Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

U nas z wieczora trochę wiatr zelżał, więc jest teraz całkiem przyjemnie. :D

Pojęcia nie macie, jak ja się cieszę, że jutro kończy się długi weekend.

Roboty miałam, że szok.

Skończy sie wraz z wyjazdem części gości, same obiady dla zostających to już mały pikuś. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ufff! Jak ja nie lubię nie mieć dostępu do foruma przez kilka dni! Potem zaległości nie mogę nadrobić!

 

Czemu nic o tych psach nie pisałaś??? :o

A w ogóle, to co to za ludzie, że sprzedając dom, zostawiają psy, jakby to jakieś meble były?!!! :evil: Nie lubię ich!!!

Szkoda, że nie próbowałaś zapoznać psów na terenie neutralnym - ten tamtejszy pewnie bronił SWOJEGO terytorium i stąd taka agresja. Jeżeli w dodatku byl uwiązany, to jeszcze gorzej, bo pies w takiej sytuacji czuje się niepewnie i staje się bardziej agresywny.

 

Co do sufitu, to ja bym się na Twoim miejscu dowiedziała jednak, ile będzie kosztowała jego wymiana. Jeżeli tam płyty są wypaczone, konstrukcja naruszona, z wełną coś nie teges, to prędzej czy później (pewnie prędzej) trzeba będzie to załatwić. A wtedy czeka Cię rujnacja całego salonu (ściany też mogą ucierpieć). Że o sprzątaniu nie wspomnę (doświadczona w tej materii jestem, bo wiem, co to znaczy STOPNIOWE WYKAŃCZANIE DOMU). To ja już bym wolała najpierw zrobić porządnie salon i dwa pokoje, nie ruszając reszty, niż zostawić sufit w roli bomby zegarowej. Daj sobie siana ze skrzynią na razie - zrób sufit. Zabierz meble z Kołobrzegu, nawet, jeżeli nie pasują - mniej kłopotu będzie z wyniesieniem starych mebli niż z robieniem sufitu.

 

Swoją drogą, to musi być fajne uczucie - takie wybieranie mebli... Ja mam prawie wszystkie robione przez Andrzeja. Tanio wychodzi, ale fajnie by było tak sobie coś powybierać...

 

Co z tą pogodą u Was? U nas i w Opolu od wczorajszego przedpołudnia świeci słoneczko. Pi... wieje solidnie wprawdzie chłodkiem, ale nie pada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyni nie kupuję! Z mebli to muszę kupić łóżko dla Karli, inne mogą poczekać! Na zrobienie salonu na tip-top mnie teraz nie stać ... trudno, przeboleję. Ważniejsza elektryka i kominek, tzn. czopuch, bo nie jest zaizolowany.

 

Wydawało mi się, że wspominałam o tych psach ... ale może miałam tylko zamiar... W każdym razie spotkanie się nie udało ... a na temat tych ludzi to ja nic nie powiem ... Zarządca zabierze psy do siebie.

 

Agduś ... weźcie materace na wszelki wypadek :oops:

 

Od księżniczki wróciłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, materace i tak weźmiemy. A o cenę sufitu i zakres roboty (wymiana płyt czy stelaża też, co z wełną) i tak zapytaj - pytanie nie kosztuje, a przynajmniej będziesz wiedziała, na ile to pilne i o jakich kosztach musisz myśleć w przyszłości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Nie zakładaj, że nie wiesz, kiedy się przeprowadzisz - jeśli masz zrobione i funkcjonujące kuchnię i łazienkę oraz co najmniej 2 pokoje, to możesz już się przeprowadzać.

Mieszkanie w wykańczanym właśnie domu jest fatalne, ale lepsze niż mieszkanie w mieszkaniu, tym bardziej, że jak Agdusie do Ciebie zajadą, to będziesz miała pomoc na miejscu, a przestrzeni do życia na zewnątrz masz skolko ugodno.

Im szybciej się przeprowadzisz, tym lepiej - będziesz mogła odmalować i wynająć mieszkanie, to zawsze jakiś dochód dodatkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...