Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maluszku jak stolarz?

od prawie dwóch tygodni cosik tam robi :(

teraz czekamy na resztę materiału, który chyba się od czerwca zeszłego roku rodzi w bólach :evil: :evil: :evil: Podobno mają dzisiaj przyjechać - zobaczymy. Jedynym plusem jest to, że robi to chłopak, który naprawdę lubi to co robi i naprawdę nieźle mu to wychodzi :D Jeśli faktycznie dzisiaj dowiozą resztę materiału to może do końca przyszłego tygodnia skończą :D

Trzymajcie kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku, narazie to nie mam się czym chwalić, trochę z kuchni walczyłam ale muszę się skupić właśnie na kolorystyce a nie na meblach. Dzisiaj chyba porobię to coś wrzucę ... sama jestem opinii ciekawa, najgorzej robić dla siebie.

 

I pytam za Mayland - jak stolarz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, jeżeli wolno sie wtrącić w rozważania "farbowe"... przeszłam w zeszłym roku to samo.... i odradzan DULUX.... oni maja jakies tam swoje wymagania odnośnie wałka, podłoża i inne brewerie... i to nie tylko moje doświadczenia ale i znajomych.... a jak próbowałam reklamowac to szkoda gadać.... jednym słowem przereklamowana...

Natomiast bardzo jestem zadowolona z farby Nobiles ... ja zastosowałam do kuchni lateksową w zimowej tonacji... świetnie się maluje, pokrywa w dwóch warstwach, jest w cenie nie drenującej kieszeń i co najważniejsz fajnie się myje... co przy dużym kundlu i dwójce maluchów buszujących w kuchni babci jest ważne :D

 

Tikurillą też malowałam, byłam zadowolona ale te ceny :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewusia, dzięki, w życiu bym nie przypuszczała!! Musze mieć naprawdę dobrą farbę, bo co prawda dziecię jedno, ale w tandemie z psuka może narobić niezłego bajzlu. Te Nobiles są zmywalne, nie ścierają się???

 

Monia ... już niedługo, zobaczysz :D Fajnej i owocnej randki życzę :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza - ja mam całą chałupkę wymalowaną Duluxem. Niby zmywalna, ale przy zmywaniu zawsze farba zostaje na gąbce czyli się ściera. No i nie da się wszystkiego zmyć, żeby całej farby nie zetrzeć :(

 

Kominek natomiast pomalowałam lateksową tikkurlą - super się toto myje, nic nie zchodzi i jest ok. Teraz planuję na nowo pomalować i to będzie właśnie tikkurila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...