Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mayland, tez prawda ... bez napedy na 4x4 ani rusz ... i co ja moge wiedziec o wsi, skoro tylko na takiej pod wawa mieszkalam i do chodnika mialam zaledwie 400 metrow :lol: Ale i tak w kosc dala i nijak nie moglam sie pogodzic, ze tak jak lubie w szpilkach z domu wyjsc nie moge, tylko gumiaczki w kwiatki a szpileczki w bagaznik na zmiane gdy juz w cywilizowanym swiecie bylam ...

Ale to maly i nic nieznaczacy pikus ... najwazniejsze to i tak jak pisza Dziewczyny ogrzewanie, ciepla woda i cieply dom jest, a nie jakies tam szpileczki i obcasiki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zaraz po to nie, nie zdążę, najpierw pomalowac muszę - rozmawiałam już dzisiaj z Cappo di tutti malarzo :wink: W tygodniu zrobią ściany i wyeksmitują piaskowiec, a w przyszłym tygodniu kolega z samochodem może mi wszystko przewieźć i zaczniemy malowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, mimo wszystko. Mieszkajac na wsi chętniej ubieram się na sportowo, wygodnie. Buty na płaskim nosze... choc czasem kupuje na obcasie. Zaczęłam cenić własną wygodę. W mieście czułam jednak to spięcie :roll: Ale to chyba tylko ja tak mam :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze na sportowo, nie znoszę oficjalnych strojów! Buty na obcasie to dla mnie kara, czasami jednak się zmuszam. Zdarza mi się mieć ochotę wyglądać "elegancko" i wtedy coś z tym robię, ale odkąd nie pracuję to naprawdę rzadkośc :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ... wszystko rzeczywiscie zalezy od tego w czym dobrze sie czujemy :-) Uwielbiam sportowy styl ... na silowni 8) Na spotkania z klientami ubieram sie w sposob tozsamy do ludzi ktorzy podpisuja ze mna umowe ... i to najbardziej mi odpowiada :D W kaloszach czy traperach czuje sie przebrana :oops:

Ale tak jak napisalam wczesniej pal licho w czym chodzimy jak w domu zimno ... kwestia ogrzewania jest najwazniejsza. Potem mobilnosc i dostep do niezbednej infrastruktury ... a potem mozna sie cieszyc absolutnie cudna okolica Uroczyska :D

braza, studnie i te stare drzewa masz tak malownicze, ze jak nic tylko robic tam sesje foto :D Niech inni zazdraszczaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Braza, Ty nie słuchaj jak Cię tu straszą mroźną i śnieżną zimą. :lol:

Będzie pięknie i wesoło. Zawsze sanki i narty zostają

a wieczorami śnieżki przy świetle z domu rzucane.

A zakupy to się robi dwa razy w tygodniu i kasy tyle nie wyrzucasz. Mieszkając w mieście non stop jakieś pierdółki kupowałam kiedy szłam tylko po ketchup. I sruuu 30 zł z kieszeni. I tak codziennie. A teraz? nie ma sklepu, nie ma pierdółek. Robisz zapasy, jak pisze mayland i wyjadasz co masz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :) Braza masz piekny zakątek, jak zamieszkasz to wiecej sobie zdziałasz , bo dojazdy wykańczają..będzie Pani zaadowolona :D

ja też czekam na świadectwo , w sobote pakuje dzieci na obóz i zmykam spac na działce..już moge policzyć dni na palcach :wink:

a zajrzałam do Secama.. i az serce truchleje, ale wierzę, że bedzie dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia, jaka Ty masz tam pow. calkowita mieszkalna? Bo to ze ogrod wielgachny to widac na fotkach 8) Jesli pow. domu nie jest za duza, to tego drewna wcale tyle nie zejdzie ... Co wiecej, my zawsze zamawialismy pociete, to i lupac nie trzeba bylo ... zreszta nie wyobrazam sobie mojego jak pol dnia z pila lata po obejsciu :roll: Dla kobiety tez pewnie lepiej zamowic takie w kawalkach, a nie do ciecia ... i tak jak Depsia pisala, trzeba zamawiac juz teraz aby troszke wyschlo, po palic mokrym to mordega i malo ciepla ... Chociaz z drugiej strony zawsze mozesz sie brykietem ratowac. Jest super energetyczny ale niestety drogi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazulka a Księżniczka to nauczona w zaprzęgu chodzić :wink: :lol:

a za Secama to kciuki trzymam i wierzę że będzie wszystko dobrze nie może taka mała słodka kruszynka zostać bez mamusi cóż z tego że grupę krwi mam idealną jak raz że daleko dwa że wyniki też nie rewelacyjne :( ale będzie dobrze Dosia dla Pawełka wyjdzie na prostą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może mi przybliżyć temat tego brykietu ... tak na wszelkie wypadek... Ile tego potrzeba np. do ogrzania 130m2, jak rozumieć tę "kaloryczność"... Ciemna jestem jak tabaka ... :oops:

Skończy się pewnie na drewnie, ale wolę wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...