Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brazuś czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze popytaj Justysi Ona z Kolebrzegu to może kogo znać będzie a w najgorszym razie na pogotowie elektryczne zadzwoń i powiedz że masz taki problem i czy nie znają kogoś kto by zrobił :wink: :lol: cZasem można tak świetnie trafić ja tak zrobiłam jak gazownika potrzebowałam :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza!

Gostek przegion był - przynajmniej wg mnie... Nie wiem ile teraz się płaci, ale my płaciliśmy 20zł za punkt (czyli gniazdko, pstryczek) plus kilometry kabli plus skrzynka z bezpiecznikami...

Ty lepiej rozpuść wici tutaj w okolicznej grupie budującej, wśród znajomych, no i nie ma takiej opcji, żeby ktoś kogoś Ci nie polecił...

PS. Zieloności to masz pod dostatkiem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, to jest forum budowlane, jakbyś zapomniała! Tu nie tylko klechanie w komentach i jakieś kawiarenki, ale też działy pt. wymiana doświadczeń, czy też grupy budujące są! W grupach poszukaj jakiejś z tamtych okolic (przeca elektryk wcale nie musi być z Kołbrzegu, chociaż wiem, że w Kołobrzegu wszystko jest najlepsze - elektrycy i kasztany też), popytaj o polecenie i dzwoń!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iiiieettaammmm - kasztany to w Kołobrzegu sa najlepsze, bez dwóch zdań, ale przy elektrykach się nie upieram!!

 

Poszukam innego, bliższego i właśnie chcę do naszego Retro epistołę jakąś wydydlać, niech mnie uświadomi!

 

... berek wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy plan jest taki: zrobić to co najwazniejsze - gniazdka. podłączenia do kinkietów, wymienić to aluminiowe wyjście z głównej rozdzielni - i tyle. Resztę będe robić później - trudno, jakoś to przeżyję. Wolałabym od razu, bo i demolki trochę będzie z tego co mówił, ale niech tam! 9 a może i 10 tys. to dla mnie w tej chwili za dużo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, ale czy Ty słuchasz, co Ci madrzy ludzie (Mayland!!!) mówią?

ZMIEŃ ELEKTRYKA. I nie zasłaniaj się niewiedzą, brakiemnamiarów i takimi tam. Szoruj na grupe i pytaj, po drodze ludzi pytaj. Pożaru tam nie masz, kilka dni nie zrobi różnicy, skoro 2 lata czekało na Ciebie.

Facet przegina i nawet jak mu każesz zrobić mniej to obedrze Cię ze skóry za to "mniej". Jest nieuczciwy, krótko mówiąc, bo próbuje Cię oszukać i zawyżyć ceny.

Niczego bym mu nie powierzyła! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...