Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słuchajcie, to może tak, żeby nie było nieporozumień!!!! Mam nadzieję, że nikt się obrazi:

wyjaśniam co następuje: nie podoba mi się zadyma, jaką zrobiły dwie - dosłownie dwie - osoby o te zdjęcia! Dla mnie jest to nieporozumienie i trwanie za wszelką cenę przy swoich racjach, bez umiejętności krytycznego spojrzenia na całość! Nie podoba mi się jednakoż sposób, w jaki później zostały przez niektóre osoby potraktowane! Udział w imprezie, na której jest 100 osób i co najmniej co druga ma aparat fotograficzny to ryzyko, że prędzej czy później nasza facjata gdzieś w necie wylizie - albo się na to ryzyko decydujemy, albo nie jedziemy!!! Tyle lat odbywały się Zloty, tyle lat ludzie wklejali zdjęcia jak leci - wszystkie, jakie sami robili! Nikt do nikogo nie miał pretensji!! I nagle - o matko - katastrofa, bo moje zdjęcie jest, a ja nie wyraziłam na to zgody!!! W tym momencie ja osobiście wymiękłam!

To, co później się działo w wykonaniu jednej i drugiej strony to była żenada - niepotrzebna!!! Można było spokojnie załatwić te sprawy na priva i oszczędzić innym tego wszystkiego. Ja czułam się zniesmaczona !!

Tyle!!

Proszę o jedno: nie chcę już na temat rozmawiać! Powiedziałam swoje zdanie, jestem zaskoczona reakcją różnych ludzi, bardzo niemile zaskoczona, ale to nie znaczy, że mam ochotę jeszcze to wałkować, na pewno nie tutaj. Cenię i lubię wielu ludzi z FM i chcę, żeby tak zostało!!

 

Uffff ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza - przede wszystkim tamten wątek powinno się od razu zamknąć i nie doszłoby do takiej przepychanki. Każda ze stron ma swoje racje i już. Szanuję obydwie. Choć w tej sprawie mam swoją własną opinię.

 

A poza tym pisałam Daggulce, że mimo iż czasami się nie zgadzamy w różnych kwestiach co jest zupełnie normalne to jeśli przychodzi co do czego to potrafimy razem mimo dzielących nas różnic stanąć po jednej stronie :D

 

miłego dnia Wszystkim życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...