Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słucham! A o jakiej grupie mowa, bo nie bardzo rozumiem???

 

Rrrrany! :o Ile Ty lat się po tym forumie szlajasz? Wejdź na "grupy budujące" i szukaj grupy z okolic Uroczyska. Tam na pewno polecą elektryka i innych fachowców!

 

Jest wewątek "małopolska biala i czarna lista wykonawców" - może ma odpowiednik z Twoich okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
Justynko nie przekonuje mnie to. Nadal uważam, ze to wygórowana kwota. I nie jest zawyżona o 30% w stosunku naszych cen a o jakieś 80% :roll: za ten zakres roboty.

 

 

mayland uwierz mi to jest możłiwe, że taką cenę zawołał ... takie są ceny!!! mąż pracuje w branży i ja też mniej więcej znam ceny ... ale to nie znaczy, że nie można taniej Facet po prostu może myślał, że braza weźmie go od razu i jak się uda to zarobi ... trzeba tak ak pisałam zrobić pożądne wyceny ... ile, co, jak, jakie materiały, jaki zakres ... wówczas będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robocizna 6.000 - materiał 3.000 albo i więcej ... on podał wstępną cenę!!

 

Dałam sobie spokój, to znaczy zrobię narazie to, co jest po prostu niezbędne! Jak się wzbogacę, to zrobię więcej!!

Robocizna u mnie za cały dom i garaż (w sumie ponad 200mkw i coś wedle 120 punktów o ile dobrze pamiętam) zapłaciłam 3500zł. Materiał drugie tyle.

No ale może gość będzie liczył podwójnie: za demontaż starej instalacji i położenie nowej. Ale na mój gust to weź ty poszukaj jeszcze kogoś innego :roll: Bo nawet ten materiał to coś drogo wychodzi :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazuniu, dawno nie zaglądałam do Ciebie :oops:

a tu takie wieści :o

rany, nawet nie wiesz, jak się cieszę, że masz Swój Dom, to miejsce o które tak długo i zaciekle walczyłaś, od początku Ci kibicowałam, a jak przyszło co do czego to przegapiłam :cry: :oops: :oops: :oops:

 

wybacz, nie będę się tłumaczyć, wiesz sama, jak to jest...

z moją dwójką maluchów :roll:

odkąd jest Nadia to nie mam jak na spokojnie kawy wypić nawet :lol:

 

piękna ta chatka, powiem Ci, że właśnie tak sobie wyobrażałam Twój dom, w takim stylu, z taką piękna okolicą.

Bosko, kiedyś, jak będę w okolicach to muszę to na żywo zobaczyć :roll:

 

Co do elektryka...

zrezygnuj z niego, jak to mozliwe, żeby za robote chciał dwa razy tyle co za materiał? :o :evil: :evil:

bez sensu, tym bardziej, że w sumie tylko góra jest w takim stanie :-?

szukaj kogoś innego, my Ci tutaj pomozemy, po co masz wydać na gościa tyle jak możesz te pieniądze wydać na co innego.

A teraz to będzie ich ciągle brakować... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza

nie gniewaj się ale dorzucę swoje trzy grosze.. :oops:

tak mi tylko przyszło do głowy :roll: ,

czy on aby uczciwie stwierdził jak u Ciebie wygląda sprawa stanu technicznego tej instalacji :roll:

i czy na pewno trzeba wymieniać całą instalację na górze ?,

patrząc na cenę którą Ci za...podał :oops: to js bym nie ufała jego opinii

 

jak już znajdziesz kogoś innego (bo szukasz ? nie weźmiesz tego ....pana?)

to nie mów co chcesz zrobić, tylko poproś o ocenę istniejącego stanu ,

 

a tak w ogóle to "łyknęłam" ostatnio twój dziennik ,

znalazłaś piękne miejsce, marzenie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta mądrze gada - wódki jej dać!

 

No, gospodyni! Gdzieś Ty? Wódką trza częstować!

 

 

 

 

 

Elektryka pewnie szuka...

Chodzi z latarnią w ręce po Kołobrzegu i szuka...

 

Halo! Wracaj! Na forumie nawet cydr mi znaleźli (a szukałam parę lat), to i elektryka Ci znajdą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta mądrze gada - wódki jej dać!

 

No, gospodyni! Gdzieś Ty? Wódką trza częstować!

Boszsz!! Znowu??

Agduś! Dejże pokój kobieto! Wew ankoholizm wpadniem... :roll: :p

Braza!

Ty szukaj inszego elektryka, a temu kopa w d...ę na rozpęd, bo na frajernię nie trafił...

Życzę dobrej nocki wszystkim tu obecnym

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja przyszłam, Agduś odchodzi :-?

 

Ludzie, jak ja się dzisiaj zlazłam!!!! Chyba z 15 kilometrów zrobiłam na własnych, prywatnych osobistych nogach!! Ale testery farb kupiłam (w takim mieście jest 1 słownie: jeden, sklep posiadający testery, no szok), u notariusza byłam, bilet kupiłam na autobus relacji K-g-Poznań z przystankiem po drodze, na zebraniu klasowym w końcu usiadłam!!

Jutro jadę do Uroczyska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...