Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Dzieeeeeń .... doooobryyyyy ....

 

Dziękuję za docenienie mojego dzieła ... człowiek się musi dopraszać .... no....

 

Kuchenkę kupię elektryczną, taką dwupalnikową na razie ... ja zawsze będę miała konieczność szybkiego zagotowania czegoś :wink:

 

 

Chłodek mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nieeeee, a bo co ... kaprys taki mam, żeby sobie do łazienki ze szklankami biegac :-? :wink: :D

 

Nie zdziw sie ale ja u babci mojej nadal muszę wodę ze studni wiadrem wyciągnąć i z wiadra nalewać. Razem z żyjątkami mało widocznymi, bo te większe wywalam. Ale to najlepsza woda jaką piłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje na wsi ... boszszeeee ... to mleko prosto od krowy ... własne masło - najlepsze wychodziło, gdy się babcię doprowadziło do furii :wink:

A teraz za mlekiem nie przepadam, o!!!!

 

Cześć Ambercia :D Net będzie, jak będzie ... niestety ... w tej chwili to wielka niewiadoma :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę skomplikowane ... ale wszystkiego można się nauczyć.

Czekam na modem z Orange - Freedom - zobaczymy. Niedługo podłączą mi telefon TePSy, może jednak będzie możliwość Neostrady ... Niewiele już mi możliwości zostało ... właściwie tylko Era no i ten Orange.

 

A teraz to ja próbuję znaleźć jakieś sensowne połączenie z Wawy do Czaplinka, bo może się okazać, że Szanowny na kilka dni przyjedzie do domu w oczekiwaniu na drugi statek. Okazuje się, że w grę wchodzą tylko autobusy ... albo to ja szukać nie umiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeżeli neta nie będzie, to Braza szybciutko Uroczysko sprzeda!

 

Ja w naszym domku dosyć długo z garami biegałam do łazienki na górze. Da się, chociaż na dłuższą metę wkurza. A zlewu wraz z szafką (nową, o ile pamiętam) nie możesz zabrać??? Właściwie to wygląda, jakbyś się na wakacje pakowała, a nie przeprowadzała :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...