Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Czyli mogę spokojnie zaoszczędzić i do kuchni też kupić Duluxa! Kuchnia jest duża, prawie 20m2, nawet biorąc pod uwagę późniejsza zabudowę to i tak mi się tych metrów nazbiera.

No, powoli wiem, co kupować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Za tydzień, na pewno po 6 czerwca, wtedy mój artysta malarz dokładnie wszystko wymierzy i otrzyma ode mnie instrukcje :D Teraz to był poglądowo i dał mi czas do zastanowienia się co chcę ... gdyby wiedział, co ja wymyślę, to nawet trzech minut by nie czekał :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek!

Właśnie odebrałam taką wiadomość na gg:

"Wrożka Elwira zawiadamia: Ktoś ponownie wpisał Twój numer używając opcji "RZUĆ KLĄTWĘ" Aby poznac szczegoly, wyslij wiadomosc slij INFO ELWIRA na 79880 (9/10,98 pln)"

 

No i mam dylemat: zapłacić 10,98, żeby się dowiedzieć, kto klątwami we mnie miota i odpowiedzieć tym samym, czy też nie? :roll: Ale przecież wróżka Elwira tamtego też ostrzeże, zanim klątwę rzuci. On zamówi kolejną, ona mnie ostrzeże... i za każdym razem 10,98! Bez rzucania klątw! Ech, dobrze być wróżką Elwirą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o

Mój Boże, czego to już ludzie nie zrobią, żeby bliźniego okraść!!! :o :evil:

To ona najpierw na Ciebie klątwę rzuca za ciężką kasę, a potem Cię o tym informuje za Twoją ciężką kasę? :o

Przyznaję, że w najśmielszych snach na taki pomysł bym nie wpadła. :roll:

Chyba marna ze mnie byłaby wróżka... :lol:

 

Braza - Chef rację ma, porządnie zabezpiecz ten piec w kuchni, bo to skarb jest. Aha - nie pozwól panu malarzowi łazić po nim, tzn. po tych żeliwnych płytach, które przykrywają palenisko, mogą się od ciężaru uszkodzić, a sporo kosztują. Najlepiej byłoby je zdjąć na czas remontu i odstawić w suche bezpieczne miejsce. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie proszę, nie nalegam, nie nakazuję...... ja wręcz tego wymagam - codziennego wpisu do dziennika!!!!!!! Prosze pisać ile wlezie. Zaniedbałaś ten dziennik okropnie. Darowaliśmy Ci bo wszyscy czekalismy na TEN dzień. I co? Nadszedł, kupiłaś i.... cisza w dzienniku. Omineła Cię budowa, wszelkie troski jakie my, lepiący te swoje domki przeżywaliśmy a Ty nam jeszcze tak dawkujesz wrażenia z tym miejscem zwiazane?! :evil:

Pisz co planujesz, jak to widzisz. Podpieraj zdjeciami, opisuj. No kurde, nadrabiaj kochana, nadrabiaj te zaległe wszystkie miesiące :p :wink: :lol: :lol: A jak juz tam będziesz to porób wiecej tych zdjeć. Chętnie obejrzymy ten domek. Będzie co wspominać po remoncie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale co ja mam pisac :o

 

Już Ty nie rżnij głupa, czytujesz dzienniki?

Gwoździk o krzakach zawsze pisze i o faunie, ja o niewielkich postępach, inni o układzie pomieszczeń w domu i o ogrodzie...

Mayland rację ma - ja chcę wiedzieć wszystko! Jaki rozkład pomieszczeń, jakie planowane zmiany (z rysunkami, jak u Anoleiz!!!) , gdzie będzie stajnia i jaka duża, gdzie pokój albo domek dla gości, jak będzie wygladała kuchnia i ta cała reszta też!!! 8)

 

Do roboty w dzienniku, moja panno! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...