Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry.

:o :o :o To ma być wyraz zachwytu.

Podczytywałam Twój dziennik wcześniej, ale drugiej strony nie widziałam. Ale cudo dziewczyno znalazłaś. Tam jest przepięknie.

 

Nie wiem, co zostało postanowione w sprawie kolorów, ale osobiście jestem za oliwką z dzikim winem, a belki są takie "nastrojowe" i jak dla mnie dodają domkowi charakteru. Tylko, że ja mam zboczenie na punkcie wiejskich klimatów i tego typu dodatków. Piaskowiec mi sie nie podoba, ale chyba jest zrywany. Może gdyby był inaczej położony, bo efekt fali zupełnie do niego nie pasuje. No i z belkami razem wyglądali niezbyt strawnie. A podwórko to jedna wielka bajka. I te modrzewie.......

 

Czekam na kolejne zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo! Zapas cukierków odnowiony, teraz jakiegoś tytanowego sejfu szukam, żeby te gołoogoniaste france znowu się nie dorwały ... zwykłą stal przegryzą mendy na pewno :-?

 

Verunia ... Zyta znowu kaszle?? Dobrze, że ją przestawiłaś do angielskiego boksu. Każ też podawać moczone siano, a jeśli owiec jest gnieciony to też moczony - nie gnieciony może być suchy, nie kurzy się tak z niego. I o tych musli Ovatora pamiętaj, zresztą, nie musi to być Ovator, byle z dodatkiem ziół ułątwiających oddychanie. Brazylce pomogło: wiosna z całym dobrodziejstwem alergenów minęła a księżniczka ani razu nie zakaszlała (tfu..tfu..tfu...).

 

Amalfi, belki zostają, będą jednak przemalowane na jaśniejszy kolor - w salonie sufit jest dość wyraźnie obniżony, te ciemne belki jeszcze potęgują efekt jego "spadania". Oliwka będzie na pewno, co do dodatkowych kolorów to się obaczy.

 

O rany, ale się rozpisałam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecie są. :o

U nas znowu dzika burza była. Ulewa taka, że ściany chałupy (szczytowa) przemokły do pokoju! :o :evil:

Woda leciała prawie poziomo, jak z sikawki strażackiej. :-?

Baseny to chyba na bank się przeleją, a ile tam deszczówki z różnościami naleciało, to na setki litrów chyba trzeba liczyć.

Teraz bierz to chloruj i filtruj. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amalfi, belki zostają, będą jednak przemalowane na jaśniejszy kolor - w salonie sufit jest dość wyraźnie obniżony, te ciemne belki jeszcze potęgują efekt jego "spadania". Oliwka będzie na pewno, co do dodatkowych kolorów to się obaczy.

 

A nie da sie tych belek oskrobać? Tak sobie tylko mysle. Czym sa pomalowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...