Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jamles - a co Ty godosz, boroku? :o :lol:

 

Braza - mam nadzieję, że szybko odzyskasz prąd, chociaż z energetyką, jak wiemy, baaaaardzo różnie bywa. :-?

 

Ambercia, no una w dzienniku napisawszy, że dopiero jej ten prund dowiozo.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prundu nie ma ... dzisiaj rano, gdy dzwoniłam, byłam uprzejmą klientką - a prundu niet. Jutro zadzwonię i będę z lekka zdenerwowaną klientką - jak prundu i jutro nie będzie, to w środę będę już wkur...ą klientką 8)

 

Jamles, Ty nam tu patriotycznie-robotniczo nie piej!!! Głupoty się Ciebie trzymają, znaczy się nudzisz się potworniście! Wpadnij do Uroczyska na kilka dni, każda para rąk się przyda, od razu ochłoniesz i rozum Ci powróci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia, jakos tak myslalam, ze to dzisiaj kurek z prundem maja Ci odkrecic ... alez sie ociagaja :evil: Mam nadzieje, ze jutro bedziesz mocno up...wą klientka i w razie czego tak dasz im w kosc, ze elektrycznosc bedzie na cito :roll:

A jesli juz w temacie mediow jestesmy to wode masz tam tylko ze studni? I co z kanalizacja? Tak tylko pytam, bo z szmbem mieszka sie malo ciekawie :roll: Wiem co mowie, bo przez pare miesiecy mialam, a gdy juz sie wyprowadzalam, to wlasnie konczyli mi upragniona kanalize :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Amberciu, zaczytałam się w wątku o zdjęciach ze Zlotu ... no sie dzieje :roll:

 

Mamy szambo tzw. biologiczne - nie pytaj, nie mam pojęcia czym się ono różni od normalnego. To znaczy domyślam się ... wsypałam właśnie pierwsza porcję bakterii :D

Wodę mam z wodociągu wiejskiego, ale studnia tez jest sprawna - musze tylko kupić pompę (głębinową :roll: )

O prund będę dzwonić jutro z rana, facio obiecał i dał ciała, to delikatnie mu wypomnę ...

 

Jamles ... ocknąłeś się już???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia, nie powiem zaintrygowalas mnie tym " :-? " Nie bylam, ale zaszlam i poczytalam ... Od lat mam swoja teorie na takie burze o zdjecia ... ostatnim powodem o ktorym tak NAPRAWDE chodzi to bezpieczenstwo i prywatnosc jako taka 8) Pierwszym jest, w wiekszosci mej statystyki problem ... estetyczny ... a jesli juz wizerunek realny nijak sie ma do tego jakie ta osoba zrobila wyobrazenia wirtualne to afera gotowa :roll: Co ciekawe jeszcze nigdy takiej burzy facet nie zrobil, tylko kobialka :roll:

Moze niepotrzebnie to napisalam, ale przeciez nikt poza naszym ogrodkiem sie o tym nie dowie :lol:

 

A co to szambo biologiczne ... moze to taka oczyszczalnia fajna jest :-) I jeszcze dopisze, ze gdy latem przyszlo nam dwa razy dziennie zapuszczac nawadnianie trawnika na pow. 1000 m2 to bardzo, bardzo zalowalam ze nie idzie to z wlasnej studni ... Ciesz sie wiec brazuniu, bo bryzganie kwiatkow, warzywek i trawniczka bedzie tylko za cene pradu do pompy :D Nie mowiec juz o tym, ze facjaty tej studni to niejeden moze Ci zazdroscic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie wiec brazuniu, bo bryzganie kwiatkow, warzywek i trawniczka bedzie tylko za cene pradu do pompy

 

Absolutnie żadnych warzywek z tej wody. Teoretycznie ta woda ma być oczyszczona w 95-97% ale tylko teoretycznie. W praktyce różnie to bywa. Wiec na warzywka woda z kranu, na całą reszte jak najbardziej odzyskana.

 

Prąd do tej pompy jest taniutki w porównaniu z ceną za wodę z kranu do podlewania ogrodu. No chyba że woda z własnej studni, w której wody nie braknie :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :D

braza, tak sobie podczytuję od czasu do czasu i takie pytanko mi się pojawiło.

Kiedyś coś czytałem o Twojej koncepcji siedliska, w którym planowałaś przyjmować agroturystów?

Nadal masz takie plany, czy to już przeszłość?

Miejsce piękne, więc jakby były warunki, to pewnie i ruch byłby niemały, więc kwestia chęci by tylko pozostawała :wink:

 

Pozdrawiam i miłego dnia życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberciu , jak bony dyny, nie wiem jakie to szambo, ale nazywa się ekologiczne, bakterie trzeba wsypywać co jakis czas, więc coś w tym jest pewnie :D A w pompę głębinową zainwestuję, bo studnia wody posiada dużo - do podlewania ogródka jak znalazł :D

Wiolasz, no właśnie w sprawie ogródka - podlewanie wodą ze studni wchodzi w rachubę. A woda jest czysta, dla pewności jednak jak już się wzbogacę to dam jeszcze raz do ekspertyzy

Wunia - lać nie będę, wolę na spokojnie. Lodówki tam nie mam i nie wchodzę w spekulacje "co by było gdyby" bo i po co? A z tego co wiem to właśnie bezpiecznik wysiadł, licznik już jest :D

Marjuszek - nadal o tym myślę, ale rozumiesz ... na to potrzebne są środki płatnicze w postaci banknotów z wizerunkiem różnych takich ważnych postaci ... jak już odnowię ich zapas (maszynka mi się zepsuła :wink: ) to będę kombinować :D

 

Jamles - cieszę się, że Cię widzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza, ale to szambo musi jeszcze cos miec wiec wyniuchaj ... moje nie nazywalo sie ekologiczne, tylko normalne, a bakteriami zywilam je regularnie co 4 tygodnie, aby zaden zapach z kominka sie nie roznosil ... :roll:

 

no nic ... do jakiej pracy trzeba sie zabrac ... wczoraj do bladego switu przy zdjeciach siedzialam i dzisiaj ledwo zwloklam sie z lozka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...