Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Chyba też zacznę coś robić .... Czy Wasze dzieci też jeszcze śpią???? Mojej córci nie rusza nic!!!!! :-?

 

moje "dzieci" byly juz na siusiu, opchnely troche platkow owsianych z mleka, zrobily dzika awanture o "pana galganka", a teraz wygodnie poleguja na moim biurkowym fotelu, w zwiazku z czym ja siedze na nim 1/1000 tylka i jakos tak wszyscy jestesmy szczesliwi :lol:

 

braza, moze wrzasnij, ze do Ksiezniczki jedziecie to zobaczysz pod koldra jakies ozywienie, he? :roll: 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko!

Słoneczko od niedzieli zaledwie świeci, a ja już zaczynam mieć go dosyć! Upał odbiera mi chęć do wszystkiego.

 

Za oknem zaczęła sie budowa - taki już los pierwszych osadników, że muszą wszystkim kolejnym kibicować w budowaniu...

Dziwnie się zaczęła - wykopali rowy i wlali w ziemię betn. Oczywiście wieczorem udałam sie na inspekcję (słuchy chodziły, że dom ma powstać ogrrrromny). Zobaczyłam dwa niepołączone ze sobą prostokąty - czyżby kłótnia małżeńska i dwa domy? A dzisiaj po tych wylanych wczoraj ławach jeździ kopara i dalej coś ryje. Panowie jakby styropian w ziemię wkładali. Wylali bez szalunku, odkopują i ocieplają???

 

Braza, weź Ty se wpisz w wyszukiwarkę to szambo ekologiczne - na pewno temat byl drążony na forumie tysiące razy. Z mojej skromnej wiedzy wynika jednak, że wyciąganie szamba Cię nie minie, tyle, że mniej będzie jechało smrodkiem. Na wszelki słuczaj zapisz sobie w telefonie numer do szambelana okolicznego, ustal ile wcześniej trzeba go wzywać i upewnij się, że kwitek za wyciągnięcie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Mój net, jak zawsze ostatnio, pracować nie chce, więc szybko się witam. :lol:

Jamles - może niech Cię z głupich pomysłów zostawiania fm poleczą? :oops: :p

Jakie afery? Zdjęcia ze zlotu? Jak się uda, to zaraz czytać będę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia, jeśli chcesz się zniesmaczyć, to czytaj ... ja już swoje tam powiedziałam. Żenada :-?

 

No właśnie musze o to szambo popytać, coś mi jednak w duszy gra, że ekologiczne to ono z nazwy jest, ale zobaczymy. Najwyżej przy dopływie gotówki POŚ-a się zrobi w przyszłości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles - może niech Cię z głupich pomysłów zostawiania fm poleczą? :oops: :p

właśnie chcę się wyleczyć z tego nałogu

ale zamiast iść pobiegać za kosiarką to afery zdjęciowe czytam :-? :wink:

W taki skwar z kosiarką biegać??? To niezdrowe jest!!!

 

Ojjjjj, chyba bardziej niezdrowe jest jednak w tym przypadku to drugie zajęcie :-?

Jamles, ja Ci dam odwyk :evil: W zależności od nastroju: albo mogę przytulić, albo kopnąć - co wybierasz??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się mogło stać, że dzis dopiero zaglądnęłam do Ciebie :o :o :o :o Bajkowy świat... eh... "kultowe" miejsce nie ma co. 8) Jeszcze powiedz, że do miasta masz mniej niż 10 km. Dziś muszę przeczytać Twój dziennik, poznam całą historię uroczyska.

Melduje sie jako kolejna maniakalna podglądaczka :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...