę

ale widzę że wszelkie role już rozdane

 

chociaż no wiem,

mogę (bo widzę że te szczegóły zostały skrzętnie pominięte)

jako zaplecze kuchenne robić

jakąś warząchiew mam, kopystka też się znajdzie

a chochlą całkeim dobrze wywijam :))

 

no ewentualnie za jakiegoś sukuba czy cuś to w nocy podduszę to przestraszę itd...i będę kapała tymi no chuciami czy jak tam ...

 

no to jak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Karuś to będzie za młodego wilka robił!!!

 

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, w razie wyłapania błędów jakowyś natychmiast prostosować

 

Mokka – (odnoszę wrażenie, że to powieściowa Klotylda Kociołek, ale może się mylę) - czarna zmora !! Będzie brzęczała łańcuchami, wydawała potępieńcze wrzaski i świeciła czerwonymi jak piekło oczodołami. Wraz ze swoim psem Baskervill’ów (tej roli Świnka) powoduje u maluczkich krzepnięcie krwi.

Agduś – biała zmora … ale jeszcze nie wiadomo czy biała bo dobra, czy biała, bo ludzie bledną i mdleją na jej widok

Depsia w podwójnej roli: – wstrętna czarownica z bagien, warząca piekielne mikstury mające doprowadzić męską część integracyjnego grona do szaleństwa oraz jako Jozif z bazin (cokolwiek by to nie oznaczało), grabiący i łupiący (chyba tę męską część) ze wszystkich dóbr;

Anjamenka, Wu, Małgoś2 (te odchudzające się) - uciekające przed rozochoconymi panami (spojonymi wywarami Depsi) rusałki, co to zwiewnym sposobem poruszania się, nagimi ciałami i boskim śpiewem zwabiają tę męską część grupy na bagna – nie ustalone jeszcze po co

Piąteczka – dekoratorka i scenografka. Od niej zależy cała mroczność scenerii

Nitubaga – pomocnica wiedźmy (prawa ręka) i bileterka

Kasica vel. KaśkaMaciej – organizatorka wolnego czasu, cokolwiek by to nie miało oznaczać

Dochtór vel. 1950 – w podwójnej roli: faun (do ustalenia czy mitologiczny, czy Narniowy, można ewentualnie skonsolidować); pewne że będzie pląsał (może w kiecce) i grał na flecie(już bez kiecki) oraz koordynator działań wszelakich

Mr.Jar, syn Piąteczki – faceci (niekoniecznie w czerni…) od efektów dźwiękowych . Będą bili w bębny i szarpali struny, co by jeszcze straszniej było

Miśka, Carmen, Nefercia – koty w roli królików (trza by uszy uszyć i nad ogonkami pomyśleć, co by nie majtały nimi bezwiednie). Wszystkie w zamian za zagrażające zdrowiu ptactwo pałętające się po okolicy. Jedyny wyjątkiem jest struś, którego ma zeżreć gad oślizgły.

Sucz i Misiek Maluszka, Katma, Hera Veruni, Karuś Depsi – wilki, co to na kulig napadają i zżerają delikwenta (o ile wcześniej gad oślizgły go nie dopadnie)

Królik vel. Jea – jedyny prawdziwy królik w towarzystwie oszukańców (nie wiem czy już wie, że zaangażowany został)

Łosie – te w roli aniołów stróżów broniących rozochoconych panów biznesmenów przed wściekłymi połowicami – vacaty na łosie

Gad oślizgły – vacat

Agdusiowa Emi - lew straszliwie ryczący powodujący tym rykiem natychmiastową ucieczkę każdego delikwenta

Jamles – sam główny i najważniejszy!!! Będzie siedział na krzesełku z napisem „Director” na oparciu i wydzierał się przez tubę.

 

 

Anoleiz - czarownica kuchenna z warząchwią

Verunia - sympatyczna nimfa

Mr. Jar - ojciec, ale też dźwiękowiec

Kaśka maciej i mayland - gadziny oślizgłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to sobie pomyślałam, że może się na Klotydlę Kociołek wpasuję, ale nie chciałam tak gwiazdorzyć i sobie asekuracyjnie Czarną Damę na bagnach dopisałam, ale wolę chyba jak mam wybór być Klotyldą, mam pewne sugestie do postaci, ma być durna jak but, to się łatwo w nią wczuję i pleść jak potłuczona i jeszcze niech się kłóci ze wszystkimi , będzie naturalnie dla mojej postaci.Pies Baskerviull'ów już ćwiiczy do roli :lol: .

http://images35.fotosik.pl/25/c0e56f27ae0dcf66.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Jar Ty będziesz grał da bębnach a syn Piąteczki na gitarze .... no co, toc wyrażnie napisałam, tylko "i" zabrakło!!!!

 

Dla Komtura też rolę mam - Czarny Rycerz w zbroi o odpowiednim kolorze, mamroczący niewyraźnie (bo przyłbica Mu przeszkadza) i straszliwie trzeszczący tązbroją - oliwienie zbroi można zadać jako lżejszą karę jakiemuś delikwentowi :D

 

Mokka, się nie wymiguj, Klotylda Kociołek to inteligentna i piękna istota, Ty się wpasuj.

A pies Baskervill'ów jest cuuuudooooo!!!!

 

I do grona wykonawców dopisuję:

 

An_Budowa - wiedźma-oblatywacz nowych modeli mioteł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem, skąd Depsia taki nos śliczny weźmie .... NO WŁAŚNIE!!!! CHCARAKTERYZATOR(KA) POTRZENY OD ZARAZ!!!!

 

 

Dzień dobry wszystkim :D Nie miałam żadnych koszmarów, a to chyba oznacza, że ten scenariusz to moje klimaty... :roll: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Jar, syn Piąteczki

 

... jesteś pewna? Ja bym się obstawiał raczej jako ojciec .... ale dzięki za komplement :D

 

Mr.Jar Ty będziesz grał da bębnach a syn Piąteczki na gitarze .... no co, toc wyrażnie napisałam, tylko "i" zabrakło!!!!

 

... "i" ale jakie "i" !!! Jak to mała literka może spowodować przyznanie się do ojcostwa :D :D :D

Pozdrawiam i już nie przeszkadzam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...