Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem, cześć, późno dzisiaj, ale ganiane miałam!!!

 

Słuchajcie, ja z tym bakiem nie wyrobię!!! Uwaga, zaczynam opowiadać:

jak wiecie,wymyślili sobie, że mamy wpłacić wszystko do końca listopada! Oczywiście, nasza odpowiedź była "NIE"!! Zaproponowałam, że jeszcze w listopadzie wpłacę część (powiedzmy 1/3) a do końca grudnia resztę, ale stawiam warunek: już grudniowa emerytura Szanownego ma być "czysta"! Telefonicznie wyrazili zgodę (Wielki Pan Derektor) i mieli przesłać odpowiednie pismo już wczoraj faksem i oczywiście wysłać je jednocześnie pocztą!!! Wyobraźcie sobie dzisiaj Pańcia, która się tym zajmuje zadzwoniła do Pani Mecenas i powiedziała, żebym w poniedziałek wysłała tą część pieniędzy, ale oni pismo przyślą później, pocztą bo .... UWAGA .... są w trakcie zmiany pomieszczeń biurowych i nie maja dosępu do faksa!!!! No wymiękłam normalnie!!! W całej warszawskiej centrali BPH nie mają ani jednego czynnego faksa :o Przecież to śmiech na sali!!!! Powiedziałam (ustami Pani Mecenas), że absolutnie w to nie wchodzę!!! Są niesłowni i nie mam gwarancji, że po wysłaniu pieniędzy dotrzymają słowa i "uwolnią" emeryturę Szanownego!! Już raz wycofali się z umowy telefonicznej i nie mam zamiaru ryzykować!!! W chwili gdy tylko otrzymam pismo natychmiast wysyłam im pieniądze!!! Nie wiem, jak to przyjęli, ale mecenaska nie dzwoniła, to być może jakoś to przełknęli!! Zależy mi na tym, żeby w grudniu mieć już zdjętą egzekucję, ale zostało niewiele czasu!!! Lepiej żeby się sprężyli!!!

 

Koniec opowiadania!!!

 

Dajcie spokój z tym tytułem :oops: Aż taka bezinteresowna to ja nie jestem... lubię jak mnie chwalą :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :D

......

Do widzenia .

Chyba tylko zacznę podpisywać listę - jak Anoleiz :-?

 

Czyli sama nie jestem :roll:

 

 

No nie jesteś .... :-?

Tylko, ze do tego ja się opanowac nie mogę :evil: widząc gdzieś w zaprzyjaźnionych komentarzach nową wypowiedź i zaraz włażę i piszę .... zamiast robić swoje :roll: Taka jestem zakręcona, ze przypadkiem mozecie tu o jakichś maszynach poczytać bo coś mi się po.... kręci :wink:

 

no ale ja też tak mam :roll:

teraz np. w wątku brazy gadamy o tym, jakie zakręcone jestesmy :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuleczko gdzież mi do Zelijki :oops: To jest dziewczyna jak anioł, a ja ... potrafię być wredna menda, naprawdę!!! Chociaż staram się panować nad sobą ... nie zawsze wychodzi :oops:

 

 

 

Kaiu właśnie się nauczyłam, że z bankami ic na gębę!!! Przyjdzie pismo z zadowalającą mnie treścią to nie ma sprawy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia

Nie kryguj sie za bardzo.

Porobilas te wizualizacje wielu ludziom za darmoche.

Czas na tytul , przyda sie w zdobywaniu klientow za pieniadze.

Nie czarujmy sie , ale samym podziwem i uznaniem czlowiek nie przezyje :D Tak jak idealami dlugo sie dzieci nie wykarmi :roll:

 

Do bankow to widze trzeba miec stalowe nerwy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie moich Miłych Gości :D

 

Wróciłam ze stajni - znowu nie pojeździłąm na mojej Brazylce, bo Sławę mi wcisnęli pod tyłek :wink: :oops: Ale ta kobyła ma energię, matko ty moja!!!!!

 

 

Słuchajcie, dajcie spokój z tym tytułem - no bo ja nie wiem, z "czym to się je" :roll: Taki tytuł baaardzooo zobowiązuje, baaaardzoooo!!!!! A jak ktoś niezadowolony będzie :roll: :oops: No i jak ja będę wyglądać!!!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie moich Miłych Gości :D

 

Wróciłam ze stajni - znowu nie pojeździłąm na mojej Brazylce, bo Sławę mi wcisnęli pod tyłek :wink: :oops: Ale ta kobyła ma energię, matko ty moja!!!!!

 

 

Słuchajcie, dajcie spokój z tym tytułem - no bo ja nie wiem, z "czym to się je" :roll: Taki tytuł baaardzooo zobowiązuje, baaaardzoooo!!!!! A jak ktoś niezadowolony będzie :roll: :oops: No i jak ja będę wyglądać!!!???

jak kon zujacy trawe .... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie moich Miłych Gości :D

 

Wróciłam ze stajni - znowu nie pojeździłąm na mojej Brazylce, bo Sławę mi wcisnęli pod tyłek :wink: :oops: Ale ta kobyła ma energię, matko ty moja!!!!!

 

 

Słuchajcie, dajcie spokój z tym tytułem - no bo ja nie wiem, z "czym to się je" :roll: Taki tytuł baaardzooo zobowiązuje, baaaardzoooo!!!!! A jak ktoś niezadowolony będzie :roll: :oops: No i jak ja będę wyglądać!!!???

jak kon zujacy trawe .... :lol: :lol: :lol:

 

Koń żujący trawe i tak wygląda bardziej inteligentnie niż robiąca to samo krowa, ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazka przesle ci na maila (niekoniecznie dzisiaj) moje rzuty i mozesz sie bawic 8)

chcesz???? :p

Chcę :D Mailem też odeślę, będzie lepiej widać :D

 

A jesteś pewna, że chcesz??? :wink:

mowia , ze jestem odwazna :roll: :D :D

 

I co, odwaga się ulotniła :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazka przesle ci na maila (niekoniecznie dzisiaj) moje rzuty i mozesz sie bawic 8)

chcesz???? :p

Chcę :D Mailem też odeślę, będzie lepiej widać :D

 

A jesteś pewna, że chcesz??? :wink:

mowia , ze jestem odwazna :roll: :D :D

 

I co, odwaga się ulotniła :wink: ?

nie nerwujsja

jak bede miala wolne (czytaj:bede na emeryturze :wink: ) wysle wszystko do ciebie :) [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze poczucie humoru jest po prostu powalające!!!! :wink: :D Nie dziwię się zresztą, sama też miałabym pewnie świetny humor umaczając kogoś w obowiązki przerastającego jego skromną osobę :wink:

 

Właśnie ciężko pracowałam :wink: I oglądałam "Joe Black'a" - jeden z moich ulubionych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umaczając kogoś w obowiązki przerastającego jego skromną osobę :wink:

 

No nie zartuj :D W zyciu moja droga to jest wcale nie tak prosto.

Wazne jak widac dla mnie i chyba nie tylko , ze chcialas tyle razy komus po prostu pomoc.

Pewnie , ze ten tytul to ..ekhmm.. ale zawsze jakos wyroznia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...