Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Noooo proszę, od razu mi lepiej :D Niby wiedziałam, że ci moi to takie oryginały nie są, niby coś mi w duszy grało, że nie ja jedna dostaję skwaszoną minę zamiast uśmiech i gratulacje, ale jednak mnie to gryzło.

 

Powiedzcie mi, z czym ja mogę sobie tam nie poradzić?? Orać nie będę, siać nie będę, krów nie będzie, świń też! W ogródku skopać - no cóż, najwyżej trzy dni się potem nie rusze, ale jaka radocha! Zimą mnie straszą, samotnościa ... jakbym nie wiedziała, że to nie są ciekawe miesiące :-? Eeeehhh ... życie! Ciekawa jestem po jakim czasie wprosza się już sami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

He, niech najpierw pomyślą, czy ich wpuścisz... :lol:

Zima?

Widziałaś moje zdjęcia zimowe na blogu?

U Ciebie tez tak będzie. :D

Siada się koło trzaskającego pod płytą albo na kominku ognia, pod nogami układa się pies, na fotel włazi mruczący kot, kawa w dłoń, laptop na kolana i... życie jest piękne! :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia najlepiej innych nie słuchać tylko swje robić i to co cerce dyktuje.

U mnie też kazdy za głowę się łapał co my top wymyśliliśmy.

A co do tych świń :D :D - mój teść chyba z czystej zadrości po całej rodzinie poopowiadał że będziemy mieli ich chodowlę, 15 km mamy do najbliższych zabudowań (15 metrów) i 4 km wcześniej trzeba samochód zostawić bo się nie dojedzie (dojazd do samego budynku). Więc olać wszystkich niech sobie myślą i mówią co chcą :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo lelenie będą Ci pod oknami ryczały zamiast "wczorajszych".

 

A niech sobie ryczą na zdrowie :D Głosy natury są dla mnie jak najpiękniejsza kołysanka :D

Też tak myślałam, ale tego bażanta, któremu się zebrało na śpiewy godowe pod naszymi oknami o czwartej rano w sobotę, to raczej nie udało mi się polubić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że daleko, pewnie że po co, pewnie że dlaczego, pewnie że w takim stanie, pewnie że wieś, pewnie że szkoła, pewnie że po kiego grzyba zmieniać cokolwiek w zastanym życiu, stabilizację znaczy się rujnuje, źle jej było niewdzięcznicy ! :p :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Anoleiz, w którym kąciku siedziałaś :o No jakbyś słyszała każde słówko :o

Nie będę się rozpisywać w dzienniku, bo to nie ma sensu, powiem tylko, że przytoczone powyżej słowa dokładnie przedstawiają sytuację! Nawet nie wiem, czy uda mi się namówić co niektórych do zobaczenia tego cuda na żywo - jeśli nie, ich strata!!!!

Przełknęłam wszystko i byle do przodu!!! :D

Nie bój żaby - przyjadą. Ale nie teraz - dopiero, kiedy się urządzisz, pokój gościnny dla nich przygotujesz... O wtedy przyjadą! Na grzybki, na rybki, żeby odpocząć, żeby posiedzieć przy grillu, a Ty będziesz latała jak z piórkiem i obsługiwała, żeby pokażać, jak u Ciebie jest dobrze. I jeszcze usłyszysz, że to mogłaś zobić tak, a tamto siak, że tu POWINNAŚ mieć zieloną balustradę, a tam białą różę pnącą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bażanta - pewnie tez miałabym problem z polubienie go ... no jakże mi przykro :wink:

 

A latać nie będę!!! Zawzięta jestem!!! I nich mi kto powie co i gdzie mam wsadzić czy postawić, to zagryzę!!!! Opcja druga - przejdzie mi i będę udawała, że słucham :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że daleko, pewnie że po co, pewnie że dlaczego, pewnie że w takim stanie, pewnie że wieś, pewnie że szkoła, pewnie że po kiego grzyba zmieniać cokolwiek w zastanym życiu, stabilizację znaczy się rujnuje, źle jej było niewdzięcznicy ! :p :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Anoleiz, w którym kąciku siedziałaś :o No jakbyś słyszała każde słówko :o

Nie będę się rozpisywać w dzienniku, bo to nie ma sensu, powiem tylko, że przytoczone powyżej słowa dokładnie przedstawiają sytuację! Nawet nie wiem, czy uda mi się namówić co niektórych do zobaczenia tego cuda na żywo - jeśli nie, ich strata!!!!

Przełknęłam wszystko i byle do przodu!!! :D

Nie bój żaby - przyjadą. Ale nie teraz - dopiero, kiedy się urządzisz, pokój gościnny dla nich przygotujesz... O wtedy przyjadą! Na grzybki, na rybki, żeby odpocząć, żeby posiedzieć przy grillu, a Ty będziesz latała jak z piórkiem i obsługiwała, żeby pokażać, jak u Ciebie jest dobrze. I jeszcze usłyszysz, że to mogłaś zobić tak, a tamto siak, że tu POWINNAŚ mieć zieloną balustradę, a tam białą różę pnącą.

 

 

oj tak tak, to jest juz sprawdzone przez wielu..

 

dzień dobry

 

Brazunia, jakie cudne te krzaczyska.

Jak już kubki zostawiłaś, to powoli powinnaś się zwozić z dobrytkiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Brazulka to "przez zazdrość, to skowronek z bandą skowroniątek" zadaj sobie pytanie - czy Ty jesteś szczęśliwa jesli odpowiesz tak to olej wszystkich i wszystko ja mam to szczeście że mam poparcie że sie cieszą tak moja mama jak i rodzice małża, że każdy pomaga jak może i mówi że super robie że sie buduję ale znam takie osoby co po prostu już tak mają że muszą poszukać dziury w całym nie moga spokojnie patrzewć na czyjeś szczęście i muszą dołożyć ta łyżeczke dziegciu :-? u SIEBIE będziesz mieć ciszę spokój piękne widoki na zimę kupisz starego malucha znajomy mechanik kawał blachy dospawa i już masz odśnieżarkę zrobisz sobie kulig przy ognisku będziesz SZCZĘŚLIWA :D

a mnie jak ktoś mówi że coś powinno być tu a nie tam to ja z jadowitym ( to określenie mojej mamy :lol: ) uśmiechem słucham kiwam głową a na koniec stwierdzam że pewnie tak by było dobrze ale moja wersja mi się bardziej podoba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia - każdy z nas to przeszedł. Nie przejmuj się i ciesz się Uroczyskiem :D Jest tylko Twoje i już. Nikomu nic do tego.

 

A zimą będziemy Cię nawiedzać, żeby Ci smutno nie było :D

 

i donoszę, że winka i inne wyskokowe napoje się pomalutku zbierają :D

 

miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, może Ty wiesz co to jest za krzaczysko?? :oops:

 

http://i614.photobucket.com/albums/tt228/Gregor65/23052009%20Czarne%20Wielkie/20090523_6.jpg

 

Ma takie czerwone kuleczki.

 

Dzień dobry :D

To na dole to faktycznie jakby irga (u mnie teraz kwitnie na grandę takimi drobnymi białymi kwiatuszkami - starsznie pachną)... a to duże to nie kwitnie jakoś teraz? Bo mi mojego pigwowca przypomina...

Ale ja tam nie wieeem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, może Ty wiesz co to jest za krzaczysko?? :oops:

 

http://i614.photobucket.com/albums/tt228/Gregor65/23052009%20Czarne%20Wielkie/20090523_6.jpg

 

Ma takie czerwone kuleczki.

 

Dzień dobry :D

To na dole to faktycznie jakby irga (u mnie teraz kwitnie na grandę takimi drobnymi białymi kwiatuszkami - starsznie pachną)... a to duże to nie kwitnie jakoś teraz? Bo mi mojego pigwowca przypomina...

Ale ja tam nie wieeem... :wink:

ja tam tylko mlecze i trawę rozpoznaję :roll: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "dróżka" jak to raczyłaś nazwać sarkastycznie, jest szerokości jednego pasa jezdni ... pick up się zmieści i jeszcze maluch może go wyminąć (broń Boże coś większego!!):D :wink:

Dwa konie obok siebie pójdą, a to już wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...