Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Wyślę jej dzisiaj sms-a, może jakoś zdoła odebrać tego priva, ale nie wiem, czy to realne, bo nie ma tam żadnego neta. :(

Yeti - prześlij mi tego samego priva, postaram się jakoś skrócić wiadomość i puścic jej kilkoma sms-ami (telefonu też nie odbierze z braku zasięgu).

A sms-y jakoś z przerwami i zrywami tudzież opóźnieniami, ale dochodzą...

 

rozmawiałem dzisiaj z Brazunią :p zajob ma straszny, neta nie :roll:

 

Buziaki dla Was przesyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czeeeeeeść :D :D

 

Spacyfikowałam jedną 10-latkę w szkolnej kawiarence internetowej i dorwałam się na chwilę!!! Brakuje mi Was jak diabli!! Jamles, Ty jak zwykle praktyczny i rozsądny - to a propos tego jednego gołębia :D

Yeti - jak pisałam, niestety! A w ogóle to witaj :D

W poniedziałek mają podłączyć stacjonarny może uda mi się wywalczyć Neostradę!

 

Monika - no pewnie, że Cię pamiętam .... ojjjj Tyyyyyy!!!!

 

Buziaki duże dla Was!!!! Trzymajcie się ciepło i narozrabiajcie tu czasami, żeby za smutno nie było!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeeeść :D :D

 

Spacyfikowałam jedną 10-latkę w szkolnej kawiarence internetowej i dorwałam się na chwilę!!!

 

wierzylam, ze tak bedzie :lol:

 

Jak nie neostrada, to przynajmniej po modemie analogowym bedziesz sie mogla polaczyc, a tu juz cos 8)

 

Nastepnym razem przygotuj sobie opis i wypis ;) swojego pierwszego snu :-) Chetnie poczytamy i pointerpretujemy 8)

No i jak sie mieszka? Jak dom, obejscie, ptaki, psy ... no pisz jak wpadniesz w siec na dluzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się dzisiaj udało pogadać. 8)

Powoli się urządza, jeszcze jest w lekkim szoku, jeszcze nie do końca się opamiętała, ale ma podłączoną zmywarkę i lodówkę - da radę! :lol:

Oczywiście, że ciężko jej bez neta, jakoś dziwnie i cicho i pusto, musi sę przyzwyczaić dopiero...

Różne nabytki nowe ma, a i spadek niemały został, na przykład dog niemiecki. :o

Do weta trzeba z nim iść, guza jakiegoś ma, chyba w sumie to Braza go zatrzyma, chociaż pewności jeszcze nie ma. :roll:

Pozdrawiać i ściskać wszystkich kazała. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceść Brazuś , wyczaiłam Cię u Tomka i nos mój psi wyczuł, że pewnie tu tez skrobniesz co nieco (ale tak 10-latki atakować :o , choc niech dziecię się uczy , że live is brutal :lol:

 

No to urządzaj się, my tu bedziemy Cie wirtualnie dopingować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...