Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sesja sportowa przerodzila sie troche w sesje ... hmmm ... romantyczna. W ostatni dzien Maja zostala w domu bo okulala na dwie lapy ... Pisalam gdzies o tym ... bidula miala od piasku, wody i soli dosc glebokie rany miedzy opuszkami ... Byl sam Plusz, ale Maja tez cos tam zaliczyla ... zaraz przesle 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberciu, pisałaś o Majutku, pamiętam oczywiście, ale coś pomieszałam i myślałam, że to właśnie po sesji jej się to zrobiło. Mam nadzieję, że z łapami już w porządku ... okropieństwo takie rany! Trudno się goją, bo ciągle mają kontakt z podłożem, nie życzę żadnemu psiakowi!

 

Karlita pozdrawia Pluszka i Majutka ... Was przy okazji też :wink:

 

Piąteczko, dobrze, że napisałaś o tych buziakach, bo już chciałam An-Budków rozliczać :D Trzymaj się cieplutko i szerokiej drogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Szefowa ... :oops:

 

wiem, że mam przerąbane, że nie dałem znaku ... ale tak wyszło :oops:

 

ale już wróciłem cały i zdrowy... jak widać ...

 

... na razie odzywam się ad hoc ... nic nie czytałem ... bo jeszcze śpię ...

 

... jak poczytam to coś napiszę ...

 

 

 

 

.... czyli tak za dwa dni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Fajnie, że żyjesz!

 

Magda dojechała już na miejsce, chyba żadnych utrudnień po drodze nie było (albo nie zauważyła :wink: ).

U nas rano mżyło, a potem wylazło bezlitośnie palące slońce. Akurat, kiedy dotarliśmy w pobliże pikniku lotniczego. Tym razem nauczeni doświadczeniem nie pchaliśmy się na teren lotniska, tylko zasiedliśmy na górce po drugiej stronie ruchliwej ulicy. Pooglądaliśmy kilka przelotów i skoki i uciekliśmy przed słońcem. I dobrze, bo właśnie przeczytałam, że później był wypadek - awionetka spadła, zginęła co najmniej jedna osoba (dokładniej nie napisali na onecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Fajnie, że żyjesz!

 

...bo właśnie przeczytałam, że później był wypadek - awionetka spadła, zginęła co najmniej jedna osoba (dokładniej nie napisali na onecie).

 

... na szczęście ....nie leciałem tą Cesną

No pewnie - gdzie by się w niej perkusja zmieściła?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Fajnie, że żyjesz!

 

...bo właśnie przeczytałam, że później był wypadek - awionetka spadła, zginęła co najmniej jedna osoba (dokładniej nie napisali na onecie).

 

... na szczęście ....nie leciałem tą Cesną

No pewnie - gdzie by się w niej perkusja zmieściła?!

 

 

chciałem w tym miejscu umieścić "uśmiechnięte buźki" ... ale ponieważ dla załogi i jej rodzin to tragedia ... to przemilczę

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci raz na pokazach byliśmy - naprawdę warto! Niesamowite rzeczy potrafią zrobić! Prawa fizyki jakby przestawały działać! Ciebie też by pognało.

A wypadek? Idąc ulicą można zobaczyć... Nie wierzę w przeznaczenie, ale jak to nazwać? Przypadek? W końcu to się nie stało podczas trudnych akrobacji, tylko, gdy wracali z pikniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu to przypisać, ale ostatnimi laty naprawde duzo w Polsce mamy wypadków lotniczych.

Stare maszyny?

Nonszalancja i/bądź rutyna pilotów?

 

Nie wiem - ludzi bardzo szkoda. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nam to oceniać - wypowiedzą się eksperci. Podobno silnik szwankował tuż po starcie i szybko doszło do wypadku.

Parę godzin wcześniej inne samoloty pokazywały akrobacje na granicy swoich możliwości (przynajmniej tak to wyglądało)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadąc do wawy na drodze mijałysmy wypadek. Koszmarny. Do dziś mam ten widok przed oczyma. Za blisko był objazd.... Oktavi do słupka nie było a z przodu 2 pasażerów....

U nas były co roku pokazy lotnicze. Po tym wypadku w 2007 była przerwa ale w tym roku chyba znów bedzie.

Takie to życie juz jest, że ludzie odchodzą... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam taką wypowiedź

Niesamowity człowiek...

 

Ludzie... Ja mieszkam w bloku tuż przy parku... Dziwne uczucie. Ten człowiek uratował conajmniej kilka osób. Kiedy już wiedział, że nie uda mu się dobrze wylądować sterował tak, żeby nie wpaść w bloki, tylko w zieleń. Ze świadomością, że zaraz umrze...

Dreszcz przechodzi... Bohater.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019401,oid,7368412,title,Spadl-samolot-na-pikniku-lotniczym-w-Krakowie,wid,11263245,opinie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...